Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak prawidłowo usunąć folder "Crash dump" ?

Klikasz myszką na pliki w folderze, naciskasz prawy przycisk myszy, zjeżdżasz na "Usuń". Kasujesz pliki, nie folder.

 

Ok. I tylko to, żadnego innego folderu ?

 

Żadnego innego.

Makk, zarzuć screenem, jak to zrobić :kekeke:

Zrobił bym gifa, ale jestem w pracy i nie mam jak :p

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak prawidłowo usunąć folder "Crash dump" ?

Klikasz myszką na pliki w folderze, naciskasz prawy przycisk myszy, zjeżdżasz na "Usuń". Kasujesz pliki, nie folder.

 

Ok. I tylko to, żadnego innego folderu ?

 

Żadnego innego.

 

Ok, dzięki wielkie. Spróbuję, chociaż wiem, że to nie zawsze pomaga.

 

Sprawdziłem również spójność plików - "All files successfully validated", więc niby wszystko w porządku, ale pobrał się jeden "content item". O co z tym chodzi ? (przy okazji - nie ściągałem gry przez Steam, jeżeli to ma znaczenie)

Odnośnik do komentarza

Pytanie zasadnicze: oryginał?

Tak, inaczej bym Wam nawet nie zawracał głowy. Problem powstał w momencie, kiedy chciałem wejść w "nagrody" w jednej z lig. Gra się zawiesiła dosłownie na sekundę i wywaliła mnie do pulpitu, po czym pojawił się komunikat o crashu. Jakiś czas temu przy wejściu w różne zakładki gra też na chwilę przycinała, ale nie wywalało mnie do systemu i nie było żadnych crashy. A od momentu pojawienia się komunikatu z crashem pograłem jeszcze z godzinę, wchodziłem w różne zakładki i było ok.

Odnośnik do komentarza

Krez dampy są niestety nieodłączną częścią FMa. Były, są i pewnie będą. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i jest tego sporo. Powtórzę- jednoznacznie nie da się określić wszystkich przyczyn ich występowania.

W pierwszej kolejności trzeba zrobić porządek ze sterownikami, system. Czasem trzeba zrobić format, czasem wyczyścić w środku kompa.

Innym razem problem może leżeć gdzieś indziej albo gryzą się jakieś pliczki.

Odnośnik do komentarza

Krez dampy są niestety nieodłączną częścią FMa. Były, są i pewnie będą. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i jest tego sporo. Powtórzę- jednoznacznie nie da się określić wszystkich przyczyn ich występowania.

W pierwszej kolejności trzeba zrobić porządek ze sterownikami, system. Czasem trzeba zrobić format, czasem wyczyścić w środku kompa.

Innym razem problem może leżeć gdzieś indziej albo gryzą się jakieś pliczki.

Wiem, wiem. To jest właśnie najgorsze, że nie można od razu znaleźć jednej przyczyny. Jak już wspomniałem, u mnie nie było to przy wciśnięciu "kontynuuj", przy rozgrywaniu meczu, czy przy wczytywaniu zapisu, tak jak często się to dzieje, tylko przy wejściu w zakładkę "nagrody". Jak już wspomniałem, po ponownym uruchomieniu gry znowu klikałem w różne zakładki i było w porządku, także możliwe, że był to jakiś jednorazowy błąd np. grafiki. Jeżeli przez dłuższy czas wszystko będzie działało jak trzeba, to chyba będzie znaczyć, że to faktycznie była chyba jakaś jednorazowa wariacja gry, nie ?

 

PS. Nie, nigdy niczego nie wrzucałem. Mam tylko to, co automatycznie pobrał Steam

Odnośnik do komentarza

 

No jasne. Możesz zagrać, nie wiem, z 15 sezonów i nagle zonk. Może zacząć grę i wysyp. Możesz grać i mogą się pojawiać co jakiś czas.

Wiem, ale może zdarzyć się sytuacja, że po wystąpieniu jednego crasha, kolejny pojawi się dopiero po dłuższym czasie ?

 

Są dwie możliwości, ba, nawet trzy:

1. wystąpi po dłuższym czasie,

2. nie wystąpi nic więcej,

3. pojawi się co chwila.

Odnośnik do komentarza

 

 

No jasne. Możesz zagrać, nie wiem, z 15 sezonów i nagle zonk. Może zacząć grę i wysyp. Możesz grać i mogą się pojawiać co jakiś czas.

Wiem, ale może zdarzyć się sytuacja, że po wystąpieniu jednego crasha, kolejny pojawi się dopiero po dłuższym czasie ?

 

Są dwie możliwości, ba, nawet trzy:

1. wystąpi po dłuższym czasie,

2. nie wystąpi nic więcej,

3. pojawi się co chwila.

 

Ok. To jeszcze dwie palące mnie kwestie :)

 

1. Sprawdziłem spójność plików - "All files succesfully validated", więc niby wszystko w porządku, ale pobrał się jeden "content item". O co z tym chodzi ? (przy okazji - nie ściągałem gry przez Steam, jeżeli to ma znaczenie)

 

2. Czy po usunięciu folderu "crash dump" trzeba przeinstalować grę, czy w ogóle nie trzeba nic robić, tylko normalnie grać ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...