Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Już dyskutowałem na ten temat. Jest to skurwysyństwo - oczywiście. Jednakże dałoby się go uniknąć, gdyby nie narzucone formy umowy z pracownikiem i kodeks pracy. W normalnym kraju po prostu otrzymałaby wynagrodzenie za strzelam 20 a nie 22 dni, za te 2 dostałaby kasę osoba z zastępstwa, a właściciel by nie stracił. W niewolniczym popislandzie przedsiębiorca zawsze musi zapłacić, nawet jak niepracownik nie przyjdzie do pracy.

Vami - przecież ta dyrektorka przedszkola realizuje w praktyce Twoją wizję państwa. Jeżeli szefowi nie pasuje, że pracownik chce oddać szpik w godzinach pracy to go po prostu wylewa i żaden kodeks pracy ani inne związki zawodowe nie będą mu mówiły co ma robić.

 

I ma do tego pełne prawo - oczywiście. I teraz realizuje się ostracyzm społeczny, do czego społeczeństwo ma prawo. Tak to działa :) Natomiast państwo nie ma moralnego prawa interweniować.

Odnośnik do komentarza

Zagralem dwa cale mecze, wiec proba średnia. Jak wyjda slidersy fajne to będzie miodnie. Z bugow to chyba bledu sekund w obronie nie liczy ;). Na pewno lepsza optymalizacja, bo nie tnie w ogóle na średnich, a poprzednia czesc mi mulila na low.

 

Szkoda ze aktualnie srednio z kasa i musze czekac na jakies promo, z drugiej strony to online nie gram, wiec jakis czas na tym koncie steam moge popykac i potem kupic. Wyjdzie jakis draft class spoko i slidersy to odpale MyGm, chyba Wolves. Moze na forum lekko opiszę to bede mial motywację, żeby nie zaczynac co piec meczow nowej kariery. Nigdy nie udalo mi sie w Nba pelnego sezonu rozegrać :/.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa. Coś jest nie teges. Download przez repeatera jest na poziomie 1,2 mb a upload na poziomie 3 mb... Bezpośrednio przez router jest normalnie, a przez repeater coś odpierdala. Jakieś pomysły?

Repeater się zjebał.

 

 

Obraziłeś go i pomogło. Zaczął działać normalnie :)

Dzięki Meler - jak mi się coś jeszcze zepsuje, to napiszę do Ciebie, żebyś to też zaczął obrażać - może się też naprawi :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...