Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Jakiś plik widocznie potrzebny. Nie wiem, nie odpalałem dawno FMa.
2. Nie trzeba reinstalki.

 

Ok, dzięki wielkie za odpowiedzi i poświęcony czas, jak zwykle pomogłeś :) No nic, nie ja pierwszy i nie ostatni mam z tym problem. Każdy go prędzej czy później rozwiązał, więc i ja dam radę :) A kopii na wszelki wypadek tego pliku crash dumps nie robić ?

Odnośnik do komentarza

 

Ta gra powinna przejąć od Chińczyka motto "Człowieku nie irytuj się". Puchar Anglii, przeciwnik czereśniaki z Bolton. Bolton - setki i okazje: 4 i 3 bramki. Moja banda - setki i okazje: 10 i 0 bramek. I kuźwa największy zezol jeszcze dostaje notę 9.0 i tytuł gracza meczu :D

Akurat w FM-ach to normalka, i to raczej od pierwszych wersji :)

 

To wynika wyłącznie z tego, że te słabsze zespoły nie zostawiają tak dużo miejsca na boisku jak teoretyczni faworyci i bazują na kontratakach. Jeżeli gracie zbyt ofensywnie, robicie dokładnie to czego oczekują rywale i na co są przygotowani.

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie, czy przed usunięciem pliku z folderu "Crash Dumps" warto na wszelki wypadek zrobić kopię ? Pytam, bo pierwszy raz będę to robić.

 

Mnie się wydaje, że u mnie crash wystąpił przez to, że grafika sfiksowała, ale to tylko moja opinia. Innym wywala np. przy wczytywaniu, więc możliwe, że jest zepsuty save. Innym przy konkretnej dacie, a u mnie było po prostu tak, jak wspomniałem - po wejściu w zakładkę "Nagrody" gra na 1-2 sekundy się zawiesiła i wywaliło mnie do systemu, po czym pojawił się komunikat o crashu. Wszystko wskazuje na to, że to grafika, ale jak już wspomniałem, to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza

Następny przystanek kariery to chłodna Rosja - Krylja Sowietow Samara. Druga liga rosyjska.

 

4 zwycięstwa i 3 remisy, gram ustawieniem z kadry Francji U-21, a wiec trójką w obronie. Skład... mizeria. Ale teraz mam przerwę zimową i czas na przygotowanie zespołu. 11 miejsce zajmujemy teraz.

Odnośnik do komentarza

 

Następny przystanek kariery to chłodna Rosja - Krylja Sowietow Samara. Druga liga rosyjska.

 

4 zwycięstwa i 3 remisy, gram ustawieniem z kadry Francji U-21, a wiec trójką w obronie. Skład... mizeria. Ale teraz mam przerwę zimową i czas na przygotowanie zespołu. 11 miejsce zajmujemy teraz.

 

To pochwal się swoim najlepszym grajkiem

Odnośnik do komentarza
Skład... mizeria.

Krylja to na pewno ciekawy zespół do prowadzenia. W końcu to drużyna, która regularnie gra w pierwszej lidze. Skoro jednak występują klasę niżej, to pewnie jesteście jednym z faworytów do awansu. A skład jest słaby zapewne z tego względu, że po spadku dużo niezłych zawodników odeszło. Nie wiem, jak stoicie z finansami, ale jeżeli zarząd nie pożałuje pieniędzy, to jest raczej szansa na zbudowanie przyzwoitej drużyny.

Przy okazji ponawiam - w rubryce "wersja gry" (to chyba to) mam zapisane tak : 16.3.0 776772 (m.e v1632). Zaciekawiło mnie to, ponieważ numer 776772 to numer crasha, który ostatnio miałem. Oznacza to, że crash dotyczy tej jednej, konkretnej wersji ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś szuka utalentowanego pomocnika na środek pola, to polecę jednego chłopaka, który po pierwszym sezonie spędzonym w Benfice zrobił na mnie ogromne wrażenie. Renato Sanches, będąc nastolatkiem miał zarządzać środkiem pola mojej drużyny. W wielkim kryzysie to on grał zawsze najlepiej, a w trzecim ligowym meczu wygrał nam derby ze Sportingiem. Zadebiutował w reprezentacji, jedzie na ME do Francji. Na początku nie jest wart aż tyle baniek, ale z tego co pamiętam, to dwucyfrówka też była.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy temat w sumie. Nie wiem jak to się bezie miało od strony technicznej w FMie, ale może zostanie wprowadzone.

Patrząc już nie efemowo- jestem dwojakiego zdania. Może to być i dobre, ale i złe.

Dobra wynikające:

- zespoły zaczną odważniej stawiać na młodych i na szkolenie porządne,

- mniej szrotu z zagranicy.

Złe rzeczy:

- niektóre zespoły rzuca się na kaskę dając pograć jakimś ogórkom, przez co niestety poziom spotkań spadnie,

Ja wiem, że to nie są jakieś mega kokosy, ale kasa to kasa.

Optymistycznie na to chcę patrzyć i oglądać szkolenia młodych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...