Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony - czego się spodziewacie po rankingu, który nie wymaga obejrzenia x liczby filmów żeby oceny były opublikowane czy innego mechanizmu jaki by pozwolił na stworzenie czegoś bardziej "obiektywnego". Nie mówiąc o tym, że tako Pamiętnik pewnie dla masy ludzi lubiących romanse jest dobrym filmem.

średnia ważona, mówi to Panu coś?

1349437796_by_Strekam_500.jpg

 

a ja polecam RYM. też są dziwne filmy zbyt wysoko, ale i tak więcej ciekawych rzeczy można wygrzebać: https://rateyourmusic.com/films/chart?page=1&chart_type=top&type=film&year=alltime&genre_include=1&include_child_genres=1&genres=&include_child_genres_chk=1&include=both&limit=none&countries=

przeczytałbym jakaś zajebistą książkę, ostatnie moje wybory to takie 7/10 max :-k

Ślepowidzenie
Odnośnik do komentarza

"Na Zachodzie bez zmian", klasyg literatury a nie każdy czytał :)

 

 

Jak zajebista to tylko Ojciec Chrzestny.

 

 

 

przeczytałbym jakaś zajebistą książkę, ostatnie moje wybory to takie 7/10 max :-k

Ślepowidzenie

 

Ojca Chrzestnego oczywiście czytałem milion razy i znam na pamięć, ale propozycje me_who i Szczurka brzmią bardzo dobrze :) dzięki!

kurde, nie ogarnalem ze zaczelo sie TBBT i Lucifer. :/ trzeba nadrobic, bo dzis rusza tez Modern Family.

Odnośnik do komentarza

- W swoim życiu przeczytałem dwie książki…

– Co to było? ‚Poczytaj mi mamo’?

– Jedna z nich to ‚Ojciec Chrzestny’, gdybyś ją przeczytał to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon, ale niestety ty zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych, nie Krzysiu?

 

#timoncytuje

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...