Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Yhm. U mnie muza zwyczajowo leci z lapa podłączonego jackiem do wzmacniacza. Choć płyty i winyle często są grane bo Aneta ich posiada na tony.


 

 

kurde ajer :D sluchanie muzyki to jest add-on, ja mowie o prowadzeniu rozmowy - niekiedy 6-8 godzin w biurze non stop

 

E chwila, pogubiłem się :D czyli jednocześnie rozmawiasz przez telefon i ładujesz telefon :P ? Słuchanie muzyki jednocześnie może ;) ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Raczej nie stwierdziłem problemów z nagrzewaniem. Co do jakości dźwięku, to generalnie nie, ale też jakoś mega nie narzekam, dużo też zależy od słuchawek. Mam tylko starego irivera, ale ten nie zawsze chce współpracować. Telefon spokojnie położę na półce obok łóżka, żeby się ładował, słuchawki na uszy i git ;)

 

Yhy, yhy. Ja nie zaprzeczam by działanie Apple było hmm...zmuszające do pewnych rzeczy, ale z drugiej strony - włączasz muzykę, blokujesz ekran, słuchawki na uszy, no i ile takie 2-3 godzinne słuchanie zabierze baterii? Pewnie mniej niż dotychczas, a i tak chyba nie zabierało wiele?

 

Ale ja ładuję telefon do końca ;). Tak po słuchaniu musiałbym go podpiąć do ładowania. Ile zżera baterii? To przyznam różnie jest. A tak mogę słuchać i ładować w tym samym czasie, w końcu miały to być urządzenia wielofunkcyjne ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądanie filmów w telewizji w dzisiejszych czasach jest kurwa prześmieszne. Cebulactwo w stylu stania za Crocsami w Lidlu.
Przygotowane już chrupki i inne smakołyki. Siedzisz na sofie i czekasz na seans xD Cała rodzina wyczekuje super filmu oglądając od trzech minut Huberta Urbańskiego na rowerze. Jeszcze tylko urywek z Kożuchowską i zaraz się zacznie xD
Już nie mówię o oczywistych sprawach. Chce ci się szczać ale nie idziesz bo coś ci umknie. No ale idziesz bo co nie pójdziesz. Omijasz największego plot twista, a po 3 min puszczą ci piętnastominutowy blok reklamowy xD Już się wyszczałeś więc idziesz do kuchni zabić czas. Robisz herbatę chociaż nie masz w ogóle na nią ochoty. Kręcisz się, podżerasz coś z lodówki. Zrobiłbyś coś pożytecznego ale przecież w każdej chwili może się zacząć xD W TV Małysz je chrupki, a ty już kurwa w ogóle zapomniałeś o czym był film. Godzinę później siadasz na sofie, rodziny już nie ma bo córka poszła na randkę, syn zasnął a żona odeszła i oglądasz dalej sam super hit kinowy 5.9 na filmwebie xD Chcesz iść dołożyć do pieca ale nie pójdziesz bo znowu ktoś w filmie umrze i cie to ominie więc siedzisz i okrywasz stopy kocem xD
Już rozumiem jak mieszkasz w jakimś Białymstoku gdzie nie ma internetu i bieżącej wody. Są miejsca w Polsce i ogólnie na świecie gdzie telewizja jest swojego rodzaju luksusem i takie coś jest dla mnie akceptowalne. Ale nie w Europie. Włączasz sobie jak światły europejczyk internet, ściągasz film w najlepszej jakości wybierasz czy masz ochotę na napisy czy może dziś jednak lektor (jaki? hmmm mam ochotę na Knapika) i uruchamiasz wideo. Pauzujesz, cofasz kiedy tylko masz na to ochotę. Zagłębiasz się w doskonały offowy materiał filmowy śledząc i wracając do najdrobniejszych szczegółów. Każda przerwa jest zależna od ciebie. To ty wybierasz co i kiedy chcesz oglądać. Czujesz się dobrze. Jest ci ciepło, jesteś spokojny, twoja rodzina ogląda wraz z tobą tę sztukę chwaląc przez większość seansu twój gust. Ty ją uciszasz choć w głębi duszy jesteś szczęśliwy.
Światły europejczyk po prostu nie może identyfikować się z ludźmi którzy wypuszczają z dłoni widelec z nabitym na niego schabowym kiedy w szmacianej gazetce TV PROGRAM przeczytają że puszczają w środę o dwudziestej film z brusłilisem. Albo: co dzisiaj mamy? środę? To na Polsacie będzie dramat xD Po prostu nie wypada i ja naprawdę zabraniam wam tak robić. Jesteśmy w XXI wieku i apeluję o przyzwoitość, ludzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...