Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Dobrze się zaczęło dziś. W sumie się nawet trochę wyspałem (położyłem się wczoraj o 22), łeb mnie już nie boli mocno, tylko lekko ćmi (od nocy z niedzieli na poniedziałek, jak mnie zaczął napierd***ć, tak mnie trzymało do wczoraj wieczorem, nawet kotonal pomagał na chwilę). W autobusie sobie podrzemałem, wsiadłem do metra i niespodzianki dwie. Najpierw wolna miejscówka, usiadłem sobie i drzemać dalej. A po chwili nie usłyszałem nad sobą głośnika (Następna stacja... Next stejszyn...), podróż bez brzęczenia nad uchem- supaaa :)

Dobry poranek i oby dzień tak dobrze cały poszedł.

Noi, żeby pensja dziś wpłynęła.

 

Może to wszystko przez to, że dziś stuka właśnie 9 latek na forumie? :-k

Odnośnik do komentarza

A ja byłem wczoraj po raz pierwszy w życiu na jodze (żona mnie namówiła) :cool: Jestem taki nierozciągnięty że mogiła :roll:

 

Za to dziś sobie zrekompensowałem i sobie dorzuciłem więcej na nogi ;)

ja musze troche przypakowac i popracowac nad kondycja - to warunek konieczny zeby moc sie zaczac wspinac na powaznie

Odnośnik do komentarza

A propos talerzy z papieżem, to przejście się po kolędzie było ciekawą obserwacją tego, jakie ludzie kiczowate dewocjonalia wystawiają w swoich domach bez żadnej żenady, jeszcze się tym szczycąc. Najlepszy był chyba taki papież, który jak się patrzyło na niego z jednej strony, to miał złożone ręce, a jak z drugiej to rozłożone. Bardzo śmiesznie klaskał jak się szybko zmieniało widok ;)

Odnośnik do komentarza

 

Muszę przyznać, że współczesnym bydgoskim rycerzom jest cięzko, wszechobecne crt wzbudziło nostalgię ;)

 

http://www.vice.com/pl/read/rycerze-zdjecia-z-mieszkan-fanatycznych-kibicow

Czyli jednak ta fota nie była w ogóle oderwana od rzeczywistości:

 

5afdc2da75f8befd.jpg

 

:D

 

Ja sie w ogole nie dziwie, ze oni na te wyjazdy jezdza - jakbym mial spedzac czas w takim pokoju, tez bym byl ciagle w terenie...

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=7WGXZKNZ8WI&feature=youtu.be

 

po pierwsze, sprawdźcie proszę czy powyższy link wam działa. uprzedzając, to mój film z wakacji :) nie mogę w żaden sposób dodać wykonawcy muzyki, i coś mi się zdaje, że zaraz YT wypierdoli w kosmos ten filmik

 

Ładne, ładne! "Stabilizacja" rozumiem była selfie stickiem tylko ;> ?

 

 

no wyobraź sobie, że nawet nie to :D zwyczajnie GoPro w ręce miałem.

 

dopiero niedawno zakupiłem selfie stick do GoPro, a ponadto przymierzam się do gimballa.

 

dzień dobry!

Odnośnik do komentarza

Ale ze im nie goraco w tych kominarkach?

 

 

Hokej to jednak brutalna gra i wyglada na to, ze w ostatni weekend nabawilem sie kontuzji lewego kciuka w meczach z Michem :/ Wczorajsza gra to byla jakas masakra - tylko czekalem na przerwy, taki bol :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Muszę przyznać, że współczesnym bydgoskim rycerzom jest cięzko, wszechobecne crt wzbudziło nostalgię ;)

 

http://www.vice.com/pl/read/rycerze-zdjecia-z-mieszkan-fanatycznych-kibicow

Czyli jednak ta fota nie była w ogóle oderwana od rzeczywistości:

 

5afdc2da75f8befd.jpg

 

:D

Ja sie w ogole nie dziwie, ze oni na te wyjazdy jezdza - jakbym mial spedzac czas w takim pokoju, tez bym byl ciagle w terenie...
W dodatku mają problemy z ogrzewaniem i biedni muszą siedzieć w domu w szalikach i kominiarkach. Trzeba chyba zgłosić jakiejś fundacji żeby im zakup węgla dofinansowała.
Odnośnik do komentarza

Hokej to jednak brutalna gra i wyglada na to, ze w ostatni weekend nabawilem sie kontuzji lewego kciuka w meczach z Michem :/ Wczorajsza gra to byla jakas masakra - tylko czekalem na przerwy, taki bol :/

Graj w rękawicach, hehe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...