Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc - poleci zawodnik środka pola - jest trzech ofensywnych (Roger, Majewski, Garguła) i czterech defensywnych (Dudka, Lewandowski, Murawski, Pazdan) - moim zdaniem ktoś z trójki Majewski, Garguła, Pazdan.

 

Takie głupie :P zapytanie z mojej strony. Murawski to nie ofensywny pomocnik? :D Chyba, że jest uniwersalny ;)

Odnośnik do komentarza
Obrona - Kokoszka lub Wawrzyniak ze wskazaniem na pierwszego, bo atutem Wawrzyniaka jest fakt, że może grać na lewej stronie jak i na środku. Tak sądzę, chociaż moja sympatia z oczywistych względów jest po stronie Kokoszki.

 

A Kokoszka nie moze grac tez na prawej obronie?

 

Pomoc - poleci zawodnik środka pola - jest trzech ofensywnych (Roger, Majewski, Garguła) i czterech defensywnych (Dudka, Lewandowski, Murawski, Pazdan) - moim zdaniem ktoś z trójki Majewski, Garguła, Pazdan.

 

Tez tak mysle, ale moim zdaniem powinni poleciec Gargula i Pazdan.

 

Atak - Łobodziński to pomocnik i dubler Błaszczykowskiego, Żurawski, Smolarek i Matusiak są pewni, a więc Zahorski bądź Saganowski. Poleci napastnik Świętych.

 

Tez odnosze takie wrazenie, ze poleci Sagan

 

Leo mnie zaskoczył odrzucając Radomskiego. To tyle.

 

Radomski cos sie ostatnio wylaczyl, bo jak mowil Leo nie odpowiedzial na zadna z wiadomosci :-k

Odnośnik do komentarza
Pomoc - poleci zawodnik środka pola - jest trzech ofensywnych (Roger, Majewski, Garguła) i czterech defensywnych (Dudka, Lewandowski, Murawski, Pazdan) - moim zdaniem ktoś z trójki Majewski, Garguła, Pazdan.

 

Takie głupie :P zapytanie z mojej strony. Murawski to nie ofensywny pomocnik? :D Chyba, że jest uniwersalny ;)

 

Nie jest ani typowym DMC, ani AMC. Umiejscowiłem go w defensywnych, bo taką rolę pełnił w systemie Leo w meczach kadry.

 

Obrona - Kokoszka lub Wawrzyniak ze wskazaniem na pierwszego, bo atutem Wawrzyniaka jest fakt, że może grać na lewej stronie jak i na środku. Tak sądzę, chociaż moja sympatia z oczywistych względów jest po stronie Kokoszki.

 

A Kokoszka nie moze grac tez na prawej obronie?

 

Na lewej jest Bronowicki i teoretycznie Żewłakow, ale wobec braku Radomskiego nie sądzę, by Beenhakker przesuwał Żewłakowa na lewą stronę. Na prawej jest Golański i Wasilewski, czyli dwóch typowych prawych obrońców, którzy w dodatku na zmianę grywali w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Obrona - Kokoszka lub Wawrzyniak ze wskazaniem na pierwszego, bo atutem Wawrzyniaka jest fakt, że może grać na lewej stronie jak i na środku. Tak sądzę, chociaż moja sympatia z oczywistych względów jest po stronie Kokoszki.

 

A Kokoszka nie moze grac tez na prawej obronie?

 

Na lewej jest Bronowicki i teoretycznie Żewłakow, ale wobec braku Radomskiego nie sądzę, by Beenhakker przesuwał Żewłakowa na lewą stronę. Na prawej jest Golański i Wasilewski, czyli dwóch typowych prawych obrońców, którzy w dodatku na zmianę grywali w kadrze.

 

Zgoda.

Sie zapytalem, bo zrozumialem, ze Warzyniak "jedzie", bo jest wszechstronniejszy od Kokoszki.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie na Ojro nie pojedzie trójka Kokoszka, Garguła, Łobodziński. Mam wielką nadzieję że w ostatecznej kadrze na Euro znajdzie się Radek Majewski. Ten chłopak ma zadatki aby za dwa czy trzy lata kierować grą naszej kadry. A poza tym to swój chłopak, Pruszków to praktycznie dzielnica Warszawy :).

Odnośnik do komentarza
Jak ktoś wierzy w bajki, że nie pojedzie Łobodziński to ma poprzestawiane w głowie. Chcecie jechać na Euro z jednym prawoskrzydłowym przy ustawieniu, w którym skrzydłowi mają wspomagać jednego środkowego napastnika?? Wolne żarty.

 

Powtórzę się, ale jakby Pazdan miał polecieć, to poleciałby już teraz. A skrzydłowi? Masz Rogera, Krzynówka, Błaszczykowskiego i Smolarka. Sam przyznasz, że nawet kibice Wisły tu na forum twierdzili, że Łobodziński od zmiany klubu obniżył loty. Więc - moim zdaniem - nie jest to aż tak absurdalne jak się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Według mnie Łobodziński pojedzie. Musi być jakas a;ternatywa dla Błaszczykowskiego na prawej stronie. Łobodziński w lidze częściej zawodni niż zachywca ale w kadrze grał poprawnie i pewnie Leo będzie brał to mocno pod uwagę.

To, że Pazdan nie odpadł dzisiaj nic nie znaczy. Leo może chciał go podbudować, pokazać, że ma szanse na grę w kadrze. Może nie chciał dawać złudnych nadzieji Radomskiemu. Dla Pazdana pogodzenie się, że zostanie po zgrupowaniu kadry odesłany do domu chyba jakimś wielkim szokiem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Jak ktoś wierzy w bajki, że nie pojedzie Łobodziński to ma poprzestawiane w głowie. Chcecie jechać na Euro z jednym prawoskrzydłowym przy ustawieniu, w którym skrzydłowi mają wspomagać jednego środkowego napastnika?? Wolne żarty.

 

Powtórzę się, ale jakby Pazdan miał polecieć, to poleciałby już teraz. A skrzydłowi? Masz Rogera, Krzynówka, Błaszczykowskiego i Smolarka. Sam przyznasz, że nawet kibice Wisły tu na forum twierdzili, że Łobodziński od zmiany klubu obniżył loty. Więc - moim zdaniem - nie jest to aż tak absurdalne jak się wydaje.

 

Co ma Pazdan do Łobodzińskiego??

 

Z szybkością i przyspieszeniem Rogera to mielibyśmy chyba najwolniejszego skrzydłowego na Euro. Smolarek będzie grał jako wysunięty napastnik, względnie z lewej strony jakby coś się stało Krzynówkowi.

Co do Łobodzińskiego w Wiśle - nie podoba mi się jego gra i nie był tak ważnym piłkarzem jak Kosowski jesienią. Za Łobodzińskim przemawia fakt, że nie zawodził Beenhakkera i dlatego pojedzie na Euro.

Odnośnik do komentarza

A czy Roger musi grać na skrzydle? Z tego co wiem to też nieźle daje sobie rade jako DP. ;] Łobodziński musi jechać, bo jeżeli go odrzuci to zostaniemy z Błaszczykowskim i tak jakby napastnikiem Żurawskim. ;] Ta 26 osobowa kadra to jakby nie było "ulubieńcy" Leo, a więc cieżko mu będzie kogoś odrzucić i pewnie zadecyduje o tym z Bobo :D

Odnośnik do komentarza
więc cieżko mu będzie kogoś odrzucić i pewnie zadecyduje o tym z Bobo :D

 

Bobo to moze co najwyzej LEo co rano po gazete do kiosku latać i piwko i kapcie podawać :keke:

 

Ogolnie jestem za tym aby jak najwiecej młodych zawodników było w kadrze- Pazdan, Majewski, Kokoszka itp ale realiza podjerzewam niestety beda inne:)

Odnośnik do komentarza

Arkadiusz Radomski poinformował w piątek selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera, że nie będzie dostępny w okresie przygotowań do Euro 2008.

 

- Arek zadzwonił do selekcjonera i oznajmił, że rezygnuje z bycia na rezerwowej liście piłkarzy, którzy zostali wytypowani w razie konieczności przeprowadzenia zmian w kadrze. Na razie nikt nowy nie zostanie powołany na jego miejsce - poinformowała rzecznik prasowy reprezentacji Marta Alf.

(90minut.pl)

Odnośnik do komentarza
Arkadiusz Radomski poinformował w piątek selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera, że nie będzie dostępny w okresie przygotowań do Euro 2008.

 

- Arek zadzwonił do selekcjonera i oznajmił, że rezygnuje z bycia na rezerwowej liście piłkarzy, którzy zostali wytypowani w razie konieczności przeprowadzenia zmian w kadrze. Na razie nikt nowy nie zostanie powołany na jego miejsce - poinformowała rzecznik prasowy reprezentacji Marta Alf.

(90minut.pl)

IMO zachował się jak największy frajer, gwiazdor się znalazł... Powinien być dumny, że został umieszczony na tej liście, powinien być dumny, że w zastępstwie może reprezentować swój kraj...

Odnośnik do komentarza

Skąd masz pewność, że Arek [mój imiennik notabene] uniósł się dumą i to jest powodem jego decyzji? Może po prostu chce odpocząć, albo cokolwiek innego? Jasne, jedną z opcji jest to, że po prostu uraził go fakt pominięcia jego osoby do składu Leo, ale od razu nazywasz go frajerem jakbyś znał motywy jego działania... To nie jest okej, chyba, że wiesz coś, czego my nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
A może samokrytyka? Zauważył, że jego umiejętności są, mówiąc delikatnie, nieadekwatne do poziomu międzynarodowego...

IMO piłkarz, który nie wierzy we własne umiejętności nie zaszedł by tak daleko... Gdyby nie wierzył w siebie w życiu by nie zadebiutował w reprezentacji - myślę, że ten powód możemy spokojnie wykluczyć.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...