Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=X-PXtz0R5ug

 

zajebiste video imo - jakbym zobaczyl, ze ma 8 minut, to na waszym miejscu bym nie ogladal, ale to wasza strata ;)

 

Ekstra :) Jak ktoś się mnie pyta po chuj podróżuję do tak odległych krajów, to powinienem mu puszczać ten filmik :)

Wczoraj byli u nas znajomi i opowiedzieli o swojej podróży do Wietnamu z listopada, jest zajawka, są porobione notatki, będzie zajebiście :)

Odnośnik do komentarza

Dobry :)

Jakie lato dzisiaj. 25 stopni. Pierwszy raz w tym roku wyszedłem na krotki rekaw i spokojnie spijalem drugosniadaniowego browara na zewnątrz knajpy w słoneczku. :D Szkoda, że to chyba jednorazowy wybryk, bo w tygodniu znowu temperatura spadnie :(

Widzę dieta vamiego na drugie śniadanie.
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem, że ten rok będzie przełomem i biorę się za siebie. Dużo ruchu (zaczęło się od dużej liczby spacerowych kilometrów w weekendy ;), teraz przechodzę na bieganie i jak wcześniej wspominałem ogarniam w końcu w swoim życiu rower, później mam nadzieje siłownia (no i ciągnie mnie wrócić na boisko do kosza), bo kompletnie się zaniedbalem od przyjazdu, co zaczęło odbijać się na zdrowiu. Zresztą Pulek przekonasz się, że teraz to ze mnie "pocieszny grubasek" hehe, ale już niedługo ;)

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak bardzo się 'zapuściłeś', ale plany masz zgodne z tym, co się powinno robić właśnie, czyli: najpierw spacery, później delikatne podbiegi, później bieganie. do tego oczywiście (jak ktoś lubi) basen i rower właśnie. i rozsądne żywienie się :)

 

no i ja w Barcelonie będę za półtora miesiąca, także wiesz, możesz się mocno podciągnąć do tego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...