Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobne odczucia, co Korzen. Skala FM-owa:

 

Boruc 7 - zadna z bramek nie obciaza jego konta, dosc pewny w bramce, aczkolwiek mial zaskakujaco mialo pracy

Bronowicki 6 - na plus wejscia ofensywne, na minus gubienie Simao i zle ustawianie sie w obronie

Zewlakow 7 - jeden blad, a poza tym spokoj, rozwaga, asekuracja i mistrzowskie podanie prostopadle do Smolarka

Jop 7 - dzis solidna firma

Wasilewski 6 - na minus pierwsza polowa, na plus calkiem udana druga

Smolarek 6 - zmarnowana akcja bramkowa, malo widoczny

Lewandowski 8 - gol i duzo dobrej roboty w srodku

Dudka 7 - calkiem solidny

Blaszczykowski 7 - sporo wracal, przyczynil sie do gola

Krzynowek 9 - aktywnosc, konstruktywnosc, gol na wage remisu, zelazne pluca, MoM

Zurawski 5 - prawie jak kapitan

 

Matusiak 6 - bez historii

Lobodzinski 6 - jw.

Golanski 6 - nie dawal rady

 

Gol Ronaldo kwalifikuje sie do opisu: he scores a total fluke. Pinball w polu karnym, pech Wasilewskiego, zasloniety Boruc. Gol Krzynowka - no coz, nie od dzis wiadomo, ze Ricardo do najpewniejszych nie nalezy, a Krzynowek pokazal klase, holujac pilke, wypracowujac sobie pozycje i uderzajac celnie w ostatnich minutach meczu. Uwazam, ze forma, jaka prezentuje, oraz umiejetnosc wziecia odpowiedzialnosci za wynik predestynuja go do roli kapitana - wtedy odpadlby ostateczny powod wystawiania bezproduktywnego Zurawskiego w pierwszym skladzie. Martwi mnie, ze zmiennicy nie wniesli nowej jakosci do gry - klade to w duzej mierze na karb spalenia sie (publicznosc plus presja).

 

Portugalczycy byli duzo lepsi pilkarsko, jednak slabo w ich wykonaniu wychodzily strzaly, wiec trudno sie dziwic, ze ich gole byly takie na sile, strzelane jakby bez przekonania. Z taka przewaga powinni nas rozjechac 2-3 bramkami, a tak urwalismy im punkt.

Odnośnik do komentarza
Portugalia zdobyła dwie bramki "z dupy", które się im nie należały

 

Z tym, ze Portugalii bramki się nie należały to się trochę rozpędziłeś :>

No nie należały się tak samo jak naszym. Pierwsza bramka to tylko i wyłącznie wielbłąd Żewłaka a druga całej defensywy. Nasi sprezentowali im te bramki. A nam sprezentował je bramkarz Portugalczyków. Suma szczęścia wyszła na po równo. Pokaż mi michu jedną 100% akcję POR w tym meczu. Strzał w poprzeczkę i nic więcej.

 

Ok, ale napisałes tak, że jakbym nie oglądał meczu, to bym pomyślał, że mecz był wyrównany. A to Portugalczycy cały czas prowadzili grę, to że nie stwarzali sobie klarownych sytuacji to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
CYTAT

Portugalia zdobyła dwie bramki "z dupy", które się im nie należały

 

 

Z tym, ze Portugalii bramki się nie należały to się trochę rozpędziłeś

 

Portugalia miała piłke, rozgrywała ale nic z tego nmie wynikało poza jedną sytuacją gdy Nuno Gomes strzelał po długim i trafił Boruca w nogi :> Gdy Portugalia grała atakiem pozycyjnym nasza obrona stanowiła monolit, dlatego jestem zdziwiony dlaczego na początku 2 połowy zastosowali inny co zemściło się bramką z kontry :/ Na dzień dzisiejszy nie mamy w formie napastnika :/ Dno na tej pozycji :/ Aha sędzia był do dupy :/ Myślałem że zrobi tam CR laske przy wszystkich :/ Wyjście i piąstkowanie Boruca w doliczonym czasie gry MASAKRA :| Miałem przedzawał :) Podobała mi się gra naszej drużyny :) Kocham Leo ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiesz, że za efekty wizualne w piłce nie dają punktów. To nie łyżwiarstwo figurowe czy skoki narciarskie. Portugalia sobie mogła mieć piłkę w posiadaniu nawet przez 70% czasu gry. Co z tego? Skoro nie mieli żadnego pomysłu co z nią zrobić.

Kocham Leo

Masz mi to za rok na zjeździe wykrzyczeć prosto w oczy brutalu :>

Odnośnik do komentarza

Artur Boruc [7] przy bramkach miał niewiele do powiedzenia, ogólnie pewna gra, nic wielkiego nie dokonał, poważnego klopsa też nie zaliczył

Marcin Wasilewski [6.5] dobre interwencje przeplatał słabszymi, ponosi część winy za oba gole

Mariusz Jop [7.5] spodziewałem się, zę rywale będą go niemiłosiernie ogrywać, a tu jednak Mariusz miło mnie zaskoczył, najpewniejszy punkt naszej defensywy

Michał Żewłakow [7] w sumie popełnił tylko jeden błąd, ale kosztował nas on gola, mimo to dobrze oceniam jego występ w tym meczu

Grzegorz Bronowicki [6.5] nie radził sobie za bardzo ze skrzydłowymi Portugalii, często musiał ratować się faulami

Paweł Golański (55) [7] nieco lepiej od Bronowickiego, ale też nie rewelacyjnie

Jakub Błaszczykowski [7.5] spodziewałem się może nieco więcej po nim, ale z drugiej strony musiał mocno walczyć w obronie, więc nie mógł tak bardzo poświęcić się atakom

Dariusz Dudka [7.5] niewidoczny, ale swoje robił, zaliczył parę dobrych przechwytów, naprawdę jestem zszokowany co z tym zawodnikiem robi Beenhakker

Jacek Krzynówek [9] kapitalny mecz Jacka, naprawdę jest liderem tego zespołu i to on, a nie Żurawski powinien być jego kapitanem

Mariusz Lewandowski [9] tak jak w Chorzowie i tym razem był kluczową postacią naszego zespołu, sporo przechwytów, dobrze utrzymywał się przy piłce no i gol

Euzebiusz Smolarek [7] nieco niewidoczny, ale podobnie jak Błaszczykowski musiał sporo angażować się w obronę

Wojciech Łobodziński (74) [-] grał zbyt krótko, ale nic wielkiego nie pokazał

Maciej Żurawski [6.5] niestety Maciek nie jest w najlepszej formie, z Finlandią chyba powinien usiąść na ławce

Radosław Matusiak (56) [6.5] także bez formy, tylko raz pokazał niezły drybling i umiejętność utrzymania się przy piłce, przeciwko nieco zmęczonym obrońcom mógł pokazać coś więcej.

Ogólnie zasłużony remis. Oba zespoły stworzyły dobre wyrównane widowisko i oba zespoły mogły ten mecz wygrać. Trochę głupio tracone gole, ale ważny jest wynik który niezwykle przybliżył nas do awansu. Teraz nawet remis w Helsinkach będzie dobrym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Bebok daj se siana z tym Saganowskim, co? Miał okazję i jej nie wykorzystał. Na Finlandię nie ma się co rzucać z motyką na słońce. Myślicie, że to będzie łatwy mecz? O Bydgoszczy zapomnieli?

ujCiWpupeoneoene11111111oneoene

 

Kiedy niby mial okazje? Z Armenia jak caly zepsul gral piach? Chyba mi nie powiesz, ze obecnie Sagan nie jest w lepszej formie niz Radoslaw "Ostatni raz wiecej niz 60 minut gralem z Belgia" czy Maciek "Spie na lawce Celticu" Zurawski...

Odnośnik do komentarza
CYTAT

Kocham Leo

 

Masz mi to za rok na zjeździe wykrzyczeć prosto w oczy brutalu

 

Oho będe musiał wypić 2 razy więcej alko niż w tym roku :) Łysy już jestem bo mi sie gra podobała a nie rzucam słów na wiatr :)

Gra się tym co się ma a to jest problem Leo zobaczymy kto wystąpi w ataku i ocenimy to po meczu do tego czasu dyskusje zawieśmy :>

 

Na Finlandię nie ma się co rzucać z motyką na słońce. Myślicie, że to będzie łatwy mecz? O Bydgoszczy zapomnieli?

 

Zapomniał ajkie od tego czasu poczyniliśmy postępy :> Finlandia była w gazie by kompletnie bez formy plus z fatalnymi decyzjami kadrowymi :> Teraz mamy najleposzych więc damy rade :P

Odnośnik do komentarza
Jest Wawrzyniak. Chyba nie po to go powoływał żeby na dupie siedział :-k

W ataku powinniśmy zagrać Rasiakiem a Ebi za nim. Żadnych Matusiaków, Żurawskich czy Saganowskich.

 

A ja bym dal dudke na lewa ,do srodka sobola albo kazika a ebiego i krzynka zostawil jak jest.I tak w Smolarek schodzi do srodka dzieki czemu mogl strzelic identyko bramke jak w Chorzowie. Ale rasialdo to chyba jedyna rozsadna opcja na szpicy.

Odnośnik do komentarza
Bebok daj se siana z tym Saganowskim, co? Miał okazję i jej nie wykorzystał. Na Finlandię nie ma się co rzucać z motyką na słońce. Myślicie, że to będzie łatwy mecz? O Bydgoszczy zapomnieli?

ujCiWpupeoneoene11111111oneoene

 

Kiedy niby mial okazje? Z Armenia jak caly zepsul gral piach? Chyba mi nie powiesz, ze obecnie Sagan nie jest w lepszej formie niz Radoslaw "Ostatni raz wiecej niz 60 minut gralem z Belgia" czy Maciek "Spie na lawce Celticu" Zurawski...

Może i zespół grał piach, ale wypracowali mu 1000% sytuację. Napastnik takiego czegoś nie może marnować, a on to zrobił.

 

Icon dobrze kombinuje Rasiak na silnych Finów jest wręcz niezbędny.

 

Co do samego Ebiego i jego spotkania miałem wrażenie, że się przestraszył całej tej nagonki, że on to pogromił Portugalię i się po prostu spiął.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tej sytuacji Smolarka z pierwszej połowy, le i tak jestem zadowolony z jego gry. Chłopak dużo pracował na boisku, wracał sie i spierał obrońców. Szkoda tych straconych bramek, bo takie trochę "wsiurskie" były :keke: Z resztą brama Krzynowka też fuksiarska. Przypomniał mi sie mecz Bayeru z Realem i bramka Krzynówka. Tam też pilka odbila sie od słupka, a potem od bramkarza i do bramki :keke: Najważniejsze, że mamy 1 pkt i teraz "tylko" wystarczy pokonać Finladie, z która czeka nas cięzka przeprawa. Może nawet cięższa niż z Portugalią.

Odnośnik do komentarza

Bramka Krzynówka rodem z eFeMa - pięć sekund przed strzałem wiedziałem, że będzie gol, i nawet czterech Portugalczyków na linii strzału nie mogło temu zapobiec :kekeke: On po prostu musiał to strzelić.

 

Co do postawy naszych lewych obrońców (znów stara historia - w naszej lidze na boku grają stranieri) - nie zgodzę się, że Golański był lepszy od Bronowickiego (dośrodkowanie Quaresmy przy drugiej bramce), ba - w ofensywie nie istniał, oprócz pojawienia się w końcówce przy polu karnym przeciwnika, a Bronowicki wypracował praktycznie miejsce na strzał Błaszczykowskiemu. Co nie zmienia faktu, że boków nie mamy, jak i napastników :-k

Odnośnik do komentarza

Sobie oglądałem ten mecz w pubie - atmosfera nieziemska :)

 

Ktoś tu jeszcze będzie twierdził, że FM jest nierealistyczny? :keke: Miażdżąca przewaga Portugalii, słabi Polacy (choć z wyjątkami) i świetny wynik.

 

Portugalia zdobyła dwie bramki "z dupy", które się im nie należały. Najuczciwszy był by remis 0:0 a że jest 2:2 to nie możemy narzekać.

 

Podpisuję się pod tym.

Ech, ten kiks Żewłaka w takim momencie. A Błaszczyk też mógł się inaczej zachować (jakby wszedł bardziej zdecydowanie w piłkę to CR mógłby pomarzyć o golu).

 

Krzynek :repsekt: Znów w wysokiej formie :D

 

A tak w ogóle to pierwsza bramka dla Polski przypominała nieco tego gola Smolarka z pierwszego meczu z nimi :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...