Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj po raz pierwszy zdaję się na nową menadżer. Przez jakiś czas wybrana dziewczyna mi asystowala we wszystkim, a dzisiaj ma chrzest bojowy :D Jak pójdzie dobrze i uda się stopniowo zepchnąć moje zadania na nią to będę mógł się zająć nowym biznesem :)

Odnośnik do komentarza

OLcPvm5.png

 

 

Nie, żebym widział w tym coś złego, ale zaśmiałem.

Tak jak ta wypowiedź Ronaldo po przegranym meczu z Atletico (że jakby inni z zespołu byli tacy dobrzy jak on to by wygrywali) była taką kwintesencją stereotypu Ronaldo, tak to jest taka kwintesencja stereotypu PiS :D. Chyba, że tu jest metażart i kalendarze ze stosownie oznaczonymi datami zostały powieszone ironicznie, wtedy jokes on us.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie rozłożyło choróbsko :/ Łeb nakurwia, najgorzej oczy, katar, zmęczenie, grypowo to wygląda... Zaraz łyknę theraflu, żeby ten ból głowy przeszedł, ale penwie mnie zmuli i zaraz pójdę spać :(

Ja po theraflu ni chuja nie zasnę. Pseudoefedryna tak na mnie działa.

Odnośnik do komentarza

 

Ale mnie rozłożyło choróbsko :/ Łeb nakurwia, najgorzej oczy, katar, zmęczenie, grypowo to wygląda... Zaraz łyknę theraflu, żeby ten ból głowy przeszedł, ale penwie mnie zmuli i zaraz pójdę spać :(

Ja po theraflu ni chuja nie zasnę. Pseudoefedryna tak na mnie działa.

 

U mnie różnie, wczoraj mnie zwaliło z nóg na kanapie, a dzisiaj już 2h minęło, a ja elegancko sobie leżę w łóżeczku :-k

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co za geniusze rozpowiadają w internetowym świecie medycyny, że kubek z wodą + dwie łyżki stołowe soli = gwarantowane wymioty. Po wypiciu takiego jednego kubka omal się nie przekręciłem :P

Nie wiem co za geniuszem korzystają z porad w Internecie w kwestiach zdrowia :p
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem co za geniusze rozpowiadają w internetowym świecie medycyny, że kubek z wodą + dwie łyżki stołowe soli = gwarantowane wymioty. Po wypiciu takiego jednego kubka omal się nie przekręciłem :P

Nie wiem co za geniuszem korzystają z porad w Internecie w kwestiach zdrowia :P

 

 

Przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem mu żeby przepisał mi coś na spowodowanie wymiotów :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...