Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Zerze, ze za Serie A nigdy nie przepadalem. Jako maly szczyl dopingowalem Inter, ale po ogladnieciu kilku meczow z Lega Calcio wialo mi nuda. Teraz ostatnie 2 sezony ogladalem lige wloska i zmienilem zdanie. Liga bardzo ciekawa, gra ofensywna, umiejetnosci pilkarzy. Ogladanie Catanii czy Palermo osobiscie mnie cieszylo i znow wciagnalem się w lige wloska preferujac ja bardziej niz Bundeslige (ja ciagle tez ogladam). To ze Wlosi grali slabo w ostatnich latach w pucharach to raczej wyznacznik postkorupcyjnych problemow druzyn z ktorych skorzystali Niemcy. Kto byl finalista ME? To pokazuje sile tamtego kraju co do futbolu. Mieszanka wloskiego stylu i polotu z innych krajow to wielki pozytyw.

 

Porownywanie lig za pomoca rozgrywek europejskich moze byc ok, ale nie oklamujmy się bo wiemy wszyscy ze to tylko 90 minut i jeden mecz.

 

Jak dla mnie to mecz ligi wloskiej to mecz 2 kategorii (pierwsza to Hiszpania i Anglia) wraz z niemiecka.

Odnośnik do komentarza

O dużo niższym poziomie Serie A względem Niemiec czy Hiszpanii (minus Barcelona i Real oczywiście) wypowiadać się może tylko osoba, która Juventusu, Interu, Milanu czy Napoli nie ogląda zachwycając się tymi ligami tylko oglądając Lewandowskiego w Polsacie od wielkiego dzwonu.

Są kłamstwa, okropne kłamstwa i ranking UEFA.

No, już nawet bet365 wycofał się z transmitowania SerieA. Boże, jaka beka :)

 

Uważam, że reprezentacja Polski nie awansuje na Mistrzostwa Świata 2014.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ogląda, a nie tylko opiera się na FMie, bo w Brescii od wielu miesięcy gra jako prawo-środkowy obrońca w 3-5-2, zresztą z dużym powodzeniem.

Jeśli gra z tak dużym powodzeniem jak Ty robisz karierę biznesmena, to rzeczywiście wymiata :)

 

Podoba mi się kadra na Urugwaj, chociaż nie mam pojęcia, czego szuka w kadrze Wojtkowiak, gdy Szukała aż prosi się o powołanie.

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście nigdy nawet nie zaczynałem kariery biznesmena.

Salamon jest bardzo chwalony za swoją grę na środku defensywy, przez poprzednich trenerów był ustawiany coraz głębiej, rozegrał kilkanaście meczów jako defensywny pomocnik, aż wylądował w obronie, gdzie się zadomowił na dobre. Gra na ofensywnym pomocniku to przeszłość.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

w tym roku wszystkie mecze eliminacji Reprezentacja rozegra na Narodowym w Warszawie

 

źródło: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,z-ukraina-san-marino-i-czarnogora-na-stadionie-narodowym,72565.html

 

z jednej strony trochę szkoda, że powstało kilka stadionów na Euro, z drugiej zatem dobrze, że stadion na którym na co dzień nie gra żaden klub będzie służył reprezentacji

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...