Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie gier, bo przez kilka lat w zasadzie w nic nie grałem poza FM-em, a mam ochotę. Wyszła jakaś fajna gra RPG w klimacie Baldurs Gate, albo Planescape Torment? Może być nawet z okolic 2008- 2010, bo wtedy już w zasadzie nie byłem na bieżąco, a nawet lepiej, bo mam słabego kompa i współczesnych nowości nie pociągnie.

 

*z wyjątkiem Pillars of Eternity, bo w to grałem.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz coś w klimatach BG, PT, to musisz patrzeć na nowsze tytuły, bo ostatnio nastąpiło małe odrodzenie tego typu rozgrywki :).

Możesz spróbować Pillars of Eternity, Age of Decadence. Z bardziej hardcorowej rozgrywki zainteresuj się grami tego studia - http://www.spiderwebsoftware.com/products.html :)

 

Są jeszcze odświeżone (i poszerzone) wersje BG 1 i BG 2 (plus nowy dodatek do bg1 siege of dragonspear), które wyszły jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza

Z bardziej hardcorowej rozgrywki zainteresuj się grami tego studia - http://www.spiderwebsoftware.com/products.html :)

Przeszedłem kiedyś tę grę z tego studia. Powiem szczerze, jak na grę jednego autora była mocno rozbudowana, pomimo grafiki odstającej już wtedy (rok później wyszedł BG) grafiki wciągnąłem się nieźle, ba nawet twist fabularny w końcówce pamiętam do dziś choć niezbyt pamiętam samą fabułę :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie gier, bo przez kilka lat w zasadzie w nic nie grałem poza FM-em, a mam ochotę. Wyszła jakaś fajna gra RPG w klimacie Baldurs Gate, albo Planescape Torment? Może być nawet z okolic 2008- 2010, bo wtedy już w zasadzie nie byłem na bieżąco, a nawet lepiej, bo mam słabego kompa i współczesnych nowości nie pociągnie.

 

*z wyjątkiem Pillars of Eternity, bo w to grałem.

 

Divinity: Original Sin
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie gier, bo przez kilka lat w zasadzie w nic nie grałem poza FM-em, a mam ochotę. Wyszła jakaś fajna gra RPG w klimacie Baldurs Gate, albo Planescape Torment? Może być nawet z okolic 2008- 2010, bo wtedy już w zasadzie nie byłem na bieżąco, a nawet lepiej, bo mam słabego kompa i współczesnych nowości nie pociągnie.

 

*z wyjątkiem Pillars of Eternity, bo w to grałem.

Pierwszy Dragon Age.

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanie odnośnie gier, bo przez kilka lat w zasadzie w nic nie grałem poza FM-em, a mam ochotę. Wyszła jakaś fajna gra RPG w klimacie Baldurs Gate, albo Planescape Torment? Może być nawet z okolic 2008- 2010, bo wtedy już w zasadzie nie byłem na bieżąco, a nawet lepiej, bo mam słabego kompa i współczesnych nowości nie pociągnie.

 

*z wyjątkiem Pillars of Eternity, bo w to grałem.

Pierwszy Dragon Age.

 

Też wygląda ciekawie, dzięki :)

Odnośnik do komentarza

W Rosji poszło łatwo, mistrz w 25 kolejce, póki co bez porażki, tylko dwa remisy po drodze. Zafundowaliśmy jeszcze kibicom pokaz ofensywnej gry bezpośredniej, (36% posiadania piłki). No i znalazłem wzorzec napastnika idealnego, Ishak Belfodi ma po 26 kolejkach 37 goli, nie zagrał tylko dwa razy - raz za za kartki, drugi raz nie wydobrzał po drobnym urazie. Dobranoc państwu :pa:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...