Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

FM 06

FM 07

FM 08

FM 09

FM 10

FM 11

FM 12

FM 13

FM 14

FM 15

FM 16?

 

Mianowicie to co mnie interesuje to Wasz wewnętrzny top-3 jeżeli chodzi o FMy. U mnie to by było:

Miejsce 3 -> FM 07 przez wzgląd na wprowadzenie klubów patronackich i bardzo przyjemny i zbliżony gameplay do FM 06, jedna z ostatnich grywalnych wersji w starym 2d (kuleczki)

Miejsce 2 -> FM 12 pierwszy FM z 3d w którego grałem, bardzo sympatyczny i złożony względem FM 07

Miejsce 1 -> FM 06 możliwość załadowania sporej ilości lig, bardzo miodna edycja do której wraca się z przyjemnością (ach ten 17 letni Lewandowski)

 

Tak się zastanawiam nad zakupem FM 16 i idąc tropem patchowania (bo to było od zawsze w serii FM) chyba nie ma sensu teraz kupować 16. Lepiej będzie poczekać z 3-4 miechy na pierwsze patche i się nie irytować bugami. W takim razie czy między 15 a 12 jest aż tak duża różnica jeżeli chodzi o rozgrywkę i grywalność?

Odnośnik do komentarza

 

No dobra ale...jednak w 14 grasz dzisiaj a nie w 15? :> Dlaczego? :>

Jo? 15 totalnie mi nie podeszła. Zaczynając od skórki ;) poprzez ikonki, duperelki itd. Swoją drogą w FM14 grałem długi sejw Shamrock Rovers i cały czas tłukę Lurgan Celtic. Bardziej grywalna dla nie jest 14-ka.

 

Dla mnie tak samo. 15 odpuściłem bardzo szybko. Ostatnio nie gram w zasadzie wcale i podejrzewam, że edycję 16 przegapię po prostu, bo dla mnie 14 jest bardzo fajna i grywalna. Zawsze, zawsze grałem w najnowszą wersję FMa (pomijam zamierzchłe czasy, gdy miałem tylko CM00/01 ;) ), ale po podejściu do 15 szybko zrobiłem kroczek w tył.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Miałem mega przerwę od FMa i stąd kolejne pytanie... Jeżeli już porównujemy FM14 i FM15 to możemy mówić o czymś na wzór FM07 (czy tam FM06) i FM08 (lub FM09)? Czyli upraszczając, wersja taka że aż chce się sejwa odpalić a po drugiej stronie barykady gra której "czegoś" brakuje.

Odnośnik do komentarza

Miałem mega przerwę od FMa i stąd kolejne pytanie... Jeżeli już porównujemy FM14 i FM15 to możemy mówić o czymś na wzór FM07 (czy tam FM06) i FM08 (lub FM09)? Czyli upraszczając, wersja taka że aż chce się sejwa odpalić a po drugiej stronie barykady gra której "czegoś" brakuje.

Zdecydowanie. FM15 jest zbyt taki.... cukierkowe dla mnie. Może jest to jakieś mocno przegięte słowo, ale widać po skrinach. Niby coś tam upraszczają, coś mieszają, ale na moje oko to idzie w złą stronę. Mnie akurat nie interesuje, co jest poza stadionem (jakiś typek z hotdogami itd), wolałbym (15) dopracowanie innych aspektów.

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda nie grałem w FM 2015, ale z tego co widziałem na youtubie, a widziałem dużo, to ta gra jest naprawdę świetna. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że co innego oglądać, a co innego grać samemu, ale oceniając to co widziałem, to raczej nie ma się do czego za bardzo przyczepić. Wszystko jest przejrzyste, nie trzeba niczego zbyt długo szukać. Choć wiem, że to te osoby, które grały, a nie tylko oglądały, mają z pewnością więcej do powiedzenia w tej kwestii i to ich opinia będzie bardziej miarodajna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...