Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Takie życie. Ja też tracę ten mecz przez termin środowy.

 

Tylko, że to już czwarty raz z rzędu jest pod górkę.

 

 

Pewnie grypa.

Świńska ;)

 

 

Ale to nie jest śmieszne, są i takie przypadki teraz u nas...

 

Ja się nie śmieje w Wawie też są.

Odnośnik do komentarza

jest kuchar? Ty masz za sobą rok sinologii i moze wiesz, który człon w chińskich imionach i nazwiskach jest imieniem, a ktory nazwiskiem? Np. Xiao Gudong.
Przy okazji wiesz może jak to w Wietnamie wyglada, bo fonetycznie nazwiska mi=oich grajków sa podobne do tych chińskych, tylko co drugi się tam nazywa/ma na imię Nguyen.

Odnośnik do komentarza

 

@Keith

 

A tak właściwie...po co Ci to?

bo gram w Wietnamie i nie mogę kurewskich zółtych nazwisk zapamiętać. Chciałem mega hc w azji to mam.

Doczytałem, rzeczywiscie Nguyen to Nazwisko, 39 % wietnamcow ma takie samo.

Pozostaje nadać pseudonimy :D Najlepiej w stylu Gk1, Gk2, Dc1, Dc2 itd. :D
Odnośnik do komentarza

 

 

@Keith

 

A tak właściwie...po co Ci to?

bo gram w Wietnamie i nie mogę kurewskich zółtych nazwisk zapamiętać. Chciałem mega hc w azji to mam.

Doczytałem, rzeczywiscie Nguyen to Nazwisko, 39 % wietnamcow ma takie samo.

Pozostaje nadać pseudonimy :D Najlepiej w stylu Gk1, Gk2, Dc1, Dc2 itd. :D

 

albo numery, wesoły Profesor będzie wesoły

Odnośnik do komentarza

jest kuchar? Ty masz za sobą rok sinologii i moze wiesz, który człon w chińskich imionach i nazwiskach jest imieniem, a ktory nazwiskiem? Np. Xiao Gudong.

Przy okazji wiesz może jak to w Wietnamie wyglada, bo fonetycznie nazwiska mi=oich grajków sa podobne do tych chińskych, tylko co drugi się tam nazywa/ma na imię Nguyen.

 

Xiao jest nazwiskiem.

 

ps. nie trzeba miec roku sinologii za sobą https://pl.wikipedia.org/wiki/Chi%C5%84skie_nazwiska

Odnośnik do komentarza

 

Będą się teraz jebać z tym Applem w sprzętowym :|

z applem to się już ktoś inny kiedyś jebał :kekeke: PDK

 

chyba, że coś pomyliłem ;<

 

Użyj funkcji szukaj ;)

Keith, Chińczycy i tak wybierają sobie sami imię zachodnie, w zasadzie amerykańskie. Np. Bruce Lee ;) Chcą ułatwić sobie kontakt w ten sposób.

 

Edyta podpowiada, że już to przeczytałeś na wikipedii :)

Odnośnik do komentarza

W sumie nie słyszałem wcześniej terminu "sinologia". Myślałem, że idąc za skojarzeniem z językiem angielskim, to sinologia to bardziej branża krzysfiola :D

Matko, i Ty sie kiedys sam mieniles osiedlowym intelektualista... Magister blokers...

 

Z FM11 mam save'a z 3. ligi indonezyjskiej, jak co jakis czas odpalam, to musze sobie dlugo przypominac, ktory jest ktory...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...