Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Gadałem o tym kiedyś ze znajomymi lesbijkami. Też twierdziły, że te całe marsze LGBT itd. to jest po prostu krytynizm i to przez tego typu marsze czują się gorsze. Jak idziemy na impreze i jedna z nich mówi, że się spóźni, bo jej dziewczyna dziś kończy późno uczelnie i potem przyjdą razem to nikogo to nie dziwi, więc są w naszym gronie traktowane normalnie.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak sędziowie wtedy próbowali przepchnąć Chelsea? Bo ja samego meczu już nie pamiętam, ale pamiętam, że jak Barcelona strzeliła bramkę to chciało mi się śmiać z oczywistości skandalicznych okoliczności tego gola.

Nie. Po prostu doliczył tak dużo minut, bo były takie atrakcje jak np. czerwona kartka Abidala. Sędziemu można zarzucić nieskończenie wiele w tym meczu, ale akurat gol Iniesty jest ok. Może Ci się mecze pomyliły :-k

Odnośnik do komentarza

 

Czyli jednak sędziowie wtedy próbowali przepchnąć Chelsea? Bo ja samego meczu już nie pamiętam, ale pamiętam, że jak Barcelona strzeliła bramkę to chciało mi się śmiać z oczywistości skandalicznych okoliczności tego gola.

Nie. Po prostu doliczył tak dużo minut, bo były takie atrakcje jak np. czerwona kartka Abidala. Sędziemu można zarzucić nieskończenie wiele w tym meczu, ale akurat gol Iniesty jest ok. Może Ci się mecze pomyliły :-k

 

Jest możliwe

Odnośnik do komentarza

No bo przez te marsze nie czują się normalne. My je traktujemy właśnie jak normalną parę, nikt tam nie podkreśla ich inności seksualnej, one w sumie też, a to co robią w swoim domu to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Jakieś emanowanie homo na ulicach jest tak samo wkurwiające jak w wypadku hetero ;).

Odnośnik do komentarza

Lucas, Basków też hejtujesz bo mają klub tylko dla siebie? Jacyś nienormalni, tak?

Nie hejtuję, mają do tego prawo tak samo jak homoseksualiści. Tylko że te dwa kluby po prostu dyskryminują innych ludzi, a homoseksualiści niby walczą z dyskryminacją sami dyskryminując osoby hetero :> ;)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego dyskryminują? Zabraniają im tworzenia własnych klubów, czy jak? Poza tym, jeśli chcą wejść do tego Stonewall, to przecież wystarczy, że się z mężczyzną prześpią, prawda? :)

BTW, mój LFC dyskryminuje wszystkich tych, którzy jak lad w życiu nie założą czerwonej koszulki :(

Odnośnik do komentarza

Całe te środowisko LGBT twierdzi, że jest dyskryminowane i chce mieć równe prawa, TAKIE JAK WSZYSCY. Tylko oglądając fotki z tych ich marszy to naprawdę momentami robi się niedobrze. Moim zdaniem lepszą opcją jest właśnie pokazywanie, że geje mogą stworzyć normalną rodzinę i wychowywać dziecko (Modern Family) niż robienie takich marszów, bo spora część ludzi oglądając to pomyśli o nich jak o jakiś dziwakach. Tak samo z tym klubem, jest jakiś klub, który otwarcie zatrudnia wyłączne hetero? :P

 

Ja naprawdę stałem się znacznie bardziej tolerancyjny i nic do homoseksualistów nie mam, ale ten cały ruch LGBT mi się nie podoba ;). Zresztą tak jak wspomniałem, jedyni homoseksualiści, których znam (chyba że ktoś się ukrywa :> :)) też nie są nim zachwyceni :].

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...