Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Cadiz

Cádiz C.F., S.A.D. U-19

Cádiz C.F."B"

Balón de Cádiz

- awansowalem wlasnie do BBVA.

 

Jakiś czas temu pytałem ile kosztuje wykup od miasta stadionu w Kadyksie - dziś po 6 miesiącach od akceptacji przez zarząd prośby stadion jest wykupiony. Klub zaciągnął 29 mln kredytu na ten wykup :).

wykup stadionu to jeszcze nie gwarancja, że Ci się go uda rozbudować. czasami wydawanie pozwolenia przez gminę jest... never ending story.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ile można mieć klubów patronackich? Mam dwa i kolejna prośba została odrzucona.

Chyba jest to nieograniczona liczba, w każdym razie takie Man City ma powyżej 10 i jak grałem to mogłem jeszcze prosić.
MC ma kluby filialne ich ilość jest nieograniczona, patronackich jest chyba ograniczona.

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Cadiz

Cádiz C.F., S.A.D. U-19

Cádiz C.F."B"

Balón de Cádiz

- awansowalem wlasnie do BBVA.

 

Jakiś czas temu pytałem ile kosztuje wykup od miasta stadionu w Kadyksie - dziś po 6 miesiącach od akceptacji przez zarząd prośby stadion jest wykupiony. Klub zaciągnął 29 mln kredytu na ten wykup :).

Zdecydowanie więc lepiej będą trenować w drużynie U-19.

Nie używaj wcale drużyny "B". No chyba że jesteś kurewsko cierpliwy i dodasz kolejnego menadżera do prowadzenia tej drużyny i namówisz zarząd do regularnego inwestowania w bazę treningową. W innym wypadku, wysyłanie tam graczy jest dla nich skazaniem. Nie chce mi się sprawdzać w edytorze, ale z doświadczenia strzelam że Cadiz (jak i cadiz u19, jako że korzystają z tej samej bazy) ma "training facilities" coś kolo 10 na 20 a twoja drużyna "B" pewnie nawet nie połowę z tego. Najlepszych juniorów przenieś do pierwszego zespołu i udostępnij do gry w drużynie U-19.

 

Obecnie testuję właśnie projekt szkolenia juniorów w 15' w Atalancie. Jeżeli będzie zainteresowanie to napisze dłuższy temat o szkoleniu juniorów na podstawie tej kariery.

Odnośnik do komentarza

no właśnie nie ma nigdzie. W ustawienia skróty nie ma opcji screena. Niby mogę zrobić zrzut windowsowym prtsc ale tylko grając w oknie, strasznie uciążliwe to będzie. Podejrzewam że win8 nie pozwala na zapis w program files(x86)...

Jak nie ma jak jest :p Ustawienia-> Skróty klawiszowe-> Interfejs- Zapisz zrzut ekranu. ;)

Odnośnik do komentarza

Siemka!

Mam problem, ponieważ usunęło mi oryginalne nazwiska zawodników. Zagrałem dwa sezony Spartą Praga i kiedy miąłem przypisać numery zawodnikom na 3 sezon, musiałem na chwile zminimalizować grę. Kiedy ponowie otworzyłem grę imiona i nazwiska zawodników były pozmieniane, nazwisko mojego managera również. Kiedy zaczynam nową grę, albo wczytuję stary zapis zawodnicy dalej mają pozmieniane nazwiska... Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...