Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Kejt a jest coś czego nie umiesz? Zastanawiam się bardzo poważnie bo z tego co piszesz powinieneś być bardzo szczęśliwym, realizującym sie w zawodzie marzeń człowiekiem :) a jeżeli nie doceniają takiego kurwa omnibusa tzn że coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza

Pawoj - primo chujowy zawód, zreszta wiesz jak to jest :P

secundo - wiedza licealna to strasznie mało

tertio - mam niexle płatną pracę w zawodzie, ale praca i pieniądze to nie wszystko.

 

no ja się dlatego przebranżowiłem, ale po prostu nie mogę czytać tego twojego pierdolenia :D

no kurwa 'Na każdy temat' widzę od razu http://i.iplsc.com/-/0001VZCU7VULFDJO-C116.jpg

no i to juz nei chodzi o samo pierdolenie, tylko kurwa mać ty zawsze masz inaczej... grali w CS'a ty miałeś w chuj nauki, jedli schabowe ty jednak jestes fanem bawoła w parmezanie.... rozumiem można mieć inne zdanie na różne tematy, ale ty jesteś kurwa alternatywny do porzygu...

Odnośnik do komentarza

 

Pawoj - primo chujowy zawód, zreszta wiesz jak to jest :P

secundo - wiedza licealna to strasznie mało

tertio - mam niexle płatną pracę w zawodzie, ale praca i pieniądze to nie wszystko.

 

no ja się dlatego przebranżowiłem, ale po prostu nie mogę czytać tego twojego pierdolenia :D

no kurwa 'Na każdy temat' widzę od razu http://i.iplsc.com/-/0001VZCU7VULFDJO-C116.jpg

no i to juz nei chodzi o samo pierdolenie, tylko kurwa mać ty zawsze masz inaczej... grali w CS'a ty miałeś w chuj nauki, jedli schabowe ty jednak jestes fanem bawoła w parmezanie.... rozumiem można mieć inne zdanie na różne tematy, ale ty jesteś kurwa alternatywny do porzygu...

 

to Vami, ale reszta by sie zgadzała, mam szeroki wachlarz zainteresowań.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

to Vami, ale reszta by sie zgadzała, mam szeroki wachlarz zainteresowań.

 

 

To nie zainteresowanie kolego sympatyczny, to chęć zwrócenia na siebie uwagi... ale coraz mniej ludzi się na to łapie bo poprostu zaczyna mieć wyjebane :D i ja już też przestaje :D

Odnośnik do komentarza

 

I czego się nauczyłeś?

 

office (w miarę do dzis umiem), HTML, jakieś wstępy do PHP i C# też były (nic nie pamietam z tego), coś z grafiki wektorowej było też (tego musiałem sam sie ponownie nauczyć). Pewnie było coś jeszcze, o czym nie pamietam juz, dawno temu to było

 

 

 

To miałeś w kurwę dobry start. Mało kto ma coś więcej niż PODSTAWĘ HTML, a zazwyczaj Office. Ile stron po tym zrobiłeś albo programów w C#?

 

Moja nauczycielka infy znała tylko Pascala :p A na szóstkę robiliśmy jej tabelki... w HTML.

Odnośnik do komentarza

To sam zjebałeś, skoro miałeś takie podstawy, że w to nie poszedłeś.

wiem o tym. Zreszta sam sie łapię na tym, ostatnio robiłem warsztaty z GIS-u dla licealistów z mojego LO (II, III klasa), młodzi ogarniają kompa lepiej niż ja.

A co do informatykow, w gimbazie miałem podobnie jak ty, ale wiesz gimnazjalistów nauczyć chociaż tego HTML-a to dobrze.

W liceum za to miałem tego gościa co pisałem o nim, dyro liceum zresztą. Chłopacy z klasy informatycznej (w tym wasz były piłkarz :D ) jakieś roboty nawet robili

Odnośnik do komentarza

Miało być grane Dont Starve dziś?

ja na spokojnie dobiłem do 2'800 w cities i wyłączyłem. jutro może będę stawiał pierwszą siatkę przemysłową. może w fife jeszcze poszukam kart.

 

 

To sam zjebałeś, skoro miałeś takie podstawy, że w to nie poszedłeś.

podstawy w szkole to ekhm... o kant dupy potłuc, jak ktoś 12 czy 13 latkowy nie wytłumaczysz programowania obiektowego a jak nie kumasz ideii tego to... dalej nie pójdziesz
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...