Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle, to Waszym zdaniem da się grać w FM 2015 jedynie na aktualizacjach ściąganych przez Steam, czy gra jest na tyle kiepska, że bez fanowskich łatek ani rusz ? Pytam, bo czytałem już różne opinie :)

Zacznijmy od tego, że nie ma fanowskich łatek ;) Są uaktualnienia jak już. Łatki są tylko oficjalne i jasne, że można tylko na nich grać. bez dodatkowych lig, poprawek budżetów, czy co tam sobie człek wymyśli.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem sobie zespołem Atlético Astorga z 3 ligi hiszpańskiej - chyba najgorszą drużyna w tej lidze :). Po 23 kolejkach jestem w środku tabeli na 10 miejscu. Na mecze przychodzi mi po 200 kibiców na stadion z 2000 miejsc. Mimo, że 3/4 składu to wypożyczenia z pensją 0 to i tak jestem na wielkim minusie co miesiąc. Co zrobić, żeby kibiców przychodziło więcej? Zarząd wniebowzięty bo miałem przed spadkiem bronić się. Tylko kasy ciągle ubywa. Aktualnie -34k i co miesiąc jakieś 5-7k do deficytu dokładam. Jak żyć - poradzi ktoś cos?

Odnośnik do komentarza

 

Astorga (łac. Asturica Augusta) – jest hiszpańskim miastem położonym w prowincji León, 868 m n.p.m. 12,2 tys. mieszkańców
Czyli ma kto tam chodzić na mecze :)

 

Frekwencja wynosząca 200 osób na meczu drużyny, która pochodzi z 12-tysięcznego miasta to nie jest taki tragiczny wynik :)

Edytowane przez MaKK
Poprawione cytowanie
Odnośnik do komentarza

w 16 tysięcznym mieście przy biletach za 7zł na 4 ligę, przy ładnej pogodzie przyjdzie gdzieś z 800, może nawet 1.000 ludzi.

 

Być może, ale nie zawsze jest to regułą. Zależy od społeczności :)

Jestem w trzeciej a nie czwartej lidze :)

 

Co wpływa na reputację klubu?

Chyba przede wszystkim wyniki, no i to, czy drużyna gra np. w europejskich pucharach, chociaż w sumie jedno wynika z drugiego :)

Edytowane przez MaKK
Poprawione cytowanie
Odnośnik do komentarza

Czym się różni potencjał zawodnika od rekomendacji scouta? Każdy z moich zawodników ma je na tym samym poziomie.

Potencjał zawodnika? Chodzi o PA? Pamiętaj, że raport scouta jest nie do końca dobry, w sensie takim, że musisz mieć naprawdę dobrych szperaczy. Inaczej ich raporty są w miarę.

 

Ile może kosztować wybudowanie 4000 miejsc siedzących?

Strzelam - 1 mln €? ;)

Odnośnik do komentarza

W zakładce scouting zaznaczam w filtrze realistyczne wypożyczenia i nie pokazuje mi żadnego zawodnika. Okno transferowe już otwarte od 2 tygodni. Innych filtrów nie zaznaczałem. Dlaczego nie pokazuje zawodników?

To znaczy, że zawodnicy podani na liście do wypożyczenia są poza zasięgiem Twojego klubu. Proponuję to odhaczyć i ręcznie szperać oraz proponować wypożyczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...