Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja łapie pokemony tylko z domu i z pracy xD Nie chce mi się łazić. Chyba, że idę do sklepu to zajrzę, ale raczej włączam, żeby jajo się wykluło.

I jakoś mnie nie ciągnie do tych gymów, zajmowanie ich itp. Po prostu samo łapanie spoko, powrót trochę do młodości... się zdziwiłem, że praktycznie pamiętam wszystkie nazwy poksów jak go zobaczę :D. No i mimo wszystko bajka nie była jakaś super, bo chodziło głównie o stworki. Nigdy więcej potem pokemonów nie oglądałem, a takiego Dragon Balla tak, nawet teraz oglądam DB Super :D.

Odnośnik do komentarza

A ja bym nawet pograł w coś takiego, no ale sorry, pokemony to totalnie nie moja bajka.

 

Jakby ktoś wciągnął do AR coś w stylu geocachingu (poszukiwanie skarbów or sth), to byłbym pierwszy na dworze ;)

Mam ten sam problem :/

Odnośnik do komentarza

o, Koszmarch wypuscil aplikacje Pielgrzym - ciekawe, czy mozna w niej lapac pokemony :-k

 

Jest tylko quiz o ŚDM. Czyli jaką ma wysokość krzyż który stanie na Błoniach i co dał Benedykt 16 w prezencie w Madrycie.

:(

Torrenty.org też zamknęli?

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, podstawa ;)

 

Z torrentowni, które padły, najbardziej mi szkoda Underground Gamer. Mekka dla osób lubiących stare gry, jakie tam były genialne wrzutki i świetna społeczność (w tym kilku zachodnich, znanych obecnie jutuberów ;)). Miało coś powstać na jego gruzach z inicjatywy części użytkowników, ale nic z tego nie wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...