Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, Vami (i Hawk) - jak się odniesiesz do upadku SKOKow? Gdyby nie Kapitan Państwo (a przypomne że przez bardzo długi czas były wyjęte spod nadzoru państwowego), ich klienci popłynęliby na oszczędności swojego życia. Pech? Tak działa wolny rynek i jebac frajerów?

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=vfDRnsNRJHonie znam kontekstu (chociaż nie trudno się go domyśleć), ale szanuję :D

a to nie tego kolesia szkalowali kiedyś na karaluchu? tak mi się ten "Dem" kojarzy

 

Chyba nie, nie kojarzę, dem to raczej jest szanowany bo losowość, ale własna, a nie kurwienie się czanmową (kto by pomyślał, że to określenie będzie tak szybko tak nieakutalne).

 

 

@lad nie znam sprawy wcale, ale jeżeli to sytuacja analogiczna z frankowiczami to jak sami się upierdolili to sory winnetou, ja im sponsorować wpadek nie chcę, jednocześnie absolutnie nie broniąc Tobie dopłacania podejmującym złe decyzje finansowe.

Odnośnik do komentarza

 

W ankiecie to zamiast Maniaka powinien byc Ajer; ).

Tak bardzo pedalska dziara? Kurna, wiedziałem, że powinienem mieć tam coś męskiego, Polskę Walczącą czy coś.

W życiu albo bijesz konia albo posuwasz królowa, a wieża? Od razu widac, ze pedal;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...