Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem "GasLand". Film jak film, może bez szału, ale temat w sumie przerażająco przedstawiony. Tymczasem czytam, że 3 lata później nakręcony został "FrackNation", który prawie wszystkie tezy z tamtego obala. To mógłby być ciekaw przykład manipulacji nadający się na jakąś pracę naukową.

Odnośnik do komentarza

 

Najbardziej to mnie bawią nacjozjeby uważające się za wolnorynkowców, którzy nie rozumieją, że zgodnie z wolnym rynkiem mogę sprowadzić sobie samych muzułmanów czy innych czarnych, bo np. są tańszymi pracownikami. A co do wymądrzania się libertarian to też to zauważyłem, no ale jednak 90% internetowych libertarian to gimbusy z jebawki czy innej AA/AW, którzy linkują jakiś gównoartykuł i pytają "CZY TAG BĘDZIE W AKAPIE???????"

 

ale wiesz co grozi za wynoszenie kontentu? ;)

 

PAO adminów mnie dojedzie? :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Najbardziej to mnie bawią nacjozjeby uważające się za wolnorynkowców, którzy nie rozumieją, że zgodnie z wolnym rynkiem mogę sprowadzić sobie samych muzułmanów czy innych czarnych, bo np. są tańszymi pracownikami. A co do wymądrzania się libertarian to też to zauważyłem, no ale jednak 90% internetowych libertarian to gimbusy z jebawki czy innej AA/AW, którzy linkują jakiś gównoartykuł i pytają "CZY TAG BĘDZIE W AKAPIE???????"

 

ale wiesz co grozi za wynoszenie kontentu? ;)

 

PAO adminów mnie dojedzie? :kekeke:

 

Chyba nie chcesz dostać kilkudziesięciu pizzy pod drzwi? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Najbardziej to mnie bawią nacjozjeby uważające się za wolnorynkowców, którzy nie rozumieją, że zgodnie z wolnym rynkiem mogę sprowadzić sobie samych muzułmanów czy innych czarnych, bo np. są tańszymi pracownikami. A co do wymądrzania się libertarian to też to zauważyłem, no ale jednak 90% internetowych libertarian to gimbusy z jebawki czy innej AA/AW, którzy linkują jakiś gównoartykuł i pytają "CZY TAG BĘDZIE W AKAPIE???????"

 

ale wiesz co grozi za wynoszenie kontentu? ;)

 

PAO adminów mnie dojedzie? :kekeke:

 

Chyba nie chcesz dostać kilkudziesięciu pizzy pod drzwi? ;)

 

:keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...