Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

oglądając dokument o eliminacjach do Euro 2012, przypomniał i się Wasilewski. Dlaczego nie spróbować go "odkurzyć"? Według transfermarktu zagrał w 21 spotkaniach Leicester, w tym 15 razy grał od pierwszej do ostatniej minuty. Przydałby nam się tak charakterny zawodnik w trochę bezpłciowej reprezentacji

Odnośnik do komentarza

 

Np. mecz z Rosją na Euro 2012 ;)

A on wtedy grał regularnie tak jak teraz ? Już nie pamiętam, ale coś mi się przypomina, że miał problemy z dostaniem się do wyjściowego składu swojego klubu.

 

Co to ma do rzeczy? Nie grał regularnie, ale raczej trzymał poziom :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Np. mecz z Rosją na Euro 2012 ;)

A on wtedy grał regularnie tak jak teraz ? Już nie pamiętam, ale coś mi się przypomina, że miał problemy z dostaniem się do wyjściowego składu swojego klubu.

 

Co to ma do rzeczy? Nie grał regularnie, ale raczej trzymał poziom :)

 

Twierdzisz, że zawodnik (obojętnie jaki), który gra ogony w lidze (5 min, 10 min), bądź nie mieści się w składzie meczowym trzyma swój wysoki/stały poziom, gwarantujący dobrą grę na tak ważnej imprezie ? Mamy odmienne zdanie.

 

Wracając do Wasilewskiego. W tym sezonie poprzedzającym Euro występował regularnie do 22 marca - później nie grał w pięciu kolejnych meczach, kontuzja ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Że pamiętamy go z Ekstraklasy? W Serie B to zdaje się Salamon był kreowany na nie wiadomo kogo, Kokoszka też grywał regularnie (a nie muszę chyba dodawać, że Adamowi brakuje do poziomu reprezentacyjnego), do tego gra w dość przeciętnej drużynie jak na tą ligę. Nie dość wam ośmieszeń po Kosznikach i innych dziadach? Nadal warto testować byle jaki szrot "bo jest czas"? To kiedy zaczniecie krytykować? Jak w eliminacjach wystawi Wilusza? Cionek to przecież typowy topór, a jego zalety kończą się jedynie na aspektach fizycznych - nie boisz się, że niszczy go każdy w miarę ogarnięty napastnik (a podejrzewam, ze Niemcy takich mają). Pomijam już fakt, że to Brazylijczyk, a nie Polak.

Odnośnik do komentarza

No to napisałem, ze pomijam - choć tak po prawdzie to jednak trochę mi przeszkadzają tego typu gracze w reprezentacji (związki z krajem praktycznie zerowe). Moim głównym argumentem jest to, że jest piłkarsko słaby. Może w sam raz do średniej drużyny Serie B, ale zdecydowanie za słaby na reprezentacje i powołanie go to jakiś połączony akt desperacji i głupoty. Chyba, że to taka zagrywka by przykryć paru innych ananasów jak Marciniak czy Lewczuk.

Odnośnik do komentarza

FYM: Przenieśmy się tutaj, ok? :P

Mam wrażenie, że reprezentacji najbardziej wydają się być potrzebni zawodnicy, których przez jakiś czas byli nieobecni na zgrupowaniach. Obraniak zrobił sobie przerwę od RP, trzeba go powołać, na pewno jego dreptanie pomoże. Wojtowiak? Dawno go nie było, brać! Itd.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...