Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dał z przodu Krychowiaka. Może to nie do końca jego pozycja, ale umie brać ciężar na siebie i piły też daje niezłe. Podczas meczu po prostu jest widoczny. Lepiej w takim meczu jak z Irlandią spróbować Krychowiaka z przodu niż Pawłowskiego na lewej pomocy.

 

Albo wypiździeć tego OPŚ. Dwóch środkowych, na których rozłożony jest ciężar, a z przodu dwóch napastników. Jeden trochę cofniety(Lewandowski się nadaje), a z przodu jakiś szybki dla równowagi i żeby na kontre był, np. Grosicki.

Odnośnik do komentarza

3 bramki w tym sezonie Grosickiego. To mało, ale Lewandowski strzela dużo w Borussi, a co jest w kadrze wszyscy widzimy. (:

 

Podałem przykład Grosickiego jako tego dla równowagi w ataku(wolniejszy-szybszy), ale można spróbować też inaczej i tutaj Milik też mógłby pasować. Jest to według mnie podobny typ napastnika co Lewandowski, więc mogłaby wystąpić jakaś wymienność. Tylko czy Milik będzie grał w tym Bayerze to jeszcze nie wiadomo. Wariantów w tym przodzie nie ma za wiele, ale Fornalik woli powołać Sobiecha, który przestał grać, zamiast dać szansę Lebedyńskiemu, który zaczął grać i jest w sztosie. Polska to nie jest potęga futbolowa, szczególnie jeśli chodzi o napastników, więc naprawdę warto sprawdzać tych, którzy są w formie.

Odnośnik do komentarza

Sory, ale kandydatura Lebedyńskiego to jest absurd absurdów, gość od wyjazdu ze słabej Pogonii, (gdzie nie grał nic specjalnego) grzał ławę w marniutkiej Rodzie (przypomnę, że to ten śmieszny zespół, gdzie tolerują Filipa Kurto notorycznie puszczającego babole) i teraz nagle zagrał parę meczów i już do kadry - absurd.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę w tym żadnego absurdu. Lepiej powołać takiego Lebedynskiego, który ostatnio gra całkiem nieźle, i dać mu dodatkowy impuls do dobrej gry, niż Sobiecha, który gra gówno. Mecz towarzyski jest możliwością sprawdzenia właśnie takiego zawodnika. Jest to jeszcze mniej absurdalne, gdy spojrzymy ilu użytecznych napastników obecnie mamy. ;) Lewandowski, na siłę Milik i kto? Nie no powołajmy np. Ślusarskiego, który w potężnym klubie Lech Poznań(oczywiście w porównaniu do marnej Rody) strzela gole, ale niestety jest trochę mało perspektywiczny. Jakie jeszcze kandydatury? Teodorczyk - 5 goli w Ekstraklasie, gra dobrze odkąd zaczął grać(argument podobnego typu, który użyłeś Ty). Tylko, że obaj wspomniani panowie przez zimę tylko biegali, a nie grali w piłkę.

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie Sobiech jest sporo lepszy, dodatkowo Milik rokujący zdecydowanie lepiej, gdzieś w obwodzie jeszcze Teodoryczyk - biorąc pod uwagę, że gramy jednym napastnikiem myślę, że wystarczy. Oczywiście Fornalik powinien kontrolować sytuację, oglądać Lebedyńskiego, ale czy już powołanie? Gość zagrał w 10 meczach Eredivisie, strzelił 3 gole, nie jest nawet podstawowym zawodnikiem swojego klubu. I tak - oglądam holenderską, bo jestem "fanem" Ajaxu Amsterdam. Możliwe, że jeszcze się rozwinie, ale jak dla mnie powoływanie do reprezentacji Polski gościa, który ma problem z graniem w pierwszym składzie czwartej od końca Rody (gdzie poziom ligi holenderskiej poza czołówką jest raczej marny) to jednak nieporozumienie. Jak wywalczy pewny plac, strzeli jeszcze parę bramek to można powołać.

 

A i co do tej holenderskiej - może to jaskółka, ale bardzo fajnie wypadł w debiucie Klich, który jak wiadomo miał problemy z graniem choćby w rezerwach Wolfsburga.

Odnośnik do komentarza

Ehm Miki nie, ale Teodorczyk juz tak? To w czym jest lepszy?

 

Numer jeden to Lewandowski, numer dwa sie klaruje - moze Milik, moze Sobiech, ale jak nie beda grac to trzeba kogos w formie probowac, kogos kto np da dobra zmiane albo za Lewego albo jako drugi napastnik w momencie zlego wyniku.

Odnośnik do komentarza

Poza tym nie wiem czy oglądałeś mecze Rody (ja kilka) i Lebedyński nie dość, że grał bardzo dobrze fizycznie (zastawianie piłki, szybkość, wytrzymałość) to jeszcze nieźle technicznie (drybling, podania).

w ostatnim meczu to nic z tych rzeczy nie pokazał

Odnośnik do komentarza

- Jerzy Dudek zagra po raz ostatni w reprezentacji Polski w oficjalnym meczu towarzyskim przeciwko drużynie Liechtensteinu. Spotkanie zostanie rozegrane w oficjalnym terminie FIFA w czerwcu - poinformował na konferencji prasowej po posiedzeniu zarządu PZPN prezes związku, Zbigniew Boniek.

 

Fajna inicjatywa ze strony PZPN-u, szkoda że tak późno.

 

http://eurosport.onet.pl/forum/boniek-jerzy-dudek-pozegna-sie-z-reprezentacja-pol,0,816597,100047599,czytaj.html

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...