Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd jest zdruzgotany, że nie potrafię kontrolować wydatków na wynagrodzenia. Limit płac jest około 8000, a ja nie mam nawet jednego zawodnika z kontraktem w klubie. Wszyscy będący w klubie są wypożyczeni z pensją 0. Nie płacę nic pensji a oni są zdruzgotani? :)

Pytanie czy nie płacisz przypadkiem graczom za występy i za gole np. Spójrz w finanse i pensje.

 

Hm wszystkim zawodnikom w moim klubie pokazuje 5 gwiazdek umiejętności. Coś jest nie tak...

A to nie pokazuje Ci poziomy, jaki osiągnęli Twoi gracze na ten moment? I jakich masz scoutów? Dobrych?

Odnośnik do komentarza

 

W zakładce scouting zaznaczam w filtrze realistyczne wypożyczenia i nie pokazuje mi żadnego zawodnika. Okno transferowe już otwarte od 2 tygodni. Innych filtrów nie zaznaczałem. Dlaczego nie pokazuje zawodników?

To znaczy, że zawodnicy podani na liście do wypożyczenia są poza zasięgiem Twojego klubu. Proponuję to odhaczyć i ręcznie szperać oraz proponować wypożyczenie.

 

Ten zasięg z czego jest wyliczany?

Odnośnik do komentarza

Grałem Atletico Astorga, ale po awansie na drugi poziom rozgrywkowy kibiców nagle zaczęło przychodzić nie 200 a 360 i dałem sobie spokój z taką grą :). Pewnie za małe miasto by czymś takim zaistnieć w Hiszpanii.

Co kto lubi. U mnie w Irlandii Północnej też przychodzi mało kibiców, a wiem, że się to zmieni. Podobnie miałem z Shamrock Rovers.

Odnośnik do komentarza

O zasięgu scoutingu decyduje zarząd. To oczywiście też jest związane z finansami. Zawsze możesz prosić bossa o zwiększenie zasięgu.

 

Przecież walczę Lurgan w LE. Ograłem już Seville, Spartak Moskwa i Galatasaray. Teraz gram z FC Basel w półfinale LE ;) A miasto Lurgan liczy nieco ponad 23 000 mieszkańców.

W ostatnim meczu pokonałem Szwajcarów 2-1. Dowód -> http://forumcm.net/index.php/topic/6888-chaos-przez-pracowitosc-zrobione/page-37 :P

Na Real i FCB przyjdzie czas za rok, jak spotkam ich w LM.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...