Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zlecenia na pisanie o dietach, napisałem już 36 tysięcy znaków (jeden tekst na 3 koła) i już coraz gorzej znaleźć temat :P.


 

 

tak gaworzycie o pracy, to i ja się pochwalę, że dzisiaj mnie ulali do regionalnego kierownictwa Kauflandu, nic trza próbować dalej.


W Kauflandzie robisz?

 

nie, składałem tylko papiery, bo obecna umowa mi się konczy 31 września, a szefowa nie bierze osób bez statusu studenta (konczy mi się :/ )

 

 

Pamiętam, że chyba chwaliłeś, że po geografii jest dobrze, masz fuchę, granty itp :>.

Odnośnik do komentarza

Mam zlecenia na pisanie o dietach, napisałem już 36 tysięcy znaków (jeden tekst na 3 koła) i już coraz gorzej znaleźć temat :P.

 

 

tak gaworzycie o pracy, to i ja się pochwalę, że dzisiaj mnie ulali do regionalnego kierownictwa Kauflandu, nic trza próbować dalej.

W Kauflandzie robisz?

 

nie, składałem tylko papiery, bo obecna umowa mi się konczy 31 września, a szefowa nie bierze osób bez statusu studenta (konczy mi się :/ )

 

 

Pamiętam, że chyba chwaliłeś, że po geografii jest dobrze, masz fuchę, granty itp :>.

no było, ale studa skonczyłem, a na doktoranckie zwyaczajnie mnie nie stać, żeby mieć dalszy, niepewny dostęp do grantów. Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do Poczty Polskiej, potrzebują specjalistę od wizualizacji danych przestrzennych, to umiem.

Odnośnik do komentarza

 

Tak z poważniejszych rzeczy - chyba kwestia aborcji spowoduje, że będę musiał ściąć kuca :-k

powód dobry jak każdy inny chyba

Ale w sumie w tym temacie po raz pierwszy poczułem ogromną różnicę moich poglądów z nimi. A z zazenowania słowami Kukiza i Winnickiego to musialem się po pokoju przejść kilka razy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak z poważniejszych rzeczy - chyba kwestia aborcji spowoduje, że będę musiał ściąć kuca :-k

powód dobry jak każdy inny chyba

Ale w sumie w tym temacie po raz pierwszy poczułem ogromną różnicę moich poglądów z nimi. A z zazenowania słowami Kukiza i Winnickiego to musialem się po pokoju przejść kilka razy.

 

przecież Winniczek to pod względem poglądów spadkobierca Mussoliniego w prostej linii. A Kukiz to populista i alkoholik.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...