Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie można by było Krzynówka przesunąć do obrony, tylko kto by go zastąpił w pomocy? Kaźmierczak?

Tak :doh!: Jeden z nielicznych piłkarzy aktualnie powołanych, który jest w wysokiej dyspozycji i przesuwajmy go obrony :roll:

 

A potem wszyscy by się "dziwili", że Krzynek nie jest sobą :P

Odnośnik do komentarza

Jest najmocniejszym ogniwem ofensywy z tym się zgadzam. Lecz mimo wszystko łatwiej znaleźć kogoś na miejsce Krzynówka niż na obronę. Przynajmniej jak już wspomniałem ktoś z obrony włączał się do ofensywy. Kłócimy się o to że Krzynówek jest "za dobry" na obronę, więc kto twoim zdaniem by tam pasował i reprezentował jakiś poziom?

Odnośnik do komentarza
Jest najmocniejszym ogniwem ofensywy z tym się zgadzam. Lecz mimo wszystko łatwiej znaleźć kogoś na miejsce Krzynówka niż na obronę. Przynajmniej jak już wspomniałem ktoś z obrony włączał się do ofensywy. Kłócimy się o to że Krzynówek jest "za dobry" na obronę, więc kto twoim zdaniem by tam pasował i reprezentował jakiś poziom?

 

Dudka ;)

 

Btw. a kogo mamy z obrony na rezerwie?

Odnośnik do komentarza
Mecz słaby, ale to Portugalia zasługiwała na 3 punkty. IMO obrona z Finami pewnie będzie wyglądała tak: Golański, Jop, Głowacki, Żewłakow.. Chyba, że między meczami można powoływać kogoś z listy rezerwowych.

 

 

Ja tam środek obrony bym zostawił jak jest, a na pewno nie wstawiłbym do składu Głowackiego bo chłopak od dawna ma niefart w ważnych meczach. Żewłakow popełnił jeden fatalny w skutkach błąd ale wbrew pozorom to nie była łatwa piłka do wybicia.

Odnośnik do komentarza

Wynik chyba jednak nie do końca zasłużony, bo to Portugalczycy mieli przewagę tak optyczną, jak i w sytuacjach. My się broniliśmy - co prawda bardzo umiejętnie. Wszystko inne zostało powiedziane.

 

Aha, co do Bronowickiego - mi się podobał, grał imo dobrze, a już na pewno lepiej niż po drugiej stronie Wasyl. Tak mi po głowie chodzi - Krzynówek, jako lewy pomocnik był naszym najlepszym zawodnikiem ofensywnym, i dlatego też (takie przynajmniej odnosiłem wrażenie) Bronowicki miał więcej roboty. Powtórze więc - dla mnie Bronowicki zagrał dobrze, naprawdę dobrze.

 

Do wyróżnienia - fajna, zespołowa gra w obronie, co przełożyło się na nudy Boruca na bramce. Indywidualnie to: Jop, Bronowicki, Dudka z Lewandowskim, Błaszczykowski i Krzynówek.

 

O zmiennikach się nie wypowiem. Oni w ogóle grali?!

Odnośnik do komentarza
dla mnie Bronowicki zagrał dobrze, naprawdę dobrze.

 

Nie denerwowało Cię to, że przegrywał niemal każdy pojedynek 1 na 1?

 

Kurczę, szczerze mówiąc, to mocno mnie dziwiło, że taka krytyka na niego spadła; mecz oglądałem, ale nie przypominam sobie, żeby dawał się objeżdżać. Jeśli już coś kojarzę specjalnego, to to, jak powstrzymał w krótkim odstępie czasu dwa razy Cristiano. Może gdybym drugi raz obejrzał mecz, to bym zmienił zdanie.

 

Na pewno duży wpływ na moją ocenę jego poczynań boiskowych ma fakt, że Bronowicki grał ofensywnie w tym meczu (oczywiście ofensywnie na miarę możliwości; błagam, żeby mi ktoś nie przytaczał przykładów ofensywnych obrońców...), i dobrze mu to wychodziło.

Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem aż tak dużej krytyki pod adresem Bronowickiego. Na początku spotkania był najjaśniejszym punktem naszej drużyny. Później już było gorzej. Krzynówek na AMC to genialne posunięcie - z wiekiem traci się szybkość i dynamikę, ale pozostaje znakomity przegląd pola, doświadczenie, dobra technika i kapitalny strzał. Myślę że na Finlandię Leo przesunie Żewłakowa na lewą stronę, Dudkę cofnie na stopera, za Wasyla wprowadzi Golańskiego, a na DM ustawi Sobolewskiego. Co do samej gry - zauważyliście że mimo bardzo dużej przewagi Portugalczycy nie stworzyli zbyt wielu stuprocentowych sytuacji? Nasi zawodnicy nie są mistrzami techniki, widać to było na tle Portugalczyków, za to pod względem taktycznym momentami grali po mistrzowsku. Trzeba chłopakom pogratulować woli walki, bo zagrali naprawdę ambitnie, mimo kilku błędów.

Odnośnik do komentarza
dla mnie Bronowicki zagrał dobrze, naprawdę dobrze.

 

Nie denerwowało Cię to, że przegrywał niemal każdy pojedynek 1 na 1?

 

Kurczę, szczerze mówiąc, to mocno mnie dziwiło, że taka krytyka na niego spadła; mecz oglądałem, ale nie przypominam sobie, żeby dawał się objeżdżać. Jeśli już coś kojarzę specjalnego, to to, jak powstrzymał w krótkim odstępie czasu dwa razy Cristiano. Może gdybym drugi raz obejrzał mecz, to bym zmienił zdanie.

 

Na pewno duży wpływ na moją ocenę jego poczynań boiskowych ma fakt, że Bronowicki grał ofensywnie w tym meczu (oczywiście ofensywnie na miarę możliwości; błagam, żeby mi ktoś nie przytaczał przykładów ofensywnych obrońców...), i dobrze mu to wychodziło.

 

Dla mnie to zagrał średnio - miał kilka udanych podań, ale irytował mnie właśnie w pojedynkach jeden na jeden. Simao kręcił nim jak chciał i tu był pies pogrzebany.

 

No i z minuty na minuty było go coraz mniej w akcjach w ofensywnych. Ale może bał się, że nie zdąży do obrony...

Odnośnik do komentarza

Mecz taki sobie - jeśli nie awansujemy na Euro, to na pewno do historii polskiej piłki nie wejdzie.

Natomiast wynik świetny. Teraz właściwie możemy nawet zremisować z Finlandią i wystarczą dwa zwycięstwa w meczach u siebie ze słabym na wyjeździe Kazachstanem i przeciętną Belgią. Portugalczycy skomplikowali sobie sytuację, ale chyba jakoś awansują. Teraz powinni się sprężyć i odebrać złudzenia najpierw Serbii, a potem Finlandii. Ku naszej uciesze :).

Odnośnik do komentarza

Najwazniejsze ze mamy 4 pkt przewagi nad Port..no wlasnie 4 czy 5? Mamy lepszy bilans h2h to sie liczy czy stosunek bramek ze wszystkich meczy?

Remis cieszy, ale pisanie ze juz 1 noga w euro jestesmy i wielki huraoptimizm jest przesadzony. Zdecydowanie wazniejszy jest mecz z Finami i wolałbym 3 punkty z finami niz dwa remisy lub co gorsza wtopa w Finlandi. W sumie remis z Finami nie bedzie zly, bo pozniej my z Kazachami (+3) oni away z Belgia (+3), my Belgia (+3), oni Azery (+3), my away Serbia (0) oni away Port (0) a mamy nad nimi 2 pkt przewagi....Serbia jeszcze bedzie grozna bo jesli wtopi z Port ale wygra 3 kolejne z Arm, Az i Kaz a my 1+3+3...to przed meczem h2h mamy 3 pkt przewagi i porazka w ost meczu spycha nas za Serbie :/

Czyli trzeba nie przegrac z Finami i nie przegrac z Serbia...wygrywajac dwa mecze u siebie...wtedy awans mamy na 100% :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...