Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

właśnie przed chwilą Lechia Gdańsk przysłała nam do tłumaczenia na niemiecki sprawozdanie finansowe Zagłębia Lublin :-k

Ja raz miałem jakieś sprawozdania Bayernu Monachium, ale dla kogo i dlaczego akurat na polski, nie wiem :-k

 

 

Kucharski szykował się do negocjacji :keke:

Odnośnik do komentarza

PS 4 slim od 15 września ma kosztować 300 euro, a Xbox One już 1099 zł ;).

A jak chcesz bardzo zaoszczędzić to możesz użyć tego:

 

http://lowcygier.pl/nie-tylko-gramy/zgarnij-400-zlotych-do-wydania-w-sklepie-empik-com-za-zalozenie-darmowej-karty-kredytowej/

 

I kupić w empiku 400zł taniej konsolkę ;).

 

 

Eee nie lubię takich pierdół, kart itepe. Ale tak btw to właśnie pochytałem, kurier wpadnie w poniedziałek z Kolekcją Drake'a, drugim padem i Uncharted 4 :)

Odnośnik do komentarza

 

PS 4 slim od 15 września ma kosztować 300 euro, a Xbox One już 1099 zł ;).

A jak chcesz bardzo zaoszczędzić to możesz użyć tego:

 

http://lowcygier.pl/nie-tylko-gramy/zgarnij-400-zlotych-do-wydania-w-sklepie-empik-com-za-zalozenie-darmowej-karty-kredytowej/

 

I kupić w empiku 400zł taniej konsolkę ;).

 

 

Eee nie lubię takich pierdół, kart itepe. Ale tak btw to właśnie pochytałem, kurier wpadnie w poniedziałek z Kolekcją Drake'a, drugim padem i Uncharted 4 :)

 

Jak gra na PS4, to tylko Just Cause 3. Boże, jakie to jest miodne.

Odnośnik do komentarza

 

bo od ok 50% do zera to schodzi momentalnie (kwestia minut)

gwarancja na baterię 6 miesiecy :P ?

 

lepiej skorzystać z niezgodności towaru z umową ;)

Xiaomi Redmi 3, 630zl za całość (z rok dłuższą gwarancją)

jest to po polsku wszystko? gdzie kupczyłeś?

 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-3-snapdragon-616-octa-core-15ghz-2gb-ram-16gb-rom-7285.html#tab3dokładnie ten + za 5€ dodatkowy rok gwarancji + za chyba też około 5€ ubezpieczenie od cła (nawet jak złodzieje otworzą na granicy i powiedzą "ZARAZ ZARAZ MUSI PAN NAM ZAPŁACIĆ PODATEK" to jesteś ubezpieczony i ten podatek pokrywa sklep, koło 100zł by było więc za 2 dyszki ubezpieczenie się pyli) plus przesyłka dhlem, zamówiłem w czwartek i w poniedziałek miałem. Ta strona jest czymś w rodzaju pośrednika z aliexpress, dzięki niej nie ma się problemów z gwarancją. Jeżeli masz drobniejszą usterkę serwis jest w Polsce, jeżeli coś poważniejszego to odsyłasz im i najpewniej Ci wysyłają nowy, opinie na necie mają bardzo solidne więc raczej nie cebulują na gwarancji (reputacja im zdobywa klientów). Spodziewałem się, że nie będzie po Polsku i będę musiał bootloadera wgrywać i się jebać, ale niespodzianka, przyszedł mi z zainstalowanym w pełni oryginalnym global romem (aktualizacje normalnie śmigają) także z językiem polskim. Więc okazało się, że telefon był od razu gotowy do używania. Aktualizowany jest obecnie na bieżąco (chyba raz na tydzień jest aktualka softa) i z tego co piszą na necie planowany jest apgrejd andka do 7.0 na przełomie roku, więc kolejny plus za to, że producent nie ma telefonu w chuju i przestaje go aktualizować miesiąc po premierze, jestem mega zadowolony bo zero przycięć, nie grzeje się, wszystko chodzi gładziutko no i przede wszystkim bateria, nie wiem czemu inni producenci nie ładują takich do swoich telefonów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...