Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Motor Lublin - meldunek z losowania II rundy kw. LE

 

Przedstawiciele 112 drużyn zebrali się na ceremonii losowania .

Z polskich zespołów mamy jeszcze Legię Warszawa i Cracovię.

W pierwszej rundzie pokonały odpowiednio : albańskie Kukesi 2-1 i 3-2 oraz macedoński Sileks 3-1 i 4-0.

 

Jako pierwsi z "polskich" wypadamy my. Nasz rywal to izraelski Kirjat Szemona.

Szybka wymiana zdań z Prezesem. Nie jest źle, można było trafić na Kazachów czy Azerów.

Zespół Kirjat równie niedoświadczony jak my. Duże szanse, przy normalnym sędziowaniu :).

 

Pozostałe polskie ekipy :

Cracovia - Valur Reykjavik (Islandia)

Legia Warszawa - Rabotniczki (Macedonia)

 

I jeszcze w II rundzie kw. CL :

Lech Poznań - Ventspils (Łotwa)

 

Pozostaje tylko wypić lampkę szampana i powrót do klubu na jutrzejszy trening.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Czym się różnią te logosy:

 

http://sortitoutsi.net/graphics/style/3/metallic-logos

http://www.fmscout.com/a-tcm15-logos-megapack.html

 

Bo jakoś ja różnicy nie widze ale pewnie się nie znam.

 

To samo pytanie dotyczy koszulek, bo w dodatkach są aż 3 rodzaje:

 


I tak zupełnie btw jaki program do zassania tych torentów polecacie? :P

Odnośnik do komentarza

Motor Lublin - pierwszy mecz II rundy kw. LE

 

Motor Lublin - Kirjat Szemona

18.07.2019 godz.19:45

 

Przyjeżdżając na stadion 3 godz.przed meczem widzimy z okien autokaru grupki kibiców w naszych barwach klubowych przesiadujące w licznych barach i pubach.

Atmosfera będzie na pewno gorąca. Przez cały czas staram się odciąć chłopców od tego całego szumu medialnego.

Wychodzimy na rozgrzewkę . Na stadionie już około 5000 fanów i cały czas dochodzą kolejni.

 

Mecz poprowadzi Michael Oliver, znany angielski sędzia, który mam nadzieję pozwoli na ostrzejszą grę.

Nastawienie mamy bojowe, zapowiedziałem zawodnikom , że kości mają trzeszczeć .

Minuty przed pierwszym gwizdkiem rozpętuje się niesamowita ulewa. Deszcz leje się strugami. Wspólnie z delegatami UEFA podejmujemy decyzję o grze.

 

Od pierwszej minuty doskakujemy do gardeł rywali jak charty. Wysoki pressing i krótkie krycie, całkowicie zaskakuje drużynę izraelską.

Pogoda też jest naszym sprzymierzeńcem przy założonym stylu gry. Przeciwnicy wyglądają na przestraszonych, czasami próbując niecelnych strzałów z dystansu.

Nacieramy z pasją ale bramkarz Yossi Ronen dokonuje cudów broniąc już 2 setki w pierwszych 15 min. Wreszcie w 35 min. dopinamy swego.

Przechwyt piłki na 25 m od naszej bramki. Szybkie podanie na skrzydło do Gui, który podciąga do linii końcowej , wrzuca na długi słupek a tam zamykający akcję Piotr Kurbiel długim wślizgiem pakuje piłkę do bramki. Wielka satysfakcja. Gramy jak zakładaliśmy. Do końca I połowy oddajemy jeszcze 2 strzały ale bez efektu.

 

Drugą rozpoczynamy podobnie. Szybki doskok i ciągły pressing. W 54 min. zmarnowana setka - piłka uderza w słupek.Po tej akcji gra zaczyn się wyrównywać, pewnie to efekt ubytku sił. Nakazuję o ile to możliwe w tych warunkach dokładniej rozgrywać piłkę, czekając na okazję. Może to mój błąd był ? Tego się nie dowiem już. Do końca meczu nie stwarzamy już czystych okazji. Są strzały ale z nieprzygotowanych pozycji. W 81 min. nasz bramkarz ratuje nas od utraty bramki po strzale z 2-3 metrów. To była 100% i piłka meczowa dla gości.

W końcówce cofamy się na własna połowę by z minimalna zaliczką jechać na rewanż.

 

Ostatni gwizdek . ZWYCIĘSTWO 1 - 0 !!!!

 

Schodząc do szatni słyszę jak spiker podaje wyniki innych polskich drużyn w kw. LE :

Rabotniczki (Mac) - Legia Warszawa 1 : 3

Cracovia - Valur Reykjavik 0 : 0

 

Wypadliśmy nie najgorzej (myślę).

 

http://i.imgur.com/Z0N9TqR.png

Odnośnik do komentarza

Panowie, jako że wielkimi krokami zbliża się wersja 2016 w ramach odkrywania nowości przesiadłem się z wydojonego już przeze mnie FM2014 na 15. Pytanie mam następujące: czy to normalne na 15.3.cośtam że średnio tracę ponad(!) jedną bramkę z bezpośredniego rzutu wolnego na mecz? To jakieś nowe karne w tej wersji, czy anomalia, która niedługo wróci do normy? zagrałem 10 meczów i straciłem 13 bramek z bezpośrednich wolnych.


przy okazji: 30-60 strzałów na mecz to też jest normalka?

Odnośnik do komentarza

Panowie, jako że wielkimi krokami zbliża się wersja 2016 w ramach odkrywania nowości przesiadłem się z wydojonego już przeze mnie FM2014 na 15. Pytanie mam następujące: czy to normalne na 15.3.cośtam że średnio tracę ponad(!) jedną bramkę z bezpośredniego rzutu wolnego na mecz? To jakieś nowe karne w tej wersji, czy anomalia, która niedługo wróci do normy? zagrałem 10 meczów i straciłem 13 bramek z bezpośrednich wolnych.

przy okazji: 30-60 strzałów na mecz to też jest normalka?

 

 

Z tego co się orientuję, to rzuty wolne w FM 2015 rzeczywiście łatwo wchodzą. A duża liczba oddanych strzałów to zawsze był "znak szczególny" Football Managera

Odnośnik do komentarza

E, gadanie. Ja niezależnie od zespołu nie traciłem więcej niż 10 bramek z wolnych na sezon. I żaden znak szczególny, a kwestia taktyki ;)

 

Tak, ale mam na myśli nie tylko mecze z udziałem drużyny prowadzonej przez gracza. Nieraz się zdarza, że w meczu obu drużyn sterowanych przez komputer pada duża liczba strzałów :)

Odnośnik do komentarza

duża liczba to wg. mnie taka jaką podałem za przykład - 30-60. Testuje FM15 grając Levante. Pierwsze czym różni się od poprzednika to hokejowe wyniki w Hiszpanii. 6:2 w meczy Rayo - Elche to normalka. Testuje różne taktyki, defensywne, ofensywne, ogólnie multum ;-) Grając ofensywnie pierwszy sezon skończyłem jako 3 za Barcelona i Realem. Teraz rozpocząłem sezon 2 więc i w LM gram. Taktykę zmieniłem na defensywną i wygląda to tak że na wyjeździe w Barcelonie Katalończycy oddali w stronę mojej bramki 72 strzały zdobywając 8 goli. Parę dni później Tottenham uległ u siebie Levante 3:2 oddając...58 strzałów na bramkę.

ps: gdzie znajdę statystykę rodem z poprzednich wersji "strzały z dystansu"?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

imo najładniejsze są właśnie SS i to je zawsze ściągam (tak jak metallic logos). 3D są IMO niepotrzebne, i tak je słabo widać w grze i nie zauważysz większej różnicy.

To ściągam SS w takim razie tylko. Nie ma jakiegoś mega linka do koszulek z FM15? Te z dodatków trzeba ściągać pojedynczo, strasznie dużo zabawy z tym będzie.

Odnośnik do komentarza

duża liczba to wg. mnie taka jaką podałem za przykład - 30-60. Testuje FM15 grając Levante. Pierwsze czym różni się od poprzednika to hokejowe wyniki w Hiszpanii. 6:2 w meczy Rayo - Elche to normalka. Testuje różne taktyki, defensywne, ofensywne, ogólnie multum ;-) Grając ofensywnie pierwszy sezon skończyłem jako 3 za Barcelona i Realem. Teraz rozpocząłem sezon 2 więc i w LM gram. Taktykę zmieniłem na defensywną i wygląda to tak że na wyjeździe w Barcelonie Katalończycy oddali w stronę mojej bramki 72 strzały zdobywając 8 goli. Parę dni później Tottenham uległ u siebie Levante 3:2 oddając...58 strzałów na bramkę.

ps: gdzie znajdę statystykę rodem z poprzednich wersji "strzały z dystansu"?

 

Nie mam pojęcia gdzie takie statystyki będą, jeśli w ogóle są. A masz patche zainstalowane aby na pewno? Bo taka liczba strzałów jest nienormalna O.o

Odnośnik do komentarza

 

imo najładniejsze są właśnie SS i to je zawsze ściągam (tak jak metallic logos). 3D są IMO niepotrzebne, i tak je słabo widać w grze i nie zauważysz większej różnicy.

To ściągam SS w takim razie tylko. Nie ma jakiegoś mega linka do koszulek z FM15? Te z dodatków trzeba ściągać pojedynczo, strasznie dużo zabawy z tym będzie.

 

oficjalnego linka nie ma, moze gdzies na jakiejs dziwnej stronie znajdziesz paczke zrobiona przez przypadkowego usera, ale raczej bedzie nieaktualna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...