Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

ech, zebym ja w domu mógłbym mieć nawet ASDL to bym się cieszył :D

wolny rynek kurwa

 

na wolnym rynku operator zrobiłby pilotażowe badania wśród społeczności wsi, czy nie chcą po umiarkowanie wyzszej cenie (powiedzmy do 100 zł, tak aby zrekompensować koszta utrzymania i położenia nowej sieci) internetu ASDL. Niestety, ale telekomunikacja Polska (a właściwie Orange) posiada monopol na położenie sieci telekomunikacyjnej. Jak zwykle się mylisz.

Odnośnik do komentarza

Nie masz tam zasięgu LTE albo chociaż 3G? W dzisiejszych cenach za GB opłaca się przecież mieć net mobilny.

 

Ja idąc do szpitala kupiłem sobie 30 GB za 30zł (ważne 30 dni) i zużyłem 20 GB przez 15 dni (ale oglądałem mecze, youtube i film jakiś), a używałem jako modemu albo telefonu albo starego modemu na 3G.

Odnośnik do komentarza

 

Może coś pomyliłem. :-k

 

I czytałem właśnie wyjaśnienie - przy posiadaniu aktywnego telefonu opłata jest wliczona w rachunek, po rezygnacji z niego jest dołączana osobno do innych usług, ale osobno.

 

Tyle że to wyjaśnienie nie tłumaczy, dlaczego jest to prawie 30 zł? Bo biorąc pod uwagę najtańszy plan taryfowy w Orange, czyli około 30 zł wychodzi na to że sama usługa kosztuje kilka złotych miesięcznie :> :-k

A ja sobie właśnie zrobiłem Excela gdzie najtaniej by mi wyszedł internet i najbardziej się opłaca 120 Mb w UPC :-k https://1drv.ms/x/s!AplwCI-PEXTygud6LIE0g6MT9kwoDA

 

Jak chcesz to mogę ogarnąć czy w Lublinie mają promo na internet w Multimediach. Bo u nas jest 120 za 45 zł i pierwsze pół roku za zeta.

 

W ogóle to nie pisałem postów od 6 dni i nikt nie zatęsknił. Wy wredne chuje.

Odnośnik do komentarza

 

jak ja na sieć radiową muszę mieć antenę wielkości czterech średnich męskich penisów (60 cm), niby hspa mi w domu z telefonu łapie na 3 kreski, ale skacze strasznie zasięg.

to chyba trzech? chyba że twoich hahahaha

 

 

to chyba dwóch? chyba że twoich hahahaha

Odnośnik do komentarza

 

 

Może coś pomyliłem. :-k

 

I czytałem właśnie wyjaśnienie - przy posiadaniu aktywnego telefonu opłata jest wliczona w rachunek, po rezygnacji z niego jest dołączana osobno do innych usług, ale osobno.

 

Tyle że to wyjaśnienie nie tłumaczy, dlaczego jest to prawie 30 zł? Bo biorąc pod uwagę najtańszy plan taryfowy w Orange, czyli około 30 zł wychodzi na to że sama usługa kosztuje kilka złotych miesięcznie :> :-k

 

A ja sobie właśnie zrobiłem Excela gdzie najtaniej by mi wyszedł internet i najbardziej się opłaca 120 Mb w UPC :-k https://1drv.ms/x/s!AplwCI-PEXTygud6LIE0g6MT9kwoDA

Jak chcesz to mogę ogarnąć czy w Lublinie mają promo na internet w Multimediach. Bo u nas jest 120 za 45 zł i pierwsze pół roku za zeta.

 

W ogóle to nie pisałem postów od 6 dni i nikt nie zatęsknił. Wy wredne chuje.

Łap plusa na pocieszenie
Odnośnik do komentarza

No technologicznie niestety odstajemy od UPC, bo generalnie firma nie idzie do przodu np. w temacie dekoderów z nagrywarkami. Ale teraz mamy imo zajebistą opcję dla kiboli - 115 kanałów, wszystkie sportowe (Polsaty, Eleven, itd.) i C+ za 69 zł. Do tego Internet 60 za 29 zł i masz wszystko co potrzeba za stówkę.

 

Albo 120 za 39 zł.

Odnośnik do komentarza

No technologicznie niestety odstajemy od UPC, bo generalnie firma nie idzie do przodu np. w temacie dekoderów z nagrywarkami. Ale teraz mamy imo zajebistą opcję dla kiboli - 115 kanałów, wszystkie sportowe (Polsaty, Eleven, itd.) i C+ za 69 zł. Do tego Internet 60 za 29 zł i masz wszystko co potrzeba za stówkę.

 

Albo 120 za 39 zł.

mega oferta :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...