Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaj się po prostu że jesteś stary dziad i sambyś pobiegał, ale masz lumię

serio to mnie to jebie, ale mi sie nudzi ;)

a tak serio serio to szkoda mi tylko tego, że potrzeba jakiś aplikacji żeby wyjść z domu... a to czy łapiecie pokemony, czy pedobery to juz sprawa drugorzędna.

 

 

a stary jestem i w sumie dobrze mi z tym :D

Odnośnik do komentarza

A jak ktoś potrzebuje endomondo dla atencji na facebooku, jaki to z niego biegacz jest ok?

tak, pokazuje tempo, kalorie, trasę i inne bzdety

 

pokazuje twój wysiłek , postęp a nie level i animowanego stworka.

 

no i jeszcze dzięki przebiegnietym kilometrom można pomagać dzieciakom czego pokemon go nie zapewnia (a szkoda)

Odnośnik do komentarza

Jahu grasz w pokemony ?

pawoj fainted

no nie pozbierałem się, musiałem sobie pierdolnąć selfika moim starym zenitem

 

Nie działają mi na moim smartfonku :(

Na nowym już na szczęście pójdą ;)

A z chęcią bym pograł bo to bajka mojego dzieciństwa...

Oferuję dwa razy więcej za transfer i dwa razy więcej euro w kontrakcie a grajek wybiera Juventus :(

Poka?

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurwia to jebane, stetryczałe i zmanierowane społeczeństwo ludzi, którzy tak hejtują na ostro pokemony. Co Ci to kurwa przeszkadza? Że sam nie jesteś w stanie znaleźć czegoś, co by Cię tak mocno zaangażowało? Zazdrościsz poczucia przynależności, gdy obcy ludzie na ulicy uśmiechają się do siebie mijając z telefonami w ręku? Że wielu z nich nawet rozmawia ze sobą, choć normalnie by przeszli obok siebie nie zamieniając słowa? Że w tych smutnych jak pizda czasach, gdzie każdy się sra, że zaraz mu metro pierdolnie albo autobus pułapka się wjebie w grupę ludzi, ludzie znajdują radość w tak małej rzeczy jak gra? To że większość tych ludzi wychowała się na tych bajkach i darzy je ogromnym sentymentem i jest to dorosłe spełnienie dziecięcych marzeń? Nie możesz się kurwa pogodzić z faktem, że świat się zmienia, ale Ty jesteś zbyt stetryczały, żeby podążać za trendami? Że zapierdalasz z komórką z klawiszami, bo do tej pory nie umiesz obsłużyć dotykowego ekranu i nie jesteś w stanie zrozumieć jak to możliwe, że technologia, którą tak długo ogarniałeś lepiej od swoich starych, nagle Cię przerosła i nie jesteś w stanie za nią podążać?

 

Jebane hipsterskie hejtowanie dla hejtowania. Spójrzcie na siebie, a nie na ludzi, którzy czerpią radość z małej rzeczy.

https://www.youtube.com/watch?v=bnyhsGLB2sw;)

Odnośnik do komentarza

 

A jak ktoś potrzebuje endomondo dla atencji na facebooku, jaki to z niego biegacz jest ok?

tak, pokazuje tempo, kalorie, trasę i inne bzdety

 

pokazuje twój wysiłek , postęp a nie level i animowanego stworka.

 

no i jeszcze dzięki przebiegnietym kilometrom można pomagać dzieciakom czego pokemon go nie zapewnia (a szkoda)

 

Bzdura.

Odnośnik do komentarza

mnie tam to atencjowanie się endomondo na fejsie trochę irytuje, spójrzcie jaki ja jestem dynamiczny, jak biegam, zobaczcie no

Bez przesady, w ten sposób można zdeprecjonować wszystko

 

wrzuciłem piosenkę, patrzcie jaki ja mam gust, taki ze mnie meloman

wrzuciłem link do filmu na filmwebie i dałem ocenę, zobaczcie ja to oglądam filmy, a wy co dalej gesslerowa i warsaw shore?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...