Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że w FM 2016 poprawią nieco informacje o krajach. Na przykład w Football Manager 2015 w informacji o Polsce w rubryce "języki" jest "polski, angielski, niemiecki", tak jakby te dwa ostatnie były językami urzędowymi w naszym kraju. No i mogłyby też być wyższe wyniki w meczach z drużynami, pomiędzy którymi jest ogromna różnica klas. Przecież na niektórych kontynentach, jak np. w Azji, często zdarza się, że jedna drużyna strzela drugiej dwucyfrową liczbę bramek, a w FM-ach takie wyniki zawsze były raczej rzadkością. Wiem doskonale, że wyżej wymienione przeze mnie rzeczy są zupełnie nieistotne, ale ja akurat zwracam uwagę na szczegóły :) Chociaż wiadomo - oby zawsze były tylko takie "zastrzeżenia" :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze- to nie są języki urzędowe, tylko te, którymi się ludzie w danym kraju posługują. Dobrze jest odwzorowane.

Po drugie- zdarzają się podobne wyniki. Pograj sobie np. w ligach Oceanii, gdzie napastnik ma wykańczanie 7 i to jest najlepszy napadzior w tamtych okolicach + do tego dobra taktyka i są wyniki wysokie.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego w FM15 nie ma nazwy Bundesliga tylko niemiecka 1.liga ?

Z niektórymi innymi też tak jest .

 

 

Potrzebuję herbu Motoru Lublin do FM15.

Nigdzie nie mogę znaleźć. HELP !!!!

Żeby były poprane nazwy to trzeba plik fake wgrać-> http://forumcm.net/index.php/topic/7262-fm-2015-dodatki/page-7, bo nie ma na wszystko licencji.

 

Co do Motoru, proszę, jeszcze ciepłe, dopiero co zrobione ;) :

Normal - s3Nqlni.png i small - Mttvp6w.png

Odnośnik do komentarza

Football manager nie ma licencji na Bundeslige. To samo jest z jej reprezentacją. Co do herbu polecam wykonać samemu, nie jest to trudne. Darmowy gimp wystarczy.

 

Dlaczego w FM15 nie ma nazwy Bundesliga tylko niemiecka 1.liga ?

Z niektórymi innymi też tak jest .

 

 

Potrzebuję herbu Motoru Lublin do FM15.

Nigdzie nie mogę znaleźć. HELP !!!!

Żeby były poprane nazwy to trzeba plik fake wgrać-> http://forumcm.net/index.php/topic/7262-fm-2015-dodatki/page-7, bo nie ma na wszystko licencji.

 

Co do Motoru, proszę, jeszcze ciepłe, dopiero co zrobione ;) :

Normal - s3Nqlni.png i small - Mttvp6w.png

 

piękne dzięki

Odnośnik do komentarza

Niedawno zakończył się kolejny udany sezon Bundesligi w którym i my i nasz zespół u-19 wygrał wszystko co było do wygrania w Niemczech:Superpuchar, Puchar, Liga, Liga u-19, Puchar u-19. Dwa wyniki które najlepiej zapamiętam to 10-0 z Padeborn w którym mój 21 Brazylijski napadzior popisał się liczbą 8 goli i wynik 7-0 z Werderem w którym wszystkie 7 goli zdobył sprowadzony w ostatnim dniu zimowego okienka transferowego napastnik 25 letni sprowadzony za ponad 60 mln euro z Hamburgera SV który w 13 meczach w Schalke zdobył 18 goli, w letnim oknie chcieli za niego ponad 100mln Ale zmienili zdanie☺, taką cena w sumie nie dziwi bo przez 9 lat grał on w Hamburgu.

Niebawem napiszę o innych ciekawych rzeczach które przytrafiły się Schalke w tym sezonie, bo i sukcesów indywidualnych w tym sezonie było sporo. Co roku niestety po wyjściu z grupy w pl odpadam po przegranej albo z Realem (2 razy) i z Man City (2 razy) w ostatnich 4 sezonach

Odnośnik do komentarza

Jak odkryć czarną gwiazdkę w potencjale zawodnika który jest wypożyczony do mojego klubu oraz zawodnika którego kupiłem do klubu?

Jak masz 3 złote na 5 gwiazdek, to znaczy że to cały potencjał gracza.

 

Zawodnicy lepiej trenują w drużynie B czy w u-19? Zakładam takich samych trenerów.

Zależy od ich kontraktu i czy te drużyny grają w ligach.

Odnośnik do komentarza

Potencjał zawodnika wygląda tak. pierwsze 3 gwiazdki są żółte, czwarta jest czarna a piąta szara. Jeśli dobrze rozumuję to 3 żółte to pewny potencjał, czarna nie jest zbadana, a szara gwiazdka jej już nie osiągnie. Pytanie czy tą czarną da się zbadać?

Da się, musisz po prostu poprosić scouta, żeby dłużej go obserwował.

Jeśli masz czarną gwiazdkę tzn, że scout nie jest w stanie ocenić jego potencjału tak od razu i musi więcej czasu poświęcić na jego obserwacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...