Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@jmk

 

napisałem, że jestem beneficjentem, czyli że cały czas "spłacam" (cudzysłów bardzo ważny w tym wypadku)

 

prostując: wcale nie zamierzam zarzuać Ci lenistwa, wręcze przeciwnie, uważam Ciebie za bardzo pracowitego :) niemniej jednak jesteś przykładem osoby, która z systemu socjalnego korzsyta (co sam napisałeś), a nie do niego dokłada


 

 

Fajnie jest mieć wiernego fana, ale kuab, to jednak ma naprawdę nierówno pod sufitem :keke:


Chłopie, za mną ze czterech takich chodzi, idzie się przyzwyczaić, nie trzeba o to boldupowac co dzień, bo ich to nakręci ;) nie odbieraj takim misji, dzięki tym minusom mają cel w swojej smutnej egzystencji.

 

Przykro mi, że FYM nie widzi, że pierdoli. Przez jakiś czas ostatnio się uspokoił i nie dawałem mu minusów. Teraz znowu zaczął, przede wszystkim w dyskusji o pedofilach w KK. Poza tym połowa jego postów od kiedy dostał jakiekolwiek minusy ode mnie dotyczą tego, że dostaje ode mnie minusy, a przy tym, w prawie w każdym takim poście, zaznacza jak bardzo go to nie obchodzi :keke: .

Ty też jesteś bardzo negatywnie uprzedzony w niektórych tematach (Milan i sędziowie, PiS), ale przynajmniej próbujesz wybierać fakty pod tezę.

 

 

przykro mi to mówić, ale stałeś się kijem w jego dupie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Chociaż widzę, że wzajemne towarzystwo bawi to co napisał Kinas, gratuluję zatem.

 

Myślę, ża zarówno on jak i towarzystwo napisali to żartem, przynajmniej dlatego ja splusowałem ;)

 

 

no ale preczież jmk ma duży dystans do siebie, przecież sam tak napisał ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Fajnie jest mieć wiernego fana, ale kuab, to jednak ma naprawdę nierówno pod sufitem :keke:

 

Chłopie, za mną ze czterech takich chodzi, idzie się przyzwyczaić, nie trzeba o to boldupowac co dzień, bo ich to nakręci ;) nie odbieraj takim misji, dzięki tym minusom mają cel w swojej smutnej egzystencji.

Przykro mi, że FYM nie widzi, że pierdoli. Przez jakiś czas ostatnio się uspokoił i nie dawałem mu minusów. Teraz znowu zaczął, przede wszystkim w dyskusji o pedofilach w KK. Poza tym połowa jego postów od kiedy dostał jakiekolwiek minusy ode mnie dotyczą tego, że dostaje ode mnie minusy, a przy tym, w prawie w każdym takim poście, zaznacza jak bardzo go to nie obchodzi :keke: .

Ty też jesteś bardzo negatywnie uprzedzony w niektórych tematach (Milan i sędziowie, PiS), ale przynajmniej próbujesz wybierać fakty pod tezę.

Przykro mi, zarówno chodzenie za userem celem jego minusowania jak łapanie z tego powodu bólu dupy uważam za podobnie żenujące, niezależnie od tego, jak chcesz swój stalking uzasadnić ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Fajnie jest mieć wiernego fana, ale kuab, to jednak ma naprawdę nierówno pod sufitem :keke:

Chłopie, za mną ze czterech takich chodzi, idzie się przyzwyczaić, nie trzeba o to boldupowac co dzień, bo ich to nakręci ;) nie odbieraj takim misji, dzięki tym minusom mają cel w swojej smutnej egzystencji.

 

Przykro mi, że FYM nie widzi, że pierdoli. Przez jakiś czas ostatnio się uspokoił i nie dawałem mu minusów. Teraz znowu zaczął, przede wszystkim w dyskusji o pedofilach w KK. Poza tym połowa jego postów od kiedy dostał jakiekolwiek minusy ode mnie dotyczą tego, że dostaje ode mnie minusy, a przy tym, w prawie w każdym takim poście, zaznacza jak bardzo go to nie obchodzi :keke: .

Ty też jesteś bardzo negatywnie uprzedzony w niektórych tematach (Milan i sędziowie, PiS), ale przynajmniej próbujesz wybierać fakty pod tezę.

 

 

Sam pierdolisz. O minusach z dyskusji o KK gdzieś wspominałem? Nie. Kontrowersyjny temat, można zrozumieć różnicę zdań. Połowa postów powiadasz? No to jedziemy...

 

 

Mój fan kuab czuwa non stop :keke: kuab, może jakieś koszulki, kubeczki czy coś? ;)

 

 

kuab is on fire :keke: kuab, to co, będziesz sobie robił tę koszulkę? Jakaś złota myśl czy cytat. Może "minus i minus, to jedyne co widzę..." :D

 

 

Fajnie jest mieć wiernego fana, ale kuab, to jednak ma naprawdę nierówno pod sufitem :keke:

 

Całe 3 (słownie: trzy) razy poruszyłem temat i to zawsze z humorem. Raczej napisałem w tym czasie trochę więcej niż 6 postów :P

 

Tak, nie obchodzi mnie to, bo jakby mnie obchodziło, to pisałbym do każdego, kto daje mi minusy. Sam nie jesteś. Z pamięci strzelając Kinas czy ajerkoniak też przy moich postach potrafią kliknąć w czerwony kwadracik. Tylko, że oni jak przypuszczam zastanawiają się czasem przed zrobieniem tego. Ty raczej nie, bo jak skomentować np. minus przy poście składającym się ze znaku zapytania i emotki. No kurwa :D

Odnośnik do komentarza

 

 

napisałem, że jestem beneficjentem, czyli że cały czas "spłacam" (cudzysłów bardzo ważny w tym wypadku) prostując: wcale nie zamierzam zarzuać Ci lenistwa, wręcze przeciwnie, uważam Ciebie za bardzo pracowitego :) niemniej jednak jesteś przykładem osoby, która z systemu socjalnego korzsyta (co sam napisałeś), a nie do niego dokłada

 

Na moje "tylko żyje i żre" napisałeś "autodiss", więc ciężko stwierdzić, że chodziło Ci o coś innego jak o lenistwo. Napisałem też o pasożycie, a chyba nie muszę Ci tłumaczyć co oznacza pasożytnictwo, na pewno nie pracę.

 

Korzysta... bo każdy korzysta, mniej czy więcej, taki jest obecny system, przecież go nie wybierałem. Nawet składka jest mniej więcej u każdego taka sama, nawet jak będę kiedyś zarabiał miliony to i tak więcej nie oddam do państwa niż określona maksymalna składka.

Odnośnik do komentarza

 

napisałem, że jestem beneficjentem, czyli że cały czas "spłacam" (cudzysłów bardzo ważny w tym wypadku) prostując: wcale nie zamierzam zarzuać Ci lenistwa, wręcze przeciwnie, uważam Ciebie za bardzo pracowitego :) niemniej jednak jesteś przykładem osoby, która z systemu socjalnego korzsyta (co sam napisałeś), a nie do niego dokłada

 

Na moje "tylko żyje i żre" napisałeś "autodiss", więc ciężko stwierdzić, że chodziło Ci o coś innego jak o lenistwo. Napisałem też o pasożycie, a chyba nie muszę Ci tłumaczyć co oznacza pasożytnictwo, na pewno nie pracę.

 

Korzysta... bo każdy korzysta, mniej czy więcej, taki jest obecny system, przecież go nie wybierałem. Nawet składka jest mniej więcej u każdego taka sama, nawet jak będę kiedyś zarabiał miliony to i tak więcej nie oddam do państwa niż określona maksymalna składka.

 

pisałeś poważnie, że MT żyje i żre za nasze pieniądze? i że NA SERIO są pasożytami? no chyba nie, dlatego mój post też nie był poważny, trzeba tylko wyłapać kontekst :>

 

a gdyby każdy korzystał z systemu socjalnego, to by się przecież zawalił, a ktoś go jednak finansuje :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...