Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Benisz raz gra, a raz nie, przynajmniej tak mówili komentatorzy przy meczu z Dortmund, chodziło oczywiście o mecz pucharowy i sparingi, bo Bundesliga grała dopiero pierwszą kolejkę. Koleś jest strasznie drewniany, wygląda jak słoń w składzie porcelany. Na pewno nie na Gibraltar, gdzie mamy atakować. Wawrzyniak i pewnie Sadlok to optymalny wybór.

Ciekawe kto będzie w środku, na pewno Krychowiak i Klich, a kto trzeci? Chyba, że dwóch napastników, w co wątpię.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem Anselmo Vendrechowski w Tigres zawsze w pierwszym składzie, opaska kapitana i jako środkowy obrońca (!) najlepszy strzelec po 6 kolejkach. Oczywiście, jak zawsze, pies z kulawą nogą do Meksyku nie pojedzie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=26Ob6Jzgf0g

 

A - i dostał niedawno meksykański paszport, bo tam jest prawdziwą legendą - i pewnie zamiast grać dla Polski przywdzieje zieloną koszulkę.

Odnośnik do komentarza

Akurat Benisz raz gra, a raz nie, przynajmniej tak mówili komentatorzy przy meczu z Dortmund, chodziło oczywiście o mecz pucharowy i sparingi, bo Bundesliga grała dopiero pierwszą kolejkę. Koleś jest strasznie drewniany, wygląda jak słoń w składzie porcelany. Na pewno nie na Gibraltar, gdzie mamy atakować. Wawrzyniak i pewnie Sadlok to optymalny wybór.

Ciekawe kto będzie w środku, na pewno Krychowiak i Klich, a kto trzeci? Chyba, że dwóch napastników, w co wątpię.

Rundę wiosenną prawie całą grał na lewej obronie, od kiedy Cana przesunięto do pomocy. A teraz poza Wendelem (bardziej OŚ) konkurencji nie ma, wiec o jego miejsce jestem spokojny,

Co do środka pola na Gibraltar wyjdzie pewnie łamaga Mączyński, który jest ulubieńcem Nawałki.

Odnośnik do komentarza

Wendell ma 21 lat, jest lewonożny w pucharze zagrał na OL, dopiero go kupili. Oglądałeś go wcześniej w Brazylii? On chyba jest nawet kadrowiczem młodzieżówki brazylijskiej (był?). Podejrzewam, że nigdy na OŚ nie grał ;)

OT - widziałem wywiad z Schmidtem (trenerem), chcę go przekwalifikować na tą pozycję. Powiedział on że nie do końca jest zadowolony ze Spahicia

Odnośnik do komentarza

 

 

Powołania na mecz z Gibraltarem wysłane (dla graczy z zagranicy) a tu cisza. Gramy k.. z jakimiś kelnerami a Nawałka powołuje więcej bramkarzy niż napastników. I do tego Wawrzyniak!

 

Lewandowski, Milik, Sobiech - znasz jeszcze jakiegoś polskiego napastnika grającego poza Ekstraklasą, którego byłoby sens powoływać?

 

A wynalazek Guliego Biliński?

 

E, jaki mój? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Powołania na mecz z Gibraltarem wysłane (dla graczy z zagranicy) a tu cisza. Gramy k.. z jakimiś kelnerami a Nawałka powołuje więcej bramkarzy niż napastników. I do tego Wawrzyniak!

 

Lewandowski, Milik, Sobiech - znasz jeszcze jakiegoś polskiego napastnika grającego poza Ekstraklasą, którego byłoby sens powoływać?

 

A wynalazek Guliego Biliński?

 

E, jaki mój? ;)

 

Parę lat temu zachwalałeś go jako bardzo utalentowanego :). W FM-ie fajnie wyglądał ;).

Odnośnik do komentarza

Jaj Nawałki ciąg dalszy. Gdy za Benhakera wystarczała jedna niezła runda, żeby dostać powołanie jeszcze to rozumiałem. Teraz okazuje się, że wystarczy 6 meczów i już dawaj go do kadry. Maciej Sadlok, co do którego jeszcze parę miesięcy temu można było mieć wątpliwości czy w ogóle wróci do zawodowej gry patrząc na jego kontuzje i zaokrąglony brzuszek kilka razy prosto kopnął piłkę i leci powołanie. Co się dzieje z tymi ludźmi, że prowadzenie kadry prowadzi ich do popadnięcia w selekcjonerozę :| Ja wiem, że na lewej stronie jest posucha, ale niech on chociaż z 20-30 meczów zagra. Szkoda tylko, że kolejne eliminacje przerżniemy :(

Odnośnik do komentarza

Akurat Benisz na poziomie reprezentacji udowodnił wiele razy,że po prostu się nie nadaje. Nawet jak przyjeżdżał w pełnym gazie to człapał po boisku i wyglądał jakby mu się nie chciało i grał za karę.

Podobnie jak Lewandowski czy Rybus.

 

Brak Michała Żyro, to żart. Milik ławka, Klich trybuny - też żart.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...