Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu walczyliśmy w grupie mistrzowskiej z Celtikiem o tytuł i udało się go zdobyć, teraz zaczynamy od dwudziestu punktów straty do Celticu (który już ma pewny tytuł) oraz dwóch do Rangersów. Wicemistrzostwo to trzecia runda kwalifikacji do LE, więc przydałoby się :-k. Gorzej że Dundee oraz Partick Thistle dość blisko, oby się brakiem pucharów nie skończyło, bo w Pucharze Szkocji raczej za wiele nie ugramy, półfinał z Celtikiem.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/87petI4.jpgkoledzy z doświadczeniem w Szkocji, w tym sezonie wczytał mi się już normalny Celtic? :keke:

 

i widzisz o ile ciekawiej jak nie oszukujesz?

http://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1183/natychmiastowy-wynik-przypadek-czy-celowe-dzialanie

 

Jeszcze raz wrzucam bo te błędy i komentarz ów Agi i w ogóle. To z dzisiejszym bólem dupy Vamiego i prezentem w pracy kosmicznie mi zrobiło dzień :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja bym zbanował, czekamy na trzeciego, czy samowolka? :> ;)

ale czy to nie będzie przejaw prawactwa ?

 

no tp w sumie się wyrówna :-k

 

Gabe,

mam propozycje, jak votum nie przejdzie to po prawacku banujemy wszystkich co głosowali przeciw władzy, co Ty na to ? tylko nie mów nikomu bo się dowidzą !!!1111oneoneonejeden...

 

;-)

Odnośnik do komentarza

 

Mówiłem, że natychmiastowy wynik to cheat, a Smetek się upierał, Mahdi wie lepiej!

czy jak już mamy lewackie forum to mogę tak sobie banować w imię zasad, czy to nie będzie lewackie ?

 

 

Musisz napisać, że to w ramach walki o tolerancję, ale odpowiednich kryteriów ;).

Okej, kupiłem imbusy i skręciłem ten rower :D okaże się czy dobrze ;) Jeszcze tylko błotniki i uchwyt na bidon ;) Zrobiłem trzy kółka wokół kościoła i wszystko wydaje się ok :-k

 

Jaka misja pierwsza?

Odnośnik do komentarza

Kuab chyba dość rozsądnie napisał. Prywatne forum, władza wybrana przez użytkowników, niedługo będą kolejne wybory, więc jak lud chce lewackiego zamordyzmu to dostał lewacki zamordyzm ;).

także uważaj na siebie skurwielu

 

[tak, to cytowanie Vamiego]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...