Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

mnie tam to atencjowanie się endomondo na fejsie trochę irytuje, spójrzcie jaki ja jestem dynamiczny, jak biegam, zobaczcie no

Bez przesady, w ten sposób można zdeprecjonować wszystko

 

Właśnie streściłeś współczesną cywilizację masową :)
Odnośnik do komentarza

A mnie wkurwia to jebane, stetryczałe i zmanierowane społeczeństwo ludzi, którzy tak hejtują na ostro pokemony. Co Ci to kurwa przeszkadza? Że sam nie jesteś w stanie znaleźć czegoś, co by Cię tak mocno zaangażowało? Zazdrościsz poczucia przynależności, gdy obcy ludzie na ulicy uśmiechają się do siebie mijając z telefonami w ręku? Że wielu z nich nawet rozmawia ze sobą, choć normalnie by przeszli obok siebie nie zamieniając słowa? Że w tych smutnych jak pizda czasach, gdzie każdy się sra, że zaraz mu metro pierdolnie albo autobus pułapka się wjebie w grupę ludzi, ludzie znajdują radość w tak małej rzeczy jak gra? To że większość tych ludzi wychowała się na tych bajkach i darzy je ogromnym sentymentem i jest to dorosłe spełnienie dziecięcych marzeń? Nie możesz się kurwa pogodzić z faktem, że świat się zmienia, ale Ty jesteś zbyt stetryczały, żeby podążać za trendami? Że zapierdalasz z komórką z klawiszami, bo do tej pory nie umiesz obsłużyć dotykowego ekranu i nie jesteś w stanie zrozumieć jak to możliwe, że technologia, którą tak długo ogarniałeś lepiej od swoich starych, nagle Cię przerosła i nie jesteś w stanie za nią podążać?

 

Jebane hipsterskie hejtowanie dla hejtowania. Spójrzcie na siebie, a nie na ludzi, którzy czerpią radość z małej rzeczy.

 

ale to dobre jest

Odnośnik do komentarza

 

A mnie wkurwia to jebane, stetryczałe i zmanierowane społeczeństwo ludzi, którzy tak hejtują na ostro pokemony. Co Ci to kurwa przeszkadza? Że sam nie jesteś w stanie znaleźć czegoś, co by Cię tak mocno zaangażowało? Zazdrościsz poczucia przynależności, gdy obcy ludzie na ulicy uśmiechają się do siebie mijając z telefonami w ręku? Że wielu z nich nawet rozmawia ze sobą, choć normalnie by przeszli obok siebie nie zamieniając słowa? Że w tych smutnych jak pizda czasach, gdzie każdy się sra, że zaraz mu metro pierdolnie albo autobus pułapka się wjebie w grupę ludzi, ludzie znajdują radość w tak małej rzeczy jak gra? To że większość tych ludzi wychowała się na tych bajkach i darzy je ogromnym sentymentem i jest to dorosłe spełnienie dziecięcych marzeń? Nie możesz się kurwa pogodzić z faktem, że świat się zmienia, ale Ty jesteś zbyt stetryczały, żeby podążać za trendami? Że zapierdalasz z komórką z klawiszami, bo do tej pory nie umiesz obsłużyć dotykowego ekranu i nie jesteś w stanie zrozumieć jak to możliwe, że technologia, którą tak długo ogarniałeś lepiej od swoich starych, nagle Cię przerosła i nie jesteś w stanie za nią podążać?

 

Jebane hipsterskie hejtowanie dla hejtowania. Spójrzcie na siebie, a nie na ludzi, którzy czerpią radość z małej rzeczy.

 

ale to dobre jest

 

Ano, mnie dotyka zwlaszcza wyboldowane.

 

Jarku, jak z transportem na zlot?

Odnośnik do komentarza

Inaczej. Byłem świadomy, ze może się tak stać, bo ja chciałem urlop na IO, a niestety w tym czasie mamy w firmie wymianę części floty, której jestem koordynatorem, a raczej p.o.

Ale od kilku, kilkunastu tygodni miało być tak, ze auta na które kończy się umowa oddamy na początku września i git. A teraz firma, z której mamy auta się zbiesiła i uparła się na zwrot w terminie.

Odnośnik do komentarza

Jak czyta gównoburze o pokemony to stwierdzam, że zostałem wziety wczoraj za pokemoniarza. Zatrzymałem się, żeby sprawdzic adres na mapie w telefonie i jak tam dojść i jakas przechodzaca pipeta sie do mnie życzliwie uśmiechnęła.

 

ps. to prawda :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...