Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chujowy flat z AQ ;) ;)

czy ja wiem? gdybym odpuszczal taka karte na kazdego luzno grajacego gracza, to bym sie nie nabudowal, poza tym jego przebicie nie takie duze, zeby tego nie sprawdzic, a nie raisowalem wlasnie, bo zawsze moze trafic sie KK, AA, czy wlasnie AK, wolałem bezpiecznie obejrzeć flopa :P zwlaszcza, ze bubble się zblizal.

 

@co do wsuwki, bałem się ze jeszcze spadnie jakiś K (bo skoro robil cb to musial miec A - (J-K), a z drugiej strony nie wiem, czy bym tyle value wyciagnal gdybym slowplayowal; nie wiem, czy zagranie poprawne, ale wydawalo sie najrozsadniejsze w danym momencie:D

Odnośnik do komentarza

Vestenicky nieźle przypakowany w updejcie CMRev. W pierwszym sezonie - król strzelców. W drugim sezonie złapał kontuzję w pierwszym meczu, leczył kontuzję aż do przerwy zimowej, ale od lutego zaczął strzelać w każdym meczu minimum jedną bramkę i zdążył wejść do 32 kolejki na 3 miejsce w tabeli strzelców. Niestety ubili go ponownie, bo walczyłby o króla strzelców grając tylko przez pół sezonu :D

Odnośnik do komentarza

Pousuwałem pobrane budynki, parki do CS i jak śmigać zaczęło, nawet nie crashuje przy wyjściu do menu :keke:

 

Jakby smętek pytał ;)

no fajnie to wyglada, ja tez wyjebalem mase rzeczy i szybciej sie uruchamia. nie mam tylko za bardzo jakiegoś pro pomysłu na plan, wiec idzie po chuju na razie, musze tym razem wczesnie robic komunikacje miejska, co by jakiejś wtopy juz na poczatku nie było.

 

Pousuwałem pobrane budynki, parki do CS i jak śmigać zaczęło, nawet nie crashuje przy wyjściu do menu :keke:

 

Jakby smętek pytał ;)

no fajnie to wyglada, ja tez wyjebalem mase rzeczy i szybciej sie uruchamia. nie mam tylko za bardzo jakiegoś pro pomysłu na plan, wiec idzie po chuju na razie, musze tym razem wczesnie robic komunikacje miejska, co by jakiejś wtopy juz na poczatku nie było.

 

strefy handlu masz zaraz obok mieszkalnych? jaki mas stan zdrowia?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...