Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A Zachara? A po raz kolejny Cionek? Mączyński? Za to będący w życiowej formie Żyro, czy Rzeźniczak brak powołania. Szkoda, że musi zdążyć przegrać eliminacje by Boniek go wyrzucił.

Żyro jest bardzo potrzebny Dornie w jego reprezentacji. Myślę,że się dogadali z Nawałką po prostu. Też nie ogarniam tego człowieka jak selekcjonera dorosłej reprezentacji, ale nie mógłby być takim idiotą, aby najlepszego w 2014 r. polskiego zawodnika ekstraklasy nie powoływać.

 

Trochę się obawiam, żeby ten człowiek czasami Jodłowca nie wystawił na środku defensywy...

Odnośnik do komentarza

Nie mieszajmy: Boenisch jest poza kadrą z powodów sportowych, Polański był? z pozasportowych.

Dałem się uwieść życzeniowemu myśleniu i uwierzyłem w Sadloka na lewej obronie. Jednak daje do myślenia, że grający wiosną w III lidze portugalskiej Alvarinho robi z niego wiatraka po kilkunastu sekundach pobytu na boisku.

Późno na eksperymenty, ale chyba powinnismy grac trójką środkowych obrońców - Glikowi tez byłoby łatwiej, bo tak gra Torino. Na prawej obronie Piszczek, na lewej (asymetrycznie, bardziej z przodu) Żyro.

 

Na DMC Krychowiak, Polański i Jodłowiec poza konkurencją. Czwarty to Linetty, któremu jednak cofnięcie na DMC zabiło trochę kreatywność, ale chłopak się uczy.

 

Skrzydła przy systemie 4231, to Żyro, Grosicki, Sobota, Kucharczyk.

 

Napad wiadomo. Mąż Anny Lewandowskiej. Ważne, że Milik się odblokował - kilka dni za późno... no i Teo pierwszy gol dla Dynama. W chwili obecnej 3 miejsca w ataku pewne.

Ponieważ nie ma aktualnie żadnego poważnego AMC (przysłowiowej dziesiątki), to chyba powinniśmy na AMC wystawić drugiego napada.

A propos: bawi mnie medialna dysputa, że na Niemców nie możemy wystawic 2 napastników. Przecież to nie ma znaczenia (w sensie jakości gry obronnej) czy na AMC gra ofensywny pomocnik czy cofnięty napadzior - Teo na pewno jest pożyteczniejszy w odbiorze od Zielińskiego, Wolskiego i Klicha w obecnej formie.

Odnośnik do komentarza

Nie mieszajmy: Boenisch jest poza kadrą z powodów sportowych, Polański był? z pozasportowych.

Dałem się uwieść życzeniowemu myśleniu i uwierzyłem w Sadloka na lewej obronie. Jednak daje do myślenia, że grający wiosną w III lidze portugalskiej Alvarinho robi z niego wiatraka po kilkunastu sekundach pobytu na boisku.

Późno na eksperymenty, ale chyba powinnismy grac trójką środkowych obrońców - Glikowi tez byłoby łatwiej, bo tak gra Torino. Na prawej obronie Piszczek, na lewej (asymetrycznie, bardziej z przodu) Żyro.

 

Piszczek, Glik, Żyro - chcesz grać taką trójką w obronie czy oczy mnie mylą??

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...