Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim.

 

Słuchajcie mam pewien problem z rozmowami motywacyjnymi w pucharach europejskich w rundach kwalifikacyjnych. Gram początek 3 sezonu Piastem Gliwice. Gram mecz z APOEL FC w 3 rundzie kwalifikacyjnej. Pierwszy mecz poszedł w miarę gładko, wygrałem na wyjeździe 1-2 grając w 10-ciu. W rozmowie dałem "powodzenia w meczu" i dominowali cały mecz właściwie. Gram mecz u siebie i mam takie opcje(mniej więcej):

- nie mam nic do dodania

- prowadzimy w dwumeczu ale nie można się zdekoncentrować

- nie zdekoncentrujcie się

- powodzenia

- oczekuje wygranej

 

wybrałem "prowadzimy w dwumeczu ale nie można się zdekoncentrować". Niestety pomimo prowadzenia 1-0 do połowy i dając w przerwie "nie gracie źle, stać was na więcej" ostatecznie dostałem w picke 1-3. Zdarzyło mi się to już drugi sezon z rzędu w poprzednim odpadłem w Viktorą Pilzno. Też wygrałem na wyjeździe 0-1 ale u siebie dostałem w plecy 1-2 i żegnaj LM. Rozmowę przeprowadziłem podobnie na wyjeździe ale w rewanżu u siebie dałem "pokażcie na co was stać". Ogólne morale zespołu zarówno przed meczem z Victorią jak i APOELEM było "bardzo dobre". Znajomość taktyki biegła, na wyjazdach w pucharach gram kontratakiem u siebie kontrolą. Ogólnie zauważyłem że chłopaki grają w drugim meczu dobrze tak do 60 minuty a potem jeb,bach, benc i wpuszczają tyle goli żeby przeciwnik bez dogrywki przeszedł. Ja oczywiście reaguje i zmieniam taktykę pod koniec meczu, jak widzę, że się już moi bronią to zawężam pole gry, cofam linie obrony wolno rozgrywam pikę itp. Generalnie staram się utrzymać prowadzenie.

 

Czy macie jakąś poradę co do rozmów w meczach pucharowych?? Co byście wybrali na moim miejscu w drugim meczu?? Piszę tu o meczach z przeciwnikami którzy są w zasięgu, przedmeczowe notowania są zazwyczaj 2,25 dla faworyta i 2,75 dla "underdoga" czyli dla mnie.

W lidze nie mam problemów z motywacją.

Sorka za tak długi post :)

Odnośnik do komentarza

Zleć rozmowy asystentowi.

Hehe, niezła porada. Jesteś beznadziejny to zleć asystentowi :) W sumie asystent ma motywowanie na 14 więc może będzie lepiej ich motywował :P

 

 

Przed meczem mogłeś dać, żeby wygrali dla kibiców, a w przerwie "nie odpuszczajcie".

Hmm sprawdzę w przyszłym sezonie albo teraz w lidze europy :)

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka - lepszy ten FM od 15stki i 14stki? Opłaca się kupować teraz, czy poczekać z miesiąc, albo ileś na jakieś promocje? Bo jestem fanem kupowania pudełkowych wersji FM'a, a widzę, że cena ~130 się utrzymuje.

JMK gdzieś wrzucał linka do FM16 za ~70 PLN. Szukaj w Marynii.

 

EDIT: http://forumcm.net/index.php/topic/8017-marynia-z-niecierpliwoscia-czeka-na-nadejscie-jej-495-wiosny/?p=1772480

Odnośnik do komentarza

Czy mozna nazwać bugiem sytuacje gdy piłkarz strzela rzut karny, trafia w poprzeczke, piłka ląduje mu pod nogami a on stoi jak żul pod biedronką ?? zamiast wystawić noge i dobić ....

Czy może to irracjonalne zachowanie można nazwać po prostu ..... szokiem ???

Odnośnik do komentarza

Czy mozna nazwać bugiem sytuacje gdy piłkarz strzela rzut karny, trafia w poprzeczke, piłka ląduje mu pod nogami a on stoi jak żul pod biedronką ?? zamiast wystawić noge i dobić ....

Czy może to irracjonalne zachowanie można nazwać po prostu ..... szokiem ???

 

Zgodnie z przepisami nie może jej dobijać. Co innego gdyby została ona odbita przez bramkarza.

Odnośnik do komentarza

 

Czy mozna nazwać bugiem sytuacje gdy piłkarz strzela rzut karny, trafia w poprzeczke, piłka ląduje mu pod nogami a on stoi jak żul pod biedronką ?? zamiast wystawić noge i dobić ....

Czy może to irracjonalne zachowanie można nazwać po prostu ..... szokiem ???

 

Zgodnie z przepisami nie może jej dobijać. Co innego gdyby została ona odbita przez bramkarza.

 

Łoooo kuzwa ..... to mnie żeś Pan zaskoczył .....nie wiedziałem ze takie są przepisy. W takim razie wycofuje moje ***** i nagrodze gracza nowym kontraktem.

Edytowane przez MaKK
Zbędny wulgaryzm
Odnośnik do komentarza

Czegoś takiego nie przeżyłem w tej edycji ....Jest 13 marzec 2024 i zwycięstwo z Tottenhamen 3-1. To zwycięstwo daje mi 2 miesiące przed zakonczeniem rozgrywek 4 pod moją wodzą Mistrzostwo Anglii :) 29 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek. Jestem lepszy niż sir Fergusson :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...