Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19728422,i-miejsce-centrum-handlowe-kwidzyn,,1.html

 

Ja pierdolę, nie wierzę, to jest niemożliwe. :lol: Mój kraj, taki piękny :wub:

Dodam, że widziałem o tym reportaż i większość lokatorów wydaje się być zadowolona. Mają zakupy kilkanaście sekund od domu.

 

No ale oczywiście miejscy faszyści wiedzą lepiej, co dla ludzi dobre. Na szczęście główny faszysta poznański, czyli Jaśkowiak, już sobie przejebał u wszystkich poza cyklolewactwem, więc liczę na przyspieszone wybory. Petycje o odwołanie już krążą.

Odnośnik do komentarza

No ja bym wolał mieć za oknem drzewa/trawniki niż ścianę marketu, pomijając, że to wygląda szkaradnie. No ale jak kto lubi.

Przynajmniej im nie wieje. To taki całoroczny parawan. W lato nad morze, cały rok w domu.

Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19728422,i-miejsce-centrum-handlowe-kwidzyn,,1.html

 

Ja pierdolę, nie wierzę, to jest niemożliwe. :lol: Mój kraj, taki piękny :wub:

Dodam, że widziałem o tym reportaż i większość lokatorów wydaje się być zadowolona. Mają zakupy kilkanaście sekund od domu.

 

No ale oczywiście miejscy faszyści wiedzą lepiej, co dla ludzi dobre. Na szczęście główny faszysta poznański, czyli Jaśkowiak, już sobie przejebał u wszystkich poza cyklolewactwem, więc liczę na przyspieszone wybory. Petycje o odwołanie już krążą.

 

podpisałem wniosek o referendum nawet. mam nadzieję, że pan Ryszard (swoja drogą przesympatyczny prowadzący zajęcia) wróci na swe dawne stanowisko.

Odnośnik do komentarza

Kto gra w the division i na jaką platformę? Warto?

Ja się jaram na samą myśl, że będę dzisiaj grał :)

Wczoraj pierwszy raz na poważnie pograliśmy w Dark Zone i tam to jest już mega jazda. Emocje poza kontrolo :D

Gram z Kucharem i szymkiem_ na plejaczu.

Odnośnik do komentarza

No mieszkałem całe życie w takim lewackim bloku z drzewkami za oknem i nasiąknąłem tym faszystowskim widokiem, i ciężko by mi było spoglądać na prawilną ścianę prężnego kapitalistycznego sklepu.

Bolą cię po prostu oczy od dobrobytu, nie możesz patrzeć jak ktoś ciężką pracą się supermarketu dorobił.

 

 

 

Kurczę, tych kanapowych libertarian jest coraz więcej, przynajmniej w internecie. Włażą wszystkimi drzwiami i oknami z tą swoją ewangelią :-k

gdzie znowu się ci rzucili w oczy?

 

No w internecie :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...