Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna to sport kontaktowy, Wasyl wielokrotnie również grał brutalnie, prowokował. Pewne grancie zostały przekroczone w tym faulu. Zawodnika szkoda, jednak podejmując pracę piłkarza wiedział, że takie wypadki się zdarzają.

Szansę dostaną inni, mam nadzieję, że w kadrze we wrześniowych meczach zobaczymy Golańskiego, który od pewnego czasu ponownie gra w wyjściowej jedenastce Steauy i plotkuje się o jego rychłym transferze do klubu z silniejszej ligi :].

Odnośnik do komentarza

Dramat i to ogromny, ale prawdę mówiąc kiedyś to musiało się wydarzyć. Wasilewski jest znany ze swojej twardej i nieustępliwej gry, ale to co zrobił Witsel, to na pewno było wyjątkowo chamskie zachowanie i powinien odpocząć sobie od piłki dłuższy okres czasu. Może w kadrze szansę dostanie teraz Golański? Z pewnością nie osłabiłby naszej drużyny.

 

Patrząc na tą fotkę, po prostu robi mi się zimno. Wygląda to naprawdę strasznie i boję się myśleć, jaki ból musi temu towarzyszyć...

Odnośnik do komentarza

Piłka nożna to sport kontaktowy, Wasyl wielokrotnie również grał brutalnie, prowokował. Pewne grancie zostały przekroczone w tym faulu. Zawodnika szkoda, jednak podejmując pracę piłkarza wiedział, że takie wypadki się zdarzają.

 

Ale to nie wypadek, to brutalne zagranie frustrata, który widział, że do piłki nie dojdzie, ale "kasował".

Odnośnik do komentarza

Piłka nożna to sport kontaktowy, Wasyl wielokrotnie również grał brutalnie, prowokował. Pewne grancie zostały przekroczone w tym faulu. Zawodnika szkoda, jednak podejmując pracę piłkarza wiedział, że takie wypadki się zdarzają.

 

Ale to nie wypadek, to brutalne zagranie frustrata, który widział, że do piłki nie dojdzie, ale "kasował".

 

W żadnym razie nie chcę usprawiedliwiać sprawcy tego zdarzenia, ale swój na swego trafił.

Odnośnik do komentarza

Piłka nożna to sport kontaktowy, Wasyl wielokrotnie również grał brutalnie, prowokował. Pewne grancie zostały przekroczone w tym faulu. Zawodnika szkoda, jednak podejmując pracę piłkarza wiedział, że takie wypadki się zdarzają.

Halo to od czego są przepisy? Oprócz karania za zdejmowanie koszulek... To nie jest wypadek, to jest chamskie zachowanie imbecyla.

Uważasz, że jakby podbiegł ktoś i uderzył witsela i potem skakał mu po głowie to jest to ok? W końcu sport kontaktowy...

Odnośnik do komentarza

Piłka nożna to sport kontaktowy, Wasyl wielokrotnie również grał brutalnie, prowokował. Pewne grancie zostały przekroczone w tym faulu. Zawodnika szkoda, jednak podejmując pracę piłkarza wiedział, że takie wypadki się zdarzają.

Halo to od czego są przepisy? Oprócz karania za zdejmowanie koszulek... To nie jest wypadek, to jest chamskie zachowanie imbecyla.

Uważasz, że jakby podbiegł ktoś i uderzył witsela i potem skakał mu po głowie to jest to ok? W końcu sport kontaktowy...

 

Jaki sport tutaj masz na myśli? Jeśli K2, to nie ma sprawy. Przepisy? Owszem, są od karania boiskowych idiotów. Oglądam jednak Wasilewskiego zbyt długo, widziałem na własne oczy zbyt wiele bardzo agresywnych fauli w jego wykonaniu, żeby się teraz kajać, jaki to Marcinek biedny i poszkodowany. Sorry, jestem niedobry.

Odnośnik do komentarza

Przesada; Wasilewski gra ostro, ale nie jakoś specjalnie brutalnie; do tej pory nogi jeszcze nikomu nie złamał ZTCW, czerwonych kartek też tak bardzo wiele nie łapie; to bardziej nieustępliwy walczak a'la John Terry, niż wyrachowany brutal w stylu Roya Keane'a. Faul Witsela za to makabryczny, a na dodatek kretyński - przypomina mi pod tym względem zagranie Ieroklisa Stoltidisa na Perze Skjelbredzie w meczu LM parę lat temu.

Odnośnik do komentarza

Julianski, jesteś moim oficjalnym idolem, nie no qrwa dobra reakcja...

 

Jakoś nie kojarzę, żeby Wasyl kogoś połamał, gra agresywnie, ale trzyma pewien poziom kultury. Toć to gorzej niż z Eduardo :( Mamy pozamiatane na obronie, bo IMHO Wasyl to najlepszy obrońca ostatniego czasu, zawsze gra w dość dobrym zagranicznym klubie, nie wielu to robi.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...