Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No, ale nie żyję i żrę i dodatkowo się nie leczę leżąc do góry dupą w domu (chociaż o leczeniu tam nic nie było) tylko na tę składkę również pracuję i to od lat dziewięciu. Taki mamy system, nie ważne jak chorujesz, płacisz taką samą składkę. Debilu.

ok, no to policz sobie ile kosztowało Twoje leczenie, Twoja edukacja, dofinansowanie środków transportu publicznego, z których korzystałeś

policz sobie ile też włożyłeś do system w podatkach?

zastanów się też, czy nawet gdybyś oddawał wszystkie swoje dochody pokryłbyś koszty swojego leczenia? już nie mówiąc tym, że powinno Ci starczać na życie, rachunki i jakieś tam przyjemności?

ile razy wspominałeś tutaj, że już nie masz kasy na podstawowe potrzeby?

szczerze poodwiedzawszy zastanawiam czy kiedykolwiek "spłacisz" te wszystkie zobowiązania, bo koszty leczenia Twojej choroby są bardzo wysokie

 

i mówię to ja, również BENEFICJENT systemu socjalnego, przynajmniej na ten moment (głównie ze względu na edukację, którą miałem przez całe życie darmową)

Nie ma czegoś takiego jak darmowa edukacja.

 

Zaraz sobie ogarnę co to za aferka, bo dopiero marynie przejrzałem :eusa_dance:

Jedna strona wyjaśniania sobie rzeczy? To jest ta afera? Żal, pochrzanić

Dobra, temat wotum nieufności zrekompensowalo, rozmowa o legalności minusów XDDD

Odnośnik do komentarza

 

 

No zapowiadało się ciekawiej, ale Vami się wycofał ze względu na nikłe poparcie ;P

Będzie was ModTeam ruchal w dupe, bedzie was MT bedzie kurwa dymal tak jak was Icon nie dymal

 

Jak na razie to Ty im wpadłeś w oko :kekeke:

 

to wy kurwa uzytkownicy chuj z wami nie warto bylo kurwa nie warto bylo zrobic nic co wy sie aa szkoda kurwa gadac szkoda strzepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie kurwy kurwy glosowali na modteam niech was szlag trafi chuj warci jestescie antyefemaniakami jestecie dobranoc

co jest kurwa pedale co chciales powiedziec dobra narazie wypierdalam

kurwa szkoda setek warnów szkoda kurwa bylo ujawnianiac afer to glupie forum te glupie uzyszkodniczki kurwa was do Auschwitz tylko zaprowadzic kurwa piecyki wlaczyc szkoda kurwa szkoda bylo na was cokolwiek wy glupie chuje wy

Odnośnik do komentarza

Niech będzie pochwalony pan nasz Icon Wodzisławski… Koło Ogłoszeń Administracji przechodziłem i patrzę stoi ten Typowy Janusz. Tak jakoś biednie wyglądał, a ja w Boga wierzę, to żal mi się go zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Gabe. Gabe ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka. Ja wolę. To wypiliśmy tam pół basa z nim i z Gabem i ona mówi, że ma dzieci. „Duże?” – pytam. A ona mówi, że no jedno cztery, drugie dwa… (…) To miałem akurat te pieniądze, co dostałem jak wychodziłem, to dałem. No niech Janusz kupi jakieś FMy tym dzieciom. (…) Ty, ja potem wchodzę do Starego Vamiego. (…) on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta kurwa tam z tym Starym Vamim siedzi i wódkę pije. (…) no pół litra tak do połowy już odpite. To ja mówię: „To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś dzieciom FMy kupił”, mówię, „a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz?” No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no… takim fest półtorakilowym. No ze łba nie było co zbierać… wyrwałem chwasta… (Częstuje się papierosem od Franza). Jednego zapalę… A tu w Maryni to się bali ze mną pod celą siedzieć. Buntowały się gary jebane. A jeden taki Hawkeye Karol, to się, kurwa, wszędzie chwalił, że się, kurwa, niczego nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj siedziałem: „Jak to, Hawkeyku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A krzysfiola?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by zajebał krzysfiola. Mówię: „A jakbyś dziecko byś miał?” To on mówi, że by dzieciara wziął i na żywca przez główkę do drzwi przybił, takim gwoździem… To ja sobie myślę: „To po co taki Hawkeye żyje? Po co taki Hawkeye żyje, jak ten mahdi?” Wyrwałem mahdiego, ale że była już cisza w Maryni, to nie chciałem wołać Modtimu, to zameldowałem przy misce…

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...