Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Znacie jakiś produkt przeciwzapalny albo przeciwbólowy, ale nie lek? Bo od kilku dni muszę brać leki przeciwbólowe, maści przeciwbólowe i trochę boję się uzależnienia wątroby ;).

Marihuana

 

 

Próbowałem w sobotę, nie pomogło.

 

 

Witamina C na to działa? No to wciągnę kreskę, bo mam w proszku ;).

Jednak potwierdzam – kwas L-askorbinowy leczy stany zapalne, czy to będzie przeziębienie czy ból zęba (też stan zapalny) – objawy ustępują i w bardzo krótkim czasie następuje powrót do zdrowia.

 

 

Ok, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ale jakby rozpisać biurko to tak:

 

- 2x monitor

- VDI

- telefon

- klawiatura

- słuchawki do telefonu

- słuchawki wpięte w VDI

- wpięta ładowarka do telefonu

 

 

No i czasem obok kubek, ale zawsze wypełniony czy to wodą czy yerbą ;)

W szafkach trzymam parę rzeczy jak miód, yerbe, dezodorant czy krem do rąk. No i notes, chusteczki, takie tam. Ale ogólnie czysto i schludnie.

Odnośnik do komentarza

No ja się od dawna zastanawiam nad wymianą neostrady na coś lepszego - a raczej tańszego - ale wychodzi na to, że nic lepszego od światłowodu w moim przypadku nie istnieje, a to wiąże się albo z trzymaniem i opłacaniem telefonu stacjonarnego, z którego i tak nikt nie korzysta, albo opłacanie wymyślonej kwoty "za utrzymanie linii" - tak jakby internet przez światłowód nie był jego użytkowaniem :roll:

Odnośnik do komentarza

No ja się od dawna zastanawiam nad wymianą neostrady na coś lepszego - a raczej tańszego - ale wychodzi na to, że nic lepszego od światłowodu w moim przypadku nie istnieje, a to wiąże się albo z trzymaniem i opłacaniem telefonu stacjonarnego, z którego i tak nikt nie korzysta, albo opłacanie wymyślonej kwoty "za utrzymanie linii" - tak jakby internet przez światłowód nie był jego użytkowaniem :roll:

Przy światłowodzie tez jest utrzymanie linii? Nawet nie wiedziałem :-k

Odnośnik do komentarza

Może coś pomyliłem. :-k

 

I czytałem właśnie wyjaśnienie - przy posiadaniu aktywnego telefonu opłata jest wliczona w rachunek, po rezygnacji z niego jest dołączana osobno do innych usług, ale osobno.

 

Tyle że to wyjaśnienie nie tłumaczy, dlaczego jest to prawie 30 zł? Bo biorąc pod uwagę najtańszy plan taryfowy w Orange, czyli około 30 zł wychodzi na to że sama usługa kosztuje kilka złotych miesięcznie :> :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...