Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurwa, jak kombo to kombo. Nie dość, że brat - u mamy zdiagnozowano niewydolność tarczycy i jeszcze chyba znalazłem idealne mieszkanie do kupienia.

Hashimoto czy coś innego/poważniejszego? Generalnie niewydolność tarczycy to bardzo częsta choroba u kobiet (moje siostry chorują, moja małżonka choruje) :-k

 

chernobyl edyszyn. matula jak była u endokrynologa, to same młode laski 20-25 lat w przychodni.

Odnośnik do komentarza

Często w FM 2016 są jakieś przejęcia klubów? Bo już drugi raz w ciągu roku jest gadanie o przejęciu Leeds, nawet rzucają imionami potencjalnych menedżerów zamiast mnie (tym razem był... Klinsmann :o) i nakładają embargo transferowe...

 

Ale pięknie sobie uzupełniam skład trenerski, powoli zbieram, żeby mieć najlepsze umiejętności w Premiership <3

 

Ściągnąłem kilku zawodników młodych, w tym Mariano z Realu Madryt i Lookmana, który już pyka w U21 Anglii. Muszę jeszcze połatać obronę, ale to może powypożyczam jakichś typków, bo trochę wyczerpałem budżet na skrzydłowych :-k

Odnośnik do komentarza

To mi się podoba. Do pociągu metra wchodzi najebany koleś, zatacza się z boku na bok, idąc na przód pociągu, czasem do kogoś gada. Maszynista zapewne widział wszystko w kamerach, następny przystanek, ochrona juz czeka na stacji, wchodzą i wypraszaja delikwenta :)

Pewnie Polak

Odnośnik do komentarza

 

 

Wciągnąłem się w oglądanie meczów Starcrafta 2 :-k

Tez lubię, ani razu w 2 nie grałem, ale lubie popatrzeć

 

Masz jakieś mecze do polecenia? :)

 

Kiedyś śledziłem kanały na YT

HuskyStarcraft

HDstarcraft

ale dawno nic nie wrzucali

 

Teraz chyba najwiecej jest na

SC2 ProLeague

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...