Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

ogarnąłem malware i znalazłem freelancera z Polski, który pomoże w podobnych przypadkach w przyszłości :eusa_boohoo:

 

Nazywa się smętek? :keke:

Nie znam się na tym, więc radzę uważać ;-) na forumku już byli życzliwi konfidenci

 

 

 

I lepiej Ci, że przeczołgałeś babkę harującą na słuchawce za najniższą krajową?

 

A co jej wypłata ma z tym wspolnego? Jaka wypłata jest granica powyżej której można powiedzieć, żeby się odpierdoliła?

A po drugie jak się jest w tym dobrym to i w CC można nieźle zarabiać. Może nie kokosy, ale 5-6K jest realne w cc.

To, że dzwoni, bo musi i mówi co musi mówić itp i jest z tego rozliczana, więc wypada po prostu grzecznie odpowiedzieć.

No dobra mówisz raz drugi - nie dociera to masz tak sie zapętlać czy kazać jej wypierdalac żeby nie zajmowała Twojego czasu bo inaczej nie rozumie
Odnośnik do komentarza

 

Dobra piłkarska sobota się szykuje :-k Akurat będę calutki dzień w domu, więc od 13 do 20 dzień zaplanowany ;)

derby Manchesteru, a co potem?

 

Real Madryt - Osasuna o 16, Legia - Bruk Bet o 18 i na drugim ekranie Leicester - Liverpool o 18.30.

Czas na pierwszy mecz Leeds United w Premiership od 12 lat :war:

Odnośnik do komentarza

Dobra piłkarska sobota się szykuje :-k Akurat będę calutki dzień w domu, więc od 13 do 20 dzień zaplanowany ;)

 

zawsze możemy spotkać się w pubie i grać w FM, pić piwo, jeść pizzę i oglądać mecze!

 

haha, kogo ja oszukuję, o 16 zgubiłbym laptopa

Odnośnik do komentarza

 

Dobra piłkarska sobota się szykuje :-k Akurat będę calutki dzień w domu, więc od 13 do 20 dzień zaplanowany ;)

 

zawsze możemy spotkać się w pubie i grać w FM, pić piwo, jeść pizzę i oglądać mecze!

 

haha, kogo ja oszukuję, o 16 zgubiłbym laptopa

 

 

Czemu to piwo tak bardzo zabrzmiało jak wódka.........

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...