Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Potrzebuję solidnego, niedrogiego napastnika do ligi portugalskiej. Nie musi być młody i mega utalentowany - może mieć nawet te 26-27 lat, najlepiej żeby wydać maksymalnie 10 milionów euro, w razie niewypału transferowego nie będzie to jakaś mega strata.

Calleri, Belotti, Afobe

 

Dzięki ziomeczku, wyciągnąłem Calleriego za 1.5 miliona, a po samym transferze jest wart 15 :faja: Zobaczymy czy przełoży się na bramki, ale już widzę, że stratny nie będę :kutgw:

Odnośnik do komentarza

 

 

Potrzebuję solidnego, niedrogiego napastnika do ligi portugalskiej. Nie musi być młody i mega utalentowany - może mieć nawet te 26-27 lat, najlepiej żeby wydać maksymalnie 10 milionów euro, w razie niewypału transferowego nie będzie to jakaś mega strata.

Calleri, Belotti, Afobe

 

Dzięki ziomeczku, wyciągnąłem Calleriego za 1.5 miliona, a po samym transferze jest wart 15 :faja: Zobaczymy czy przełoży się na bramki, ale już widzę, że stratny nie będę :kutgw:

 

 

u mnie w 2020 Calleri jest wart 75 mln e i wali po 40 bramek na sezon dla Dortmundu;)

Odnośnik do komentarza

Jest kilku Argentyńczyków, których można kupować w ciemno. Obok nadmienionego Calleriego (który w rzeczywistości też robi wrażenie - widziałem kilka meczy jak jeszcze grał w Boca) są to A.Correa (Atletico Madryt - tanio go nie chcą puścić ale 10-15 baniek nie jest czymś wielkim przy żądaniu za Romagnoliego na poziomie 160 baniek :D), J.Correa (bodajże w Samdorii), Pavoni (bodajże w Boca - za psie pieniądze do wyciągnięcia a po 2-3 latach szejki z Francji i Wysp płacą wielkie pieniądze) i Hector Villalba (ten to w ogóle jest moim ulubieńcem gdyż jak na razie cudownie się sprawdza w każdym klubie do jakiego go ściągam i San Lorenzo drogo nie chce). Mógłbym jeszcze z 50 albicelestes wypisać bo trochę się interesuję ligą argentyńską a i w FM16 rozegrałem kilka sezonów San Lorenzo ale może kiedyś indziej.

Odnośnik do komentarza

Pamięta ktoś z was jak sprawdzić historię poprzednich spotkań z konkretnym rywalem? Ostatnim razem załączyłem to sobie przez przypadek w FM 15. Teraz próbuję zrobić to samo w wersji 16, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć :/

W kalendarzu na dole najbliższego spotkania?

Odnośnik do komentarza

 

Pamięta ktoś z was jak sprawdzić historię poprzednich spotkań z konkretnym rywalem? Ostatnim razem załączyłem to sobie przez przypadek w FM 15. Teraz próbuję zrobić to samo w wersji 16, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć :/

W kalendarzu na dole najbliższego spotkania?

 

 

Dzięki. Tyle razy w kalendarzu patrzyłem i nawet tego nie zauważyłem :>

Odnośnik do komentarza

Ta gra powinna przejąć od Chińczyka motto "Człowieku nie irytuj się". Puchar Anglii, przeciwnik czereśniaki z Bolton. Bolton - setki i okazje: 4 i 3 bramki. Moja banda - setki i okazje: 10 i 0 bramek. I kuźwa największy zezol jeszcze dostaje notę 9.0 i tytuł gracza meczu :D

Akurat w FM-ach to normalka, i to raczej od pierwszych wersji :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z crash dumpsem : "Napotkano poważny błąd i aplikacja została zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w: C:\Users\User\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\crash dumps\FM 2016 v16.3.0.776772 (2016.03.30 00.19.16).dmp.

 

Sprawdziłem ten numer (16.3.0.776772) - jeden z zagranicznych graczy też miał tego crash dumpsa i okazało się, że potrzebował aktualizacji do grafiki. Ale u mnie to chyba odpada, bo mam nowy sterownik. To pierwszy tego typu błąd, od kiedy gram, czyli od listopada ub. roku. Problem powstał w momencie, kiedy chciałem wejść w "nagrody" w jednej z lig. Gra się zawiesiła dosłownie na sekundę i wywaliła mnie do pulpitu, po czym pojawił się powyższy komunikat. Jest możliwe, że był to jakiś jednorazowy błąd grafiki i to się więcej nie powtórzy ? :)

Odnośnik do komentarza

Jakieś tam błędy z tymi nagrodami były. Tzn kresze przy wchodzeniu do tego.

Sterowniki możesz mieć najnowsze, ale może zawsze brakować jakiegoś pliku- złośliwość rzeczy martwych ;)

No teraz mi właśnie przypomniałeś, że ktoś kiedyś opisywał problem z tymi nagrodami. Ale najnowsze aktualizacje chyba miały to rozwiązać ? A tak na marginesie, to jakiś czas temu przy wchodzeniu w różne zakładki gra na 1-2 sekundy się czasami zawieszała, choć bardzo rzadko, ale nie wywalało mnie do systemu i nie było żadnych crashów. Później było wszystko w porządku, aż do dzisiaj.

 

Sprawdziłem spójność plików - "All files succesfully validated", więc niby wszystko w porządku, ale pobrał się jeden "content item". O co z tym chodzi ? (przy okazji - nie ściągałem gry przez Steam, jeżeli to ma znaczenie)

 

Kolejna kwestia, z którą też nie miałem do czynienia - ten plik .dmp jest teraz w folderze "crash dumps". Wiem, że należy go usunąć. Można to zrobić tak zwyczajnie, ręcznie, czyli do kosza, a potem usunąć ?

 

Pograłem później z godzinę i wszystko było w porządku. Wchodziłem w różne zakładki (m.in. nagrody) i nie było żadnych problemów. Jest możliwe w tym przypadku , że to był jednorazowy błąd i więcej się nie powtórzy, czy za jakiś czas będzie znowu to samo i bez naprawienia tego ani rusz ?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem sezon z rezerwami Sportingu, wygraliśmy drugą ligę z 99 punktami, 19 przewagi... nie możemy awansować, mój 18-letni napadzior został królem strzelców - 41 goli, ale to koniec mojej przygody tutaj. Teraz gram ME U-21 Francją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...