Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

 

No a ja nie wiem po co oni mają się ujawniać. Interesuje mnie to jak dany sportowiec gra w piłkę czy jak szybko pedałuje ;) na rowerze, a nie z kim sypia.

W niektórych przypadkach ujawnienie się piłkarza w związku z jakąś modelką, czy piosenkarką ma znaczenie marketingowe. Ja też tego nie śledzę, wiem tylko że Majdan z Dodą, a Pique z Shakirą, ale jednak są osoby, które to śledzą :)

 

No wiem, że ma to znaczenie marketingowe. Ajer pisał tylko, że coming outy mogą prowadzić do kolejnych coming outów itd. Jakoś średnio widzę potrzebę tego, bo tak samo będę patrzył na Messiego hetero i na Messiego homo ;).

Odnośnik do komentarza

 

Kościół chyba rekrutuje tylko fizycznie i psychicznie zdolnych do założenia rodziny (nie wiem jak to sprawdzają) więc o dyskryminacji gejów nie ma mowy :keke:

Jakby to powiedzieć... Nie są chyba psychicznie zdolni do założenia rodziny, skoro wybierają seminarium :keke:

Ze związków piłkarzy to mi się jeszcze przypomniało, że chyba żonę Terryego pół szatni Chelsea dymało. Też kiedyś taka afera mi się o uszy obiła.

 

To nie było odwrotnie? Chyba Terry przerobił połowę żon kolegów z szatni, no ale pewności nie mam. Trzeba spytać eksperta od plotek na tym forum - JAHU?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kościół chyba rekrutuje tylko fizycznie i psychicznie zdolnych do założenia rodziny (nie wiem jak to sprawdzają) więc o dyskryminacji gejów nie ma mowy :keke:

Jakby to powiedzieć... Nie są chyba psychicznie zdolni do założenia rodziny, skoro wybierają seminarium :keke:

Ze związków piłkarzy to mi się jeszcze przypomniało, że chyba żonę Terryego pół szatni Chelsea dymało. Też kiedyś taka afera mi się o uszy obiła.

 

To nie było odwrotnie? Chyba Terry przerobił połowę żon kolegów z szatni, no ale pewności nie mam. Trzeba spytać eksperta od plotek na tym forum - JAHU?

 

Też nie jestem pewny. Coś komentator mówił przy jakimś meczu i zapamiętałem tylko taki ogólny sens. A kto kogo tak dokładnie, to już drugorzędna sprawa :D

A co do piłkarza homo, to pewnie bym pożartował przy jakichś przepychankach w polu karnym :keke: Ale będąc serio, to też nie widziałbym różnicy.

Odnośnik do komentarza

w Polsce za to nie ma wątpliwosci, poza tym sezonem najbardziej jest promowana Legia i jej przyjaciele z Pogoni.

 

No chyba Cię pojebało, że Pogoni pomagają.

 

Dlaczego dyskryminują? Zabraniają im tworzenia własnych klubów, czy jak? Poza tym, jeśli chcą wejść do tego Stonewall, to przecież wystarczy, że się z mężczyzną prześpią, prawda? :)

BTW, mój LFC dyskryminuje wszystkich tych, którzy jak lad w życiu nie założą czerwonej koszulki :(

 

Jak ten klub jest tylko dla homo to jest faszystowski ;) Wyobrażasz sobie, że np. United nagle ogłasza, że w klubie będą grać tylko hetero albo np. tylko biali? :D

Odnośnik do komentarza

 

Osz Ty. Od 19.30 do 21 byłem.

 

No to mnie apka w chuja ustawiła :( A sprawdzałem często, bo o ósmej byliśmy ze Scorpio umówieni na enejczela.

 

Dzisiaj se mozemy zagrac. Z moim wczorajszym niewyspaniem pewnie ogralbys mnie jednym kciukiem :/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hawk, a nie sądzisz, że to podkreślanie homoseksualności klubu jest dyskryminujące? Nie grasz sparingu z klubem x, tylko z homoseksualnym klubem x. Oni sami pokazują, że nie są normalni przez to ;).

 

:rotfl:

 

Manchester United - klub w którym grają biali, czarni, żółci itd.

Ten klub który sparing z legendami United zagra - tylko dla homo.

 

W ten sposób pokazują jak bardzo są inni od "normalnych" ludzi, bo nawet klub piłkarski muszą mieć tylko dla homoseksualistów. Jak do normalnych homosiów (pozdro Korwa) nic nie mam i niech sobie żyją jak chcą to te wszystkie ruchy LGBT mnie wkurwiają niesamowicie. Oni całą swoją działalnością pokazują, że homoseksualizm jest jakimś odstępstwem od przyjętych norm i trzeba ich specjalnie traktować. Pokazują że wbrew temu co mówią nie są równi. Robią jakie marsze zwolenników miłości homoseksualenej itd. Widziałeś marsz promujący seks heteroseksualny? :D

 

 

Nie no, kurwa znowu trzeba to tłumaczyć? Dam Ci w punktach, co?

 

1. Biali, czarni, żółci, fioletowi mają LEPIEJ niż LGBT.

2. Czyli nienormalni homo to tacy co manifestują poglądy i chcą poprawy ich życia? Czyli jak wyjdziesz na ulice coś manifestować, dajmy na to jakąś nierówność to jesteś nienormalny?

3. Tak, jest odstępstwem, nie dla nich, a dla RESZTY. I nie, nie trzeba specjalnie traktować, tylko traktować równo.

Skrócę to do tego - każdą nierówność pokonywało się głosząc głośno swoje poglądy, KAŻDĄ. Jak uważasz to za nienormalne to chyba nie masz pojęcia ile dzięki temu możesz, a nie mógłbyś 200 lat temu, a co dopiero 600 jakbyś się źle urodził.

 

A marszów heteroseksualnych nie ma bo są normalnie traktowani.

 

Ja pierdole, dosrałeś taką głupotę, że się nie da.

 

E no, ale ciekawe czy hetero mogą grać w tym klubie czy jest tylko dla homo. Bo jeżeli to drugie to niczym się to nie różni od niezatrudniania np. protestantów/katolików.

 

Ja mam to w chuju, ale to nienowoczesne i nietolerancyjne lol.

 

A poza tym - dzielą ludzi (na homo i hetero) i podpalają Anglię.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Stonewall, ale podobno w "Gay games", w których uczestniczą, nie musisz być gejem, żeby grać, więc można założyć, ze i w Stonewall nie musisz.

 

Pewnie bardziej chodzi o to, że klub jest "przyjazny gejom".

To nie widzę różnicy pomiędzy tym klubem, a innymi. Przecież skauci obserwują piłkarzy na boisku, a nie w łóżku.

Odnośnik do komentarza

Bo mają do tego prawo. Mnie gówno obchodzą Twoje poglądy, ale masz prawo do wygłaszania i ujawniania ich. Co tu jest do nie wiedzenia :roll: ?

a w tym klubie dla homo moga grac hetero?

 

 

Nigdzie nie jest napisane, że nie. To nie jest klub DLA homo, a stworzony przez homo.

a to luz, spoko w takim razie.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem jak Stonewall, ale podobno w "Gay games", w których uczestniczą, nie musisz być gejem, żeby grać, więc można założyć, ze i w Stonewall nie musisz.

 

Pewnie bardziej chodzi o to, że klub jest "przyjazny gejom".

To nie widzę różnicy pomiędzy tym klubem, a innymi. Przecież skauci obserwują piłkarzy na boisku, a nie w łóżku.

 

 

To kiepsko patrzysz

Odnośnik do komentarza

Nie powinno, ale dobrze wiemy, że homoseksualizm w sporcie dalej ma ogromne znaczenie. Ilu sportowców się ujawniło, hm? Takie inicjatywy, bardzo odważne, mogą innych zachęcić do podobnej odwagi. Ja tu widzę same plusy i żadnego dyskryminowania.

 

Jahu to wiem, że matoł, ale Seju - nie znasz kontekstu tego pocałunku :> ?

Ja za FM dałem ciulu :P

 

 

Kościół chyba rekrutuje tylko fizycznie i psychicznie zdolnych do założenia rodziny (nie wiem jak to sprawdzają) więc o dyskryminacji gejów nie ma mowy :keke:

Jakby to powiedzieć... Nie są chyba psychicznie zdolni do założenia rodziny, skoro wybierają seminarium :keke:

 

Ze związków piłkarzy to mi się jeszcze przypomniało, że chyba żonę Terryego pół szatni Chelsea dymało. Też kiedyś taka afera mi się o uszy obiła.

To nie było odwrotnie? Chyba Terry przerobił połowę żon kolegów z szatni, no ale pewności nie mam. Trzeba spytać eksperta od plotek na tym forum - JAHU?
Terry brał wszędzie żone( narzeczoną) Bridgea ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...