Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej. Absolutnie. Hejtowanie Barcelony odbiera Ci rozsądek.

:rotfl: obejrzyj sobie skrót raz jeszcze. 3 karne jak mur beton. I ja nie hejtuje Barcy, ew. styl gry prezentowany przez drużyny Józefa Gwardioli. Za Luisa Enrique bardzo ładną pikę grają, kibicowałem im w meczu z Juve nawet.

@ Me_who ta koncepcja nawet mi sie podoba

Odnośnik do komentarza

To ja przyflintuje, bo jedyne bramki w końcówce jakie zapadły mi w pamięć to Polska-Niemcy 0-1 na WM 2006 i bramka na 3-2 dla Hiszpanów w finale olimpiady w Barcelonie, gdy jako osmioletni gnojek się wściekłem na rodzica swego, bo od początku gledził że Polacy i tak nie wygrajo :qwa:

Odnośnik do komentarza

Lol, ale hipokryzją powiało. Można odnieść wrażenie, że w ostatnich 10 latach półfinał Barcelona - Chelsea był jedynym wypaczonym przez błędy sędziego meczem :keke:. Takich meczów było/jest/będzie mnóstwo i każdy zniesmaczony tego doświadczał w przypadku "swojego" klubu. I już widzę, jak kręcił nosem i smucił się w rozczarowaniu po wygranej w takich okolicznościach :keke:.

Odnośnik do komentarza

Lol, ale hipokryzją powiało. Można odnieść wrażenie, że w ostatnich 10 latach półfinał Barcelona - Chelsea był jedynym wypaczonym przez błędy sędziego meczem :keke:. Takich meczów było/jest/będzie mnóstwo i każdy zniesmaczony tego doświadczał w przypadku "swojego" klubu. I już widzę, jak kręcił nosem i smucił się w rozczarowaniu po wygranej w takich okolicznościach :keke:.

Typowe pierdololo. Naprawdę nie wyłapałeś, że Flintowi chodziło o skalę - zaiste bezprecedensową - a nie o sam fakt wypaczenia wyniku przez sędziego?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...