Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio, NHL motzno chcę grać. Bo już wygrywam 50/50 z AI na Pro, także myślę, że mogę się z Tobą zmierzyć.

Az tak wysoko mnie cenisz? :P Ja ostatnio jestem pod gra, bo co mecz online z lolkami z innych panstw, to wpierdul srogi xD :( Ale spoko, mozemy zagrac. Tyle ze dopiero jutro z wieczora, bo dzisiaj budowa, gokarty i kawalerski :/

Odnośnik do komentarza

No to ja dzisiaj potrenuję.

Poziom Pro póki co dla mnie idealny, choć kusi mnie by zagrać na wyższym :)

Po tym jak się nauczyłem slap shotów gra nabrała dodatkowego wymiaru, bo już nie tylko wirsty i gole po rebound :)

Gram Flames (season mode) ściągnąłem jakiś dwóch lolków z FA, a tych, których zastąpili plus dwa najlepsze prospecty oddałem do B'hawks za...Toewsa :D Jakbym grał franchise, to zgroza, ale tak to izi :)

Odnośnik do komentarza

Trochę mi żal taksiarzy, bo zmuszono ich do działania na takich a nie innych warunkach (szkolenia, licencje, taksometry, kasy fiskalne) a teraz im się wpuściło konkurencję bez tego całego kramu i jeszcze ludzie na nich bluzgają. A oni przecież nie mogą jeździć na warunkach jak uber (chyba, że jebną taksówką w kąt, ale nie wiem jak wygląda wyjście z korporacji, a z tego co rozmawiałem z Gulim to nie takie hop-siup)

Odnośnik do komentarza

No to ja dzisiaj potrenuję.

Poziom Pro póki co dla mnie idealny, choć kusi mnie by zagrać na wyższym :)

Po tym jak się nauczyłem slap shotów gra nabrała dodatkowego wymiaru, bo już nie tylko wirsty i gole po rebound :)

Gram Flames (season mode) ściągnąłem jakiś dwóch lolków z FA, a tych, których zastąpili plus dwa najlepsze prospecty oddałem do B'hawks za...Toewsa :D Jakbym grał franchise, to zgroza, ale tak to izi :)

 

Ladnie, ladnie :-k Ja sie ostatnio troche obijam przy The Walking Dead season 2 wiec skill pewnie motzno w dol :/ A tak naprawde powinienem mocno trenowac, bo po tych ostatnich grach online zdalem sobie sprawe, jak chujowo gram :/

Odnośnik do komentarza

Trochę mi żal taksiarzy, bo zmuszono ich do działania na takich a nie innych warunkach (szkolenia, licencje, taksometry, kasy fiskalne) a teraz im się wpuściło konkurencję bez tego całego kramu i jeszcze ludzie na nich bluzgają. A oni przecież nie mogą jeździć na warunkach jak uber (chyba, że jebną taksówką w kąt, ale nie wiem jak wygląda wyjście z korporacji, a z tego co rozmawiałem z Gulim to nie takie hop-siup)

 

Ok, ja też nie mam takiego podejścia na zasadzie "wszyscy taksiarze to zło wcielone", ale zwyczajnie cieszę się z konkurencji. A hejta mam na ogół za akcje przeciwko takim biznesom. [log as Vami] Nienawidzę takich akcji bo wynikają z tego, że komuś się udało i znalazł sposób by być pro kliencki, ale dalej zarabiać. A Ci kurwa hejtują zamiast robić coś co poprawi ich usługi. Żeby tylko hejtowali to jeszcze pół biedy, ale te akcje z wandalizmem, czy internetowy ból dupy to już wchuj słabe[logout]

Odnośnik do komentarza

Pan państwo przecież dla naszego dobra zaraz tak obreguluje ubera, że się zesramy.

No własnie powinno iść w kierunku deregulacji taksówkarzy - przecież jeśli ma być konkurencja, to zwolnić te setki tysięcy kierowców z gorsetu regulacji i klient w ogóle pan. Ale tak, to imo taksówkarze mają przejebane i nie dziwię im się, że się wkurwiają, choć nie popieram metod walki jak niszczenie aut ubera.

 

Taksiarze i kurierzy to dwie najgorsze grupy pracownicze.

 

Z Twoim podejściem do ludzi, to jestem ciekaw ile byś wytrwał w pracy kuriera :keke: To nie jest bułka z masłem i jak byłem na bezrobociu, to myślałem, żeby se iść w kuriery, ale jak pogadałem z ziomkiem z DPD, to podziękowałem. 7-21 to norma (płacone za 8h), klienci wkurwiający jak Vami ;), wszyscy chcą paczki po 17, a paczek masz do rozwiezienia 150 dziennie i nie jesteś w stanie ich rozwieźć tak jak chcą. Z jednej strony cisną cię klienci, z drugiej szefostwo, a ty jesteś niemal zawsze w czarnej dupie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...