Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś takiego nie przeżyłem w tej edycji ....Jest 13 marzec 2024 i zwycięstwo z Tottenhamen 3-1. To zwycięstwo daje mi 2 miesiące przed zakonczeniem rozgrywek 4 pod moją wodzą Mistrzostwo Anglii :) 29 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek. Jestem lepszy niż sir Fergusson :)

Będziecie kolejnymi "The Invincibles", jak np. Arsenal w sezonie 2003/04 :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to przypadek, czy może tylko mi się wydaje, ale odnoszę wrażenie, że ostatnia łata plus zimowa baza zawyżyły trochę statystyki grajków w niższych ligach.

Wczoraj ponownie zacząłem w najniższej lidze duńskiej i ogarnęło mnie małe zdziwienie. Piłkarze na kontraktach amatorskich, a statystyki co najmniej dobre. Same 12, 14, 15. Tak było czy jakaś zmiana?

Odnośnik do komentarza

Tak sobie teraz patrzę na skład Leicester po zimowej aktualce i powiem wam, że jestem w lekkim szoku... :D FM w przeciwieństwie do FIFY na prawdę zareagował na formę lisów:

-Riyad Mahrez | 37 milionów euro
-Jamie Vardy | 33,5 milionów euro
-Daniel Amartey | 33,5 milionów euro (powie mi ktoś kto to w ogóle jest i jakim cudem tyle jest wart?)
-N'Golo Kante | 33,5 milionów euro
-Danny Drinkwater | 31,5 milionów euro

Wartości są niesamowite, a Mahrez jest niesamowicie silny w atrybutach.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję solidnego, niedrogiego napastnika do ligi portugalskiej. Nie musi być młody i mega utalentowany - może mieć nawet te 26-27 lat, najlepiej żeby wydać maksymalnie 10 milionów euro, w razie niewypału transferowego nie będzie to jakaś mega strata.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję solidnego, niedrogiego napastnika do ligi portugalskiej. Nie musi być młody i mega utalentowany - może mieć nawet te 26-27 lat, najlepiej żeby wydać maksymalnie 10 milionów euro, w razie niewypału transferowego nie będzie to jakaś mega strata.

Calleri, Belotti, Afobe

Odnośnik do komentarza

Ja prowadzę Francję U-21, fajnie się nimi gra. Na razie przeszedłem przez eliminacji do Euro - na 10 meczów, 9 zwycięstw, 1 remis i jedna strona bramka.

 

A karierę zacząłem "od zera" (krajowa B, amator), najpierw dałem utrzymanie przez 0,5 roku Polonii Przemyśl, potem dwa awanse z Kotwicą Kołobrzeg z III do II i z II do I ligi, a potem odszedłem do rezerw Sportingu (druga portugalska), na razie po jesieni liderujemy. Kadra Francji w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie mam pytanie od wczoraj gram w tego managera i nie wiem czy mogę trening ogólny powierzyć moim trenerom a mam ich 4 i właściwie nic nie robią a szczerze mówiąc ten dział treningowy jest strasznie rozbudowany i raczej nie chce się w niego bawić ja chcę się zająć stricte dniem meczów zatrudnieniem pracowników itp dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie mam pytanie od wczoraj gram w tego managera i nie wiem czy mogę trening ogólny powierzyć moim trenerom a mam ich 4 i właściwie nic nie robią a szczerze mówiąc ten dział treningowy jest strasznie rozbudowany i raczej nie chce się w niego bawić ja chcę się zająć stricte dniem meczów zatrudnieniem pracowników itp dzięki za pomoc

Zleć asystentowi zajmowanie się treningami i będziesz miał z bani.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...