Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

U mnie niezła opcja w robocie wyszła - planowałem 5 kwietnia śmignąć do Pragi i posiedzieć kilka dni, bo kumpel tam mieszka, połazić sobie po mieście, nawpierdalać się dobrego żarcia, popić piwka itp. A tu łapie mnie dzisiaj ziomek i mówi, że ekipa ok 20 osób z roboty jedzie do Pragi w terminie... 31 marca - 4 kwietnia :D No to teraz muszę przemyśleć czy zostanę dłużej, czy mi te kilka dni wystarczy :P

 

U mnie też jest w planach wypad w kwietniu do Pragi, ale jeszcze nie wiem, w jakich dniach dokładnie ;)

 

Praga spoczko, wysiadasz na stacji Můstek i każdy czarnuch biega z towarem :D

Odnośnik do komentarza

 

 

mordeczki, który mecz Ligi Czempionów dziś oglądać? :-k

Dymano City

 

a jakieś logiczne uzasadnienie?

 

bardziej wyrównany mi sie wydaje. PSV dostanie ostro w czapę, a tutaj

- po pierwsze City nie błyszczy w europejskich pucharach

- po drugie City ostatnimi czasy w BPL też jakoś super nie grało

- po trzecie czysto sentymentalny argument, warto zobaczyć czy to tylko czcze przechwałki Kijowian, czy rzeczywiście ich drużyna jest silniejsza od tej z Szewczenką i Rebrowem

Odnośnik do komentarza

 

 

 

mordeczki, który mecz Ligi Czempionów dziś oglądać? :-k

Dymano City

 

a jakieś logiczne uzasadnienie?

 

bardziej wyrównany mi sie wydaje. PSV dostanie ostro w czapę, a tutaj

- po pierwsze City nie błyszczy w europejskich pucharach

- po drugie City ostatnimi czasy w BPL też jakoś super nie grało

- po trzecie czysto sentymentalny argument, warto zobaczyć czy to tylko czcze przechwałki Kijowian, czy rzeczywiście ich drużyna jest silniejsza od tej z Szewczenką i Rebrowem

 

i to jest rzeczowa analiza, wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć.

Odnośnik do komentarza

jest kuchar? Ty masz za sobą rok sinologii i moze wiesz, który człon w chińskich imionach i nazwiskach jest imieniem, a ktory nazwiskiem? Np. Xiao Gudong.

Przy okazji wiesz może jak to w Wietnamie wyglada, bo fonetycznie nazwiska mi=oich grajków sa podobne do tych chińskych, tylko co drugi się tam nazywa/ma na imię Nguyen.

Nie wiem, ale Scotty Nguyen to byl swego czasu jeden z moich ulubionych pokerzystow :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...